камедь Конжак
492 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: China chemical industry
Країна виробник: Индия, Индонез
Модель: 890092481
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

docs-internal-guid-bad9a50d-7fff-a59e-d72c-3d2627645329 ">

Харчова добавка, така як камедь Конжак , популярна в різних сферах сучасної промисловості, активно використовується при виробництві продуктів харчування, а також косметичних і фармацевтичних засобів. Якщо вам потрібна конжаковая камедь Е425 за доступною ціною, гарантовано високої якості, то звертайтеся в інтернет магазин MegaChem.

камедь Конжак , є властивості:

·         гелеобразования;

·         згущене;

·         стабілізації;

·         текстурирования.

При подщелачивании розчиненої суміші, що містить дану добавку, утворюються гелі, які залишаються стабільними при тривалому нагріванні.

Характеристика камеді Конжак

Отримання Конжак камеді в промислових масштабах здійснюється з натуральної сировини - бульб 3-річного рослини Аморфаллус, в яких вміст речовини становить не менше 75%. Технологія отримання добавки включає процеси:

·         розрізання, висушування плодів (бульб);

·         подрібнення, просіювання отриманого порошку;

·         набухання сировини у водному середовищі;

·         обробки гашеним вапном;

·         фільтрації;

·         осадження спиртом;

·         висушування.

Зовні камедь Конжак є мукообразную суміш світло-сірого, світло-коричневого кольору. Виражений смак, запах у речовини відсутні. Розчиняється, набухає у водному середовищі. В органічних сумішах (жирах, маслах) розчиняється.

Хімічні властивості камеді Конжак

При змішуванні з водою конжаковая камедь Е425 утворює колоїдні високов'язкі розчини. Навіть при низькій концентрації добавки суміші перетворюються в гелеобразную масу. Здатність рослинного полісахариду заміщати жири в продуктах харчування використовується в харчовій промисловості.

"> конжаковая камедь Е425 активно застосовується застосовується:

·         у виготовленні кондитерських виробів (пудингів, желе, жувальних цукерок);

·         в фармацевтиці для таблетування препаратів;

·         у виробництві йогуртів, соусів, кетчупів;

·         при виготовленні зубних паст, косметичних засобів;

·         для виробництва лакофарбової продукції;

·         в нафтовидобувній промисловості.

Камедь Конжак ціна

В інтернет магазині MegaChem конжаковая камедь Е425 продається за оптовими цінами. Прямі поставки від перевірених виробників дозволяють компанії пропонувати найбільш вигідну вартість. Уточнити ціну великої партії камеді Конжак ви можете, зв'язавшись з менеджерами в зручний час.

Камедь Конжак купити в Україні

Високоякісна Конжаковая камедь купити яку можна через каталог MegaChem, поставляється в герметичних багатошарових мішках з фасуванням по 25 кг. Послуги доставки харчової добавки можлива по містах України. Заявки приймаються online, по телефону.


поставляється в герметичних багатошарових мішках з фасуванням по 25 кг. Послуги доставки харчової добавки можлива по містах України. Заявки приймаються online, по телефону.


поставляється в герметичних багатошарових мішках з фасуванням по 25 кг. Послуги доставки харчової добавки можлива по містах України. Заявки приймаються online, по телефону.


Характеристики
склад konjac gum
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре