Карбамід (сечовина)
23 000 грн.
Ціна за 1 тонна
Виробник: Европа
Модель: 616274174
Stock Instock

Висококонцентроване азотне добриво універсального типу, яке можна однаково ефективно застосовувати для всіх видів сільськогосподарських культур, на ґрунтах будь-якого типу - це карбамід (сечовина). Дана речовина є хімічною сполукою, діамідом вугільної кислоти, розчинним в розчинниках полярного типу. Якщо ви хочете карбамід марки б купити Україна за вигідною ціною, гарантованої якості та зі зручною доставкою, то скористайтеся пропозиціями інтернет-магазину «MegaChem».

Представлений в online каталозі карбамід марки Б, що поставляється від перевірених виробників, призначений для застосування саме в сільськогосподарській сфері. Універсальне добриво активно використовується як основне або в якості спеціальної сезонної підгодівлі. Сечовина сприяє стимуляції росту, збільшенню врожайності, а також поліпшенню певних якісних характеристик вирощуваних сільськогосподарських культур.

Випуск пропонованого карбаміду марки Б відноситься до великотоннажного виробництва. Органічний продукт, одержуваний шляхом синтезу неорганічних речовин, представлений в гранульованій формі, стійкою щодо злежування. Популярне в аграрній сфері добриво відіграє важливу роль в життєздатності рослин різних видів, дає можливість отримувати з порівняно невеликих площ посівів велику кількість врожаю корисних сільськогосподарських культур.

Основні характеристики карбаміду

Карбамід являє собою найбільш концентроване добриво, основним компонентом якого є азот. Кристали сечовини розміром в межах 4 мм безбарвні або білі, що не пахнуть. Основні фізико-хімічні властивості речовини наступні:

· хороша розчинність у звичайній воді, етанолі, метанолі, ізопропанолі, етилацетаті. При підвищенні t режиму здатність розчинності збільшується;

· здатність утворення органічних, неорганічних сполук у формулах з іншими хімічними речовинами;

· масова частина чистого азоту & ndash; не менше 46.2%;

· стійкість щодо злежування, збереження розсіюваності;

· пожежна безпека при нормальних умовах;

· атоксичность.

При розчиненні карбамід гідролізується, утворюючи аміак, а також вуглекислий газ. Дана особливість дозволяє застосовувати сечовину як універсальне добриво на основі азоту для ефективних підгодівлі коренів і вегетативної частини. Крім того карбамід результативний в боротьбі з шкідниками, комахами.

Карбамід марки Б: застосування

Пропонований карбамід марки б застосування знаходить у багатьох сферах. Найбільш популярне призначення сечовини - це підгодівля рослин перед посівом, під час посівної кампанії, міжсезонна підгодівля. Результатами удобрення сільськогосподарських культур карбамідом є:

· посилення росту вегетативної маси;

· підвищення вмісту білка в ЗЕРНОВИХ;

· підвищення якості і поліпшення виду плодів;

· збільшення врожайності.

Азотне добриво відмінно засвоюється тканинами, активізує корисні біохімічні процеси. Слід врахувати, що сечовина більш дбайливо впливає на листя, менше обпалює листя, тому може використовуватися для ефективної позакореневого підживлення плодових дерев, овочевих, а також різноманітних плодових культур. При цьому рекомендується в розчин з карбамідом додавати сульфат магнію, що знижує ризик появи опіків.

Як сечовина взаємодіє з грунтами?

Карбамід, внесений в грунтовий покрив, розпадається і під впливом Уробактерій за 48-72 години стає вуглекислим амонієм, який, в свою чергу, розкладається на відкритому повітрі з утворенням чистого аміаку, бікарбонату амонію. Тому, якщо гранули у відсутності кліматичних опадів вносяться без закладення в грунт, то значна частина добрива випаровується. Причому великі втрати спостерігаються в грунтах, що мають лужну або нейтральне середовище.

Але якщо добриво «закладається», то карбамід при контакті з грунтом піддається процесу гідролізу з утворенням гідроксиду амонію, а також бікарбонату амонію. Утворюється амоній активно поглинається колоїдною фракцією, поступово засвоюється сільгоспкультурами або іншими видами удобрюваних рослин.

Також слід зазначити, що карбамідове добриво може ефективно поглинатися кореневою системою, листям навіть без розчинення (забивання в грунт). Однак існує ризик вимивання карбаміду, що не піддався амоніфікації.

В ході амоніфікації грунт локально подщелачивается. Потім утворився амоній через процес нітрифікації утворює кислоту і надає окислювальний ефект на грунтовий склад. З огляду на наведені особливості поведінки карбаміду, можна зробити висновок, що добриво є біологічно окислювальним, але після засвоєння рослинами в грунті не залишається ні лужних, ні кислотних сполук.

Як застосовують сечовину на різних типах ґрунтів

Зважаючи на універсальність карбамід активно використовують на грунтах з різними складами, для підгодівлі і стимуляції практично всіх різновидів сільгоспкультур.

Підзолисті полегшені дернові ґрунти

У зонах з достатнім зволоженням, при проведенні зрошень на територіях сероземів, сечовина виявляється більш ефективною, ніж, наприклад, аміачна селітра.

Богарні

На таких ґрунтах карбамідні гранули за результативністю дії аналогічні аміачній селітрі.

Ґрунти з лужним або нейтральним середовищем

З метою зниження втрат амонію, при внесенні карбаміду в лужні, нейтральні грунти, необхідно негайно«закладати & raquo; добриво .

Способи оптимального внесення карбаміду

1. Як основне добриво сечовина використовується для всіх с / г культур, на всіх грунтах;

2. Для озимих ранньовесняне підживлення здійснюється з обов'язковою і негайною«закладенням & raquo; карбаміду боронуванням в грунт. Такий спосіб дозволяє уникнути втрат аміаку;

3. Просапні, овочеві культури підгодовуються сечовиною із застосуванням спеціалізованої техніки & ndash; культиваторів-растеніепітателей;

4. Некореневе підживлення карбамідом є оптимальним способом внесення азотного добрива через щадного ефекту щодо опіків листя, повноцінності поглинання корисних речовин вегетативною частиною рослин і сельскохозкультур. Вже після закінчення 48 годин після проведення обприскування азот потрапляє до складу білка оброблених рослин;

5. Сечовина в агропромисловості використовується при фертигації – внесення рідкого добрива, а також отрутохімікатів, пестицидів одночасно з проведенням зрошення (поливу). Зважаючи на більш повноцінного поглинання рослинами добрива істотно знижуються втрати діючої речовини (аміаку).

Основні рекомендації щодо удобрення сечовиною садових і городніх рослин:

  • При додаванні карбаміду для підгодівлі, гранули закладаються в грунт на глибину 3-4 см.якщо грунт обробляється перед висадкою рослин, то гранули змішують і перекопують разом з грунтом. Приблизна кількість сечовини становить 5-10 г / м2. При цьому слід врахувати можливість пошкодження молодих паростків газоподібним аміаком і внести добриво за пару тижнів перед посівом;
  • Якщо потрібно удобрити багаторічні рослини, то карбамід вноситься в період активного росту (пізньою весною або в середині літа). На 10 л відстояної води додають 20-30г сечовини. Полив здійснюють з розрахунку 1л розчину на 1 багаторічник;
  • Декоративні чагарники, дерева підгодовують 2 рази за 1 сезон. Сечовина вноситься по всій поверхні проекції крони, перед поливом гранули розсипаються по поверхні землі. Під яблуні, груші вноситься 150-200г, смородину – 30-40г, сливи – 100-140г. якщо на додаток використовуються ще будь-які органічні добрива, то дозування знижують на 1/3 або наполовину;
  • Овочеві види підгодовуються сухим карбамідом в кількості 5-20 г/м2, горох і огірки – 5-8 г/м2, патисони і кабачки – 10-15 г/м2, перець, томати – 15-20 г/м2;
  • Підживлення поза коренів здійснюється слабкими розчинами. Для крон садових дерев розчин готується з додаванням 50г добрива на 10 л води. Якщо це підгодівля кімнатних рослин, то на 1л відстояної води додають 8г сечовини. При наявності у рослин пожовклого, блідого листя, додатково в розчин вносять пом'якшувальний сульфат магнію (3г на 1л).

Полив овочевих культур здійснюється розчином з гранул карбаміду, приготованим з розрахунку 20г добрива на 10л відстояної води.

Де ще застосовується карбамідне добриво?

Застосування карбамідних гранул практикується у фармацевтичній промисловості, в ході виробництва лікарських, фармацевтичних препаратів.

Характеристики
вид добрива карбамід
Препаративна форма гранули
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре