Йод однохлористого 10 літрів
950 грн.
Виробник: Европа
Страна производитель: Евро Союз
Модель: 616274007
Stock Instock
Overview
Йод однохлористого Рідина однорідна, оранжево-жовтого кольору, на повітрі димить. Розчиняється в будь-яких співвідношеннях в воді і гліцериноподібні розчинниках типу триетиленгліколь. До складу препарату входить однохлористого йод і соляна кислота. ...
Йод однохлористого Рідина однорідна, оранжево-жовтого кольору, на повітрі димить. Розчиняється в будь-яких співвідношеннях в воді і гліцериноподібні розчинниках типу триетиленгліколь. До складу препарату входить однохлористого йод і соляна кислота.
Фармакологічні властивості І дія
Антисептичний препарат. Чинить протимікробну дію. Володіє широким спектром дії. Активний відносно бактерій (в т.ч. мікобактерій), грибів, вірусів, спор, ооцист, кокцидий, яєць ряду гельмінтів.
Показання волога дезінфекція, дезінвація поверхонь тваринницьких, птахівничих приміщень та обладнання в них, холодильних камер, червоводен, знезараження шкаралупи яєць; аерозольна дезінфекція повітря тваринницьких і птахівничих приміщень; знезараження шкаралупи яєць, поверхнево інфікованих збудниками пастереллеза птахів; лікування тварини, уражених стригучий лишай; преддоільная обробка вимені корів. Може застосовуватися в медицині як дезінфікуючий засіб. Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів: ЙОД однохлористого У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію. ЙОД однохлористого У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію. ЙОД однохлористого У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.
Характеристики
Вид тварин Усе
Лікарська форма розчин
Тип рідина
упаковка цистерна
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре