Кальцій хлористий харчовий
11 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Зиракс
Країна виробник: Россия
Модель: 616271957
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Універсальна харчова добавка, така як кальцій хлористий харчовий, має попит у сфері харчової промисловості. Також неорганічна сполука використовується у фармацевтиці, хімічній, лакофарбовій, паперовій, текстильній сфері та при обслуговуванні автодоріг. Якщо вам потрібно кальцій хлористий харчовий купити за вигідною ціною, від провідних виробників, звертайтеся в наш інтернет-магазин «MegaChem».

Властивості кальцію хлористого

Речовина офіційно зареєстрована як нешкідлива добавка Е509. Основні властивості, завдяки яким кальцій хлористий харчовий активно застосовується у виробництві продуктів харчування, побутової хімії, паперу, тканин, такі:

 • здатність зв'язування білків, згущення консистенції та підвищення обсягу готової продукції на виході;

 • подовження терміну придатності;

 • тривале збереження кольору продуктів;

 • здатність пом'якшення жорсткості м'ясних виробів при заморожуванні;

 • желатинуючий агент;

 • гігроскопічне з'єднання, що ефективно вбирає вологу.

У насиченому вологою стані небезпека хлористого кальцію для людини чи навколишнього середовища нульова. При цьому якщо планується тривалий контакт з речовиною, рекомендується використання індивідуальних засобів захисту.

Характеристика кальцію хлористого

Візуально запропонований кальцій хлористий харчовий — це кристали кубічної форми. Колір сполуки безбарвний, білий в масі. Вираженого запаху немає. Смак солоно-гіркий. Щільність — 2,5 г/см3. У нашому онлайн каталозі «MegaChem» купити кальцій хлористий харчовий ви можете з вмістом Ca мінімум 27%. Через підвищену гігроскопічність на повітрі речовина розпливається.

У природі речовина міститься в мінералі гексагідрату. Отримання сполуки в промислових масштабах здійснюється при рекуперації аміаку, в процесах виробництва соди. Також існує спосіб отримання хлористого кальцію з вапняку. Якщо ви хочете хлорид кальцію харчовий купити високої якості, скористайтеся нашими пропозиціями та замовте добавку від перевірених виробників.

Хімічні властивості кальцію хлористого

Неорганічна сполука являє собою кальцієву сіль H2SO4. Хімічна формула речовини CaCl2. Щільність — 2.15 г/см3, t плавлення — +772 С. Відмінно розчиняється в воді. При t понад +29.8 С насичений розчин добавки утворює кристалогідрати. Відрізняється високими властивостями гігроскопічності.

Застосування кальцію хлористого

Сполука має попит як харчова добавка Е509 і використовується при виробництві різних видів продуктів і напоїв. Хлористий кальцій харчовий купити можна для виготовлення:

 • молочної продукції. Добавка дозволяє підвищити вихід готового продукту (м’який або твердий сир). Також речовина компенсує втрату Ca в процесі пастеризації, підвищує вміст мінералу в молоці;

 • консервів з овочів, фруктів. Обробка сировини кальцієм хлористим робить овочі, фрукти більш твердими, придатними для перероблення. Оброблені добавкою Е509 яблука зберігаються довше, не стають гіркими. Із застосуванням CaCl2 виробляються маринади, желе, соління;

 • хлібобулочних і кондитерських виробів. Речовина виступає желатинуючим агентом, продовжує термін придатності готових виробів.

Також хлористим кальцієм обробляють м'ясо перед заморожуванням для збереження природності кольору, зниження жорсткості. Соки збагачують кальцієм, додаючи в суміш CaCl2. При виробництві лікерів, пива, інших алкогольних напоїв добавку використовують в підготовці (мінералізації) води.

З огляду на універсальність харчова добавка, що має різні застосування і забезпечує багато виробничих процесів, користується підвищеною популярністю. Крім харчової промисловості сполука застосовується при виготовленні:

 • текстилю;

 • паперу;

 • штучних шкір;

 • лакофарбових матеріалів;

 • побутової хімії;

 • фармацевтичних препаратів.

CaCl2 необхідний в нафтопромисловості, в газо- і нафтовидобувних сферах. Також речовина потрібна в хімічних лабораторіях.

Кальцій хлористий ціна

Через наш інтернет-магазин «MegaChem» хлористий кальцій харчовий купити пропонується за вигідною вартістю. Уточнити оптові ціни ви можете, зв'язавшись з нашими менеджерами в зручний час. При замовленні великих партій від 300 кг доставка харчової добавки Е509 по Києву, Дніпру, Одесі, Житомиру, Черкасах, Львову, іншим містам України здійснюється власним транспортом нашої компанії.


Характеристики
склад кальцій хлористий харчової гранульований
упаковка 25 кг мішок
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре