Калій азотнокислий технічний
18 600 грн.
Ціна за 1 тонна
Країна виробник: Евро Союз
Модель: 194590074
Stock Instock

Калій азотнокислий — це речовина, що використовується в піротехніці, сільському господарстві для виробництва добрив і в якості харчової добавки E252. Нітрат калію застосовується також як інгредієнт зубних паст, що знижують гіперчутливість ясен й зубів. У харчових продуктах сполучення в основному виступає консервантом при виробництві м'ясних продуктів. Калій азотнокислий купити Україна можна в нашому онлайн магазині «MegaChem», ціна складає кілька грн за 1 кг.

Властивості азотнокислого калію

Нітрат калію — це неорганічна хімічна сполука з формулою KNO3. Речовина являє собою калієву сіль азотної кислоти (V). Може мати форму білих, рідше безбарвних кристалів або порошку з освіжаючим солоним смаком. Дуже легко розчиняється у воді. У природних умовах зустрічається у вигляді мінералу нітрокаліту — в основному в Китаї та Індії. Сполучення відоме також під назвами нітрат калію, калієва селітра.

Характеристика азотнокислого калію

Отримання нітрату калію здійснюється шляхом реакції між нітратом натрію і хлоридом калію. Нітрат калію відноситься до тієї ж групи речовин, що і нітрат натрію. Сполучення негорюче, але є окислювачем і може посилити загоряння. При контакті з відновниками створює небезпеку пожежі та вибуху. Ці властивості нітрату калію зробили речовину широко використовуваною в різних галузях промисловості, в тому числі в сільському господарстві або піротехніці.

Хімічні властивості азотнокислого калію

Температура плавлення цієї речовини становить 334 градуси Цельсія, при нагріванні до 400 градусів Цельсія воно розкладається на нітрит калію і кисень. До основних хімічних властивостей KNO3 відносять:

  1. pH 3-11 (одновідсотковий розчин);

  2. Температура плавлення 334 C;

  3. Відносна щільність 2,1 г/см3;

  4. Розчинність в воді: 32 г/100 мл;

  5. Розчинність в спирті: 0,16 г/100 мл.

Застосування азотнокислого калію

Азотнокислий калій або калієва селітра широко застосовується в багатьох галузях промисловості: в металургії, сільському господарстві, харчовому виробництві.

Використовується для виробництва:

  • добрив — як джерело азоту для рослин;

  • піротехніки — інтенсифікує горіння;

  • хімікатів для очищення води;

  • антифризів;

  • очисних засобів.

Нітрат калію також використовується в харчовій промисловості як консервант і продовжує термін зберігання продуктів.

Азотнокислий калій ціна

Азотнокислий калій купити можна в упаковках 1 кг, 25 кг, 50 кг. Ціна становить кілька гривень за 1 кг. На оптові партії наш інтернет-магазин «MegaChem» пропонує вигідні знижки. При замовленні більше як 300 кг продукту доставка виконується власним транспортом нашої компанії в Київ, Одесу, Черкаси, Львів, Житомир, інші міста України. Замовлення приймаємо онлайн та телефоном.


Характеристики
вид добрива калій азотнокислий
Концентрована форма добрива да
Препаративна форма гранули
Термін зберігання 120.0 міс
упаковка мішок
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре