Йод кристалічний фарм
1 240 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Dow Chemical
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 222549452
Stock Instock
Увага!
У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!

Кристалічний йод являє собою тверду речовину. Сублімований матеріал, якого зазвичай потребують лабораторії, складається з майже непрозорих кристалів, що мають металічний блиск. Сполучення, як правило, утворює сірувато чорні гранули, іноді можна спостерігати блакитний відтінок. Купити кристалічний йод для будь-яких цілей можна в нашому онлайн магазині.

Властивості кристалічного йоду

Той факт, що йод кристалічний фарм — це єдиний галоген, який залишається твердим при звичайних температурах, є перевагою як при транспортуванні, так і при зберіганні. Йод експортується з Чилі в дерев'яних діжках по 70 кг і може зберігатися в них без особливих запобіжних заходів протягом розумного проміжку часу, без втрат через випаровування.

Маючи найвищу атомну вагу серед звичайних галогенів, йод починає проявляти металеві властивості. Крім блиску і непрозорості, він класифікується як напівпровідник електрики.

Характеристика кристалічного йоду

Йод кристалічний фарм є 47-м найбільш поширеним елементом у земній корі. Хоча він широко зустрічається в невеликих кількостях в гірських породах і ґрунтах, в природі було виявлено всього близько дюжини мінералів, що містять йод як основний компонент, найбільш важливим з яких є Лаутар Ca (I0 3) 2, виявлений в Чилі. Він також зустрічається в воді морський в кількості приблизно 0,05 частини на мільйон. Йод кристалічний купити можна для величезної кількості цілей в упаковці 25 кг йод. 

Хімічні властивості кристалічного йоду

Йод кристалічний в періодичній таблиці має атомний номер 53 та атомну масу 126,92. Являє собою сірувато чорні кристали. Хімічний символ ㅡ I2.

У природі це простий елемент, єдиний відомий науці стабільний ізотоп. Хоча основні запаси речовини у світі розташовані в декількох країнах, купити йод кристалічний Україна можна за невисокою ціною.

Йод погано розчиняється у воді при низьких температурах (1 частина на 3450 при 20 ° C), але набагато краще розчиняється в гарячій воді (1 частина на 250 при 100 ° C). Йод також добре розчиняється в багатьох органічних речовинах. Деякі з цих розчинів мають фіолетовий колір, а інші коричневий. Йод плавиться при 113,6 ° C до чорної рідини.

Купити йод кристалічний можна в нашому онлайн магазині в упаковках 1 кг і 25 кг.

Застосування кристалічного йоду

Йод кристалічний широко використовується в багатьох галузях. Найбільше значення даний елемент має для медицини, ветеринарії та органічної хімії. Крім того, його використання необхідне під час виготовлення штучного каучуку і різних кормових добавок. 

Що стосується лікарських препаратів, то I2 входить до складу багатьох ліків, призначених для лікування ангіни, а також антисептичних мазей і розчинів. Останні застосовуються виключно зовнішньо і покликані протистояти запаленню на шкірі та слизових оболонках. I2 широко застосовується при лікуванні ран, дезінфекції операційних приміщень, де необхідно дотримуватися високого рівня стерильності. Йод кристалічний купити Україна для будь-яких цілей можна в «Megachem». Упаковка може важити від 1 кг до 50 кг йоду.

У технічному виробництві цей хімічний елемент використовується у виробництві літій-йодних батарей, йодних ламп, в електроніці — у виробництві рідкокристалічних моніторів. У судовій медицині пари речовини використовуються для виявлення відбитків пальців на паперових поверхнях. Йод використовується у виробництві барвників і в фотографії.

I2 — це елемент, який необхідний для правильного функціонування організму. Його недостача в тілі людини призводить до гормонального дисбалансу. Крім того, речовина позитивно впливає на роботу всіх органів і систем. З дозуванням йоду необхідно бути обережним, адже його надлишок може привести до небажаних наслідків.

Йод також використовується для діагностики багатьох захворювань як компонент рентгеноконтрастних препаратів.

Кристалічний йод ціна

Кристалічний йод купити можна в різному обсязі. Від маси виробу залежить його ціна. Наприклад, барабан 25 кг коштує близько 45 000 грн, 1 кг йод — приблизно 2 000 грн.

Характеристики
склад йод кристалічний
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Йод кристалічний фарм недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Йод кристалічний фарм у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.