холін хлористий
37 грн.
Виробник: импорт
Страна производитель: импорт
Страна производитель: импорт
Модель: 235366622
Stock Instock
Холін хлорид 60%

Choline chloride 60%

виробництво: TAIAN HAVAY

країна походження: КНР

тара: мішки 25 кг

Холін хлорид (хімічна назва - (2-оксіетил) -тріметіламмоній хлорид) - білий кристалічний порошок з характерним запахом амінів.

Дуже гігроскопічний. Дуже легко розчинний у воді, легко - в спирті. Холіну хлорид умовно відносять до комплексу вітамінів групли В. Є речовиною, з якого в організмі утворюється ацетилхолін - один з основних медіаторів нервового збудження. Холін входить до складу фосфоліпідів лецитину, що є важливою складовою частиною клітин організму.

Грає важливу роль в обміні фосфоліпідів; бере участь в процесі синтезу фосфоліпідів у печінці. Недолік холіну в організмі тварин призводить до розвитку жирової інфільтрації і геморагічної дегенерації печінки і нирок, інволюції зобної залози. Холін є одним з основних представників так званих ліпотропних речовин, що попереджають або зменшують жирову інфільтрацію печінки.

Він служить також важливим джерелом метильних груп, необхідних для відбуваються в організмі біохімічних процесів. Холін хлорид призначають при захворюваннях печінки: хвороби Боткіна, гепатитах, цирозі печінки (головним чином в ранніх стадіях), гіпотиреозі, цістінуріі, атеросклерозі, хронічному алкоголізмі.
Фасовка
Од. вим.


25
кг

Характеристики
Вид тварин Усе
Лікарська форма порошок
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре