Хлорпарафін ХП-470
27 грн.
Виробник: импорт
Страна производитель: Индия
Модель: 211054252
Stock Instock
Overview
Хлорпарафіни ХП-470 Бочки 265 кг Хлорпарафіни ХП-470 - незамінний компонент в лакофарбової промисловості На підприємствах промислової хімії хлорпарафін використовується практично повсюдно - завдяки комплексу фізичних і хімічних характеристик...Хлорпарафіни ХП-470

Бочки 265 кг

Хлорпарафіни ХП-470 - незамінний компонент в лакофарбової промисловості

На підприємствах промислової хімії хлорпарафін використовується практично повсюдно - завдяки комплексу фізичних і хімічних характеристик він дозволяє виготовляти різні види високоякісних матеріалів для покрівлі, лаків, фарб, смол, які використовуються повсюдно. На хлорпарафін ХП-470 ціна, а також умови доставки вас приємно здивують!

Хлорпарафіни ХП-470: властивості речовини

Ця субстанція являє собою рідину з маслянистою текстурою без осаду і додаткових домішок, її колір коливається від жовтуватого до злегка коричневого. Іноді в речовині спостерігається опалесценція.

Щільність Хлорпарафіни становить від тисячі сто вісімдесят п'ять до 1235 кг / м³, кількість хлору в складі речовини коливається від 45 до 49%. Хлорпарафін ХП-470 купити варто для його розчинення в оліях, кетонах, ефірах і органічних розчинниках. Поєднання даної речовини можливо з поліефірними та алкідними смолами різних типів, а також каучуком.

Хлорпарафіни ХП-470 є малотоксичних речовиною, воно важко піддається загоряння. Не має згубного впливу на самопочуття і здоров'я людини. Однак, хлорпарафін є вибухобезпечної хімічної субстанцією. При роботі з цією речовиною рекомендується використовувати засоби додаткового захисту слизової оболонки очей і епідермісу щоб уникнути їх можливого роздратування. Це пов'язано з тим,

Хлорпарафіни ХП-470, в'язкість якого активно використовується для виготовлення якісних автоемалей і дорожніх фарб, підлягає зберіганню і транспортуванню в сталевих каністрах, цистернах і бочках з поліетилену. Згідно з нормами законодавства про основні правила перевезення хімічних речовин, його необхідно транспортувати в критих варіантах залізничного та автомобільного транспорту з можливістю додаткового обігріву в холодну пору року. Зберігання Хлорпарафіни офіційно дозволено в критих або відкритих майданчиках, складах в герметично закритій тарі.

Зберігати в тарі хлорпарафін виробники рекомендують не більше 1 року.

Сертифікат якості

Продукт: хлорпарафіни ХП-470

Виробництво: Індія

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре