Ізопропиловий спирт
55 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Країна виробник: Евро Союз
Модель: 616274005
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 160.

Ізопропіловий спирт
ізопропіловий спирт - це органічний рідкий реактив без вираженого кольору, що володіє різким запахом і гіркуватим присмаком. У промислових умовах його отримують в результаті гідратації пропілену і гідрування ацетону. На даний момент він вважається кращим замінником етанолу, використовують його в багатьох галузях промисловості.
Ізопропіловий спирт: формула і основні хімічні характеристики
Речовина C3H8O відноситься до простих одноатомних вторинним спиртів без ароматичних зв'язків. Його щільність дорівнює 786 кг / м³, а температура закипання - 82,6 ° C. Перманентно речовина знаходиться в рідкому стані, при охолодженні нижче -70 ° С його консистенція стає більш в'язкою, схожою на густий цукровий сироп.
Ізопропіловий спирт також називають ще ізопропанолом або пропанолом-2, завдяки своїм унікальним хімічним характеристикам він легко розчиняється у воді, хлороформі, метанолі і будь-яких видах ефіру. Виняток становлять тільки соляні розчини різного типу.
Ізопропіловий спирт, властивості якого вже добре вивчені, ще й сам розчиняє гуму, масла, смоли, алкалоїди, етилцелюлозу і полівінілбутіраль - при цьому він не відноситься до групи токсичних речовин . В умовах лабораторії дана речовина легко виділяється з водного розчину - для цього достатньо в нього додати сульфат натрію або будь-яку іншу сіль.
Для изопропанола характерно:
· високий рівень вогненебезпечності;
· перетворення в ацетон в результаті дегідрування;
· Високий рівень взаємодії з окислювачами і галогенами;
· освіту ізопропілтолуола і изопропилбензола в результаті конденсації Ізопропілов разом з ароматичними речовинами.
Якщо вас цікавить изопропанол, що це таке і як його можна застосовувати, тоді звертайтеся до наших співробітників. Кожному клієнту ми приділимо максимум уваги і відповімо на всі питання. У нас ви можете придбати бочку ізопропілового спирту об'ємом 200 л або куб об'ємом 1000 л - все залежить від потреб вашого виробництва. Для роздрібних клієнтів є можливість наливу необхідної кількості речовини в тару.
Важливо пам'ятати про те, що изопропанол - це хімічна речовина яке відноситься до категорії пожежонебезпечних. Тому використовувати його дозволено виключно далеко від відкритих джерел вогню. Транспортування цієї речовини також вимагає дотримання заходів безпеки та максимально герметичної упаковки.
Ізопропанол: застосування в промисловості
Завдяки простоті отримання цієї речовини і його доступною ціною ізопропіловий спирт активно використовується не тільки в різних галузях промисловості, а й у повсякденному житті.
Найчастіше ізопропіловий спирт купити хочуть підприємства, що функціонують в таких сферах:
· Лакофарбової галузі - тут изопропанол використовується в якості додаткового розчинника нітролаків, а також етил, нітро-, ацетилцелюлози. Що стосується нітроцелюлози, то ця речовина також використовують для її безпечного транспортування.
Ізопропіловий спирт також успішно використовується для отримання складних ефірів, таких, як ізопропіл ацетат. У виробництві пластмас в нашій країні йому теж знайшли застосування - цей спирт використовують для фінішної промивання полімерів.
Завдяки низькому рівню токсичності изопропанол дозволено використовувати в якості замінника етилового спирту у виробництві косметологічних і парфумерних товарів, предметів особистої гігієни, засобів побутової хімії, а також у хімічній, меблевої та харчової промисловості. Але всі засоби по догляду за обличчям і тілом, що містять в собі ізопропіловий спирт, не підходять для чутливого і сухого типу шкіри.
Використання изопропанола в сучасній медицині
Медичними працівниками ця речовина часто використовується як антисептик для серветок, а також як засіб для профілактики отиту. Розчин на основі цього спирту - прекрасний і доступний за ціною антисептик для рук, який використовується лікарями перед початком операцій і в процесі огляду пацієнтів.
75% -й розчин ізопропілового спирту застосовують у багатьох клініках як засіб для дезінфекції широкого спектра дії. Він ефективно видаляє всі забруднення і знищує хвороботворні бактерії, не залишаючи на поверхні неохайних розлучень. За своїм дезинфікуючим характеристикам изопропанол ні в чому не поступається звичному нам етилового спирту.
Також його використовують в якості:
· засоби для зневоднення;
· консервирующего компонента;
· розріджувачі в процесі перекристалізації речовин;
· основного компонента екстрагентів медичного призначення і растворітельних есенцій.
Також його часто використовують співробітники лабораторій - розчин изопропанола необхідний для вибірки ДНК, зберігання зданих пацієнтами аналізів, а також для проведення експериментів. Найчастіше їм замінюють токсичні консерванти такі, як формальдегід.
На изопропанол ціна відрізняється в залежності від його типу - абсолютного або технічного, детальніше про це ви можете проконсультуватися у наших фахівців.
особливості використання ізопропілового спирту в побуті
Найчастіше речовину використовують у повсякденному житті, воно підходить для:
· очищення від забруднень великої і дрібної побутової техніки - фотоапаратів, комп'ютерних мікросхем і плат , клавіатури, моніторів ПК, планшетів, смартфонів, телевізорів;
· видалення залишків фарби, клею, чорнила зі скла, тканини, дерева;
· дезинфікування пензликів для макіяжу, виготовлених з синтетичних волокон, а також косметологічного інструментарію;
· позбавлення від сверблячки і загоєння місць укусу різних комах;
· знищення місць проживання шкідливих комах в будинку;
· обробки декоративних і садових рослин з метою позбавлення від шкідників;
· лікування герпесу і педикульозу у дітей і дорослих.
При правильному використанні і відповідних умовах зберігання изопропанол не є небезпечним для людини. В іншому випадку взаємодія з ним загрожує:
· Ушкодженням шкірних покривів - речовина володіє дратівливою дією.
· Отруєнням аж до летального результату - небезпечно глибоко вдихати його концентровані пари. Це можливо при безперервному впливі на легені людини спирту концентрацією 1,2% протягом більше, ніж 8 годин.
Також пари изопропанола впливають на людину, як сильний наркотик - вони оп'яняють в 10 разів швидше, ніж етиловий спирт.
Щоб купити изопропанол в бочках за вигідною ціною, необов'язково навіть виходити з дому - замовлення можна оформити онлайн. Даний товар завжди є в наявності на нашому складі, на кожен його примірник у нас є сертифікат якості. Остаточна вартість товару залежить від обсягу вашого замовлення - оптовим покупцям ми надаємо персональні знижки.
Нашим клієнтам ми гарантуємо оперативне виконання замовлень в будь-якому обсязі і доставку в будь-яку точку України. Для постійних покупців у нас діє система відстрочки оплати - за придбані рідкі реактиви ви можете розраховуватися поступово в рівних частках.
Характеристики
вид матеріалу очищувач
вид розчинника універсальний очищувач
Мінімальна робоча температура навколишнього середовища 50.0 град.
Мінімальна температура зберігання 100.0 град.
Максимальна робоча температура навколишнього середовища 100.0 град.
Максимальна температура зберігання 100.0 град.
Термін зберігання 120.0 міс
Тип рідина
Тип використання універсальний
Тип оброблюваної поверхні будь-яка
упаковка цистерна
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре