Карбамідно-аміачна суміш (КАС)
19 000 грн.
Ціна за 1 тонна
Виробник: Азот
Країна виробник: Украина
Модель: 194592665
Stock Instock

Мінеральне добриво, таке як карбамідно-аміачна суміш КАС, є популярним засобом ефективної передпосадкової, основної, пізньої підгодівлі рослин і всіх сільськогосподарських культур. Рідка субстанція, що містить розчини карбаміду і аміачної селітри в певних пропорціях, є єдиним видом добрива, до складу якого включені відразу 3 форми елемента азоту – амонійний, амідний, нітратний.

Рідкий склад рівномірніше розподіляється по грунту, дозволяє одночасно здійснювати кореневу і позакореневе підживлення, забезпечує тривалий період насичення сільгоспкультур життєво необхідним азотом. Ефективну обробку КАС допускається здійснювати разом з гербіцидами, пестицидами, змішуючи добрива в одному баку. Дана особливість скорочує витрати на підгодівлю рослин, дозволяє за 1 раз виконати відразу кілька операцій по догляду за с/г посівами.

Карбамідно-аміачна суміш, купити яку ви можете в нашому спеціалізованому інтернет магазині «MegaChem», відрізняється гарантовано високою якістю, наявністю сертифікатів відповідності, доступною ціною. Популярне добриво з універсальними властивостями пропонується різних марок – КАС-28, 30, 32, в залежності від кількості включеного до складу елемента азоту, активно впливає на T кристалізації речовини.

Основні характеристики добрива КАС

Суміш добрива КАС є рідкою, зазвичай безбарвною субстанцією, з включенням у формулу азоту в кількості 28-32%, має щільність в межах 1.34 кг/м3. Співвідношення входять до складу добрива речовин стандартно наступне:

· сечовина (карбамід) – 35.4%;

· селітра – 44.3%;

· вода аміачна & ndash; 0.5;

· вода – 19.4%.

Для захисту обладнання, використовуваного при навантаженні, транспортуванні, розпиленні КАС від пошкодження корозією, в суміш додають спеціальний інгібітор. Даний вид рідкого добрива містить три різновиди елемента азоту:

· амонійний, при нітрифікації переходить у форму нітратів;

· нітратний, що забезпечує швидку ефективність;

· амідний, при впливі грунтових мікроорганізмів переходить в амонійну, а далі в нітратну форму.

Вільний аміак не входить до складу КАС, тому при попаданні в грунт не відбувається швидке випаровування речовини в атмосферу. Але мінімальна закладення добрива в землю є бажаною при відсутності в даній кліматичній зоні опадів після внесення, а також при підвищеній температурі повітря.

Температура кристалізації карбамідно-аміачної суміші становить-2с, t замерзання-26С. транспортувати КАС і зберігати готове до застосування добриво допускається цілий рік. Для зберігання карбамідно-аміачної суміші рекомендується використовувати утеплені, заглиблені в грунт бетонні сховища, що покриваються плівкою. Короткочасне замерзання або кристалізація КАС не призводять до втрати будь-яких якостей, тому що з нормалізацією t режиму кристалізована суміш повністю відновлюється.

Особливості використання добрива КАС

Добриво КАС є універсальним інструментом підживлення сільгоспкультур, що проводиться аграріями з метою підвищення ефективності виробництва, поліпшення якісних властивостей рослин. Суміш дозволяє:

· посилити темпи зростання;

· активізувати поглинання життєво важливих речовин навіть в умовах дефіциту вологи, при низькому температурному режимі;

· отримати необхідні характеристики с / г культур, що поліпшують властивості продукції.

Залежно від того, на якій стадії розвитку знаходяться оброблювані рослини, КАС вноситься з розведенням водою в рекомендованому співвідношенні або добриво розподіляється по поверхні грунту, безпосередньо на рослини без розведення. Також до особливостей внесення даного виду добрива відносяться наступні фактори і рекомендації:

1. При використанні КАС для листового підживлення рівень кислотно-лужного балансу повинен знаходитися в межах 9;

2. Максимальна ефективність розчину досягається, якщо розпорошене добриво залишається на поверхні рослин якомога довше. Тому найкращий період обробки с / г культур - це похмура і прохолодна погода;

3. Не слід проводити внесення КАС відразу після того, як пройшов дощ. В даний період листя рослин стають більш чутливими і проникними. Тому необхідно дочекатися висихання вегетативної частини;

4. Якщо карбамідно-аміачна суміш буде використовуватися разом з гербіцидами, то найкращий час для проведення зрошення-це вечір. У нічний час рослини повільніше поглинають азот.

Також слід зазначити важливі переважні особливості КАС:

· екологічність, відсутність шкідливого впливу на навколишнє середовище;

· підвищена ефективність використання в будь-якій кліматичній зоні;

· рівномірність розпилення, пролонгованість впливу;

· можливість застосування на будь-якій стадії росту рослин, а також в передпосадковий період;

· поліпшення здатності споживання рослинами життєво необхідного азоту в умовах посухи;

· максимальна точність внесення необхідного дозування;

· висока швидкість поглинання і повноцінного засвоєння рослинами при листовому способі підгодівлі (позакореневому). Зазвичай такий вид підживлення поєднують з внесенням додаткових мікроелементів або стимулюючих речовин;

· можливість комбінації карбамідно-аміачного складу з іншими видами добрив і мікроелементами, необхідними рослинам для росту, підвищення врожайності, захисту від хвороб, шкідників;

· ефективне коригування підживлення в ключових фазах розвитку с / г культур;

· атоксичність, відсутність у складі біурету, пожежобезпечність, вибухобезпечність;

· можливість перевезення в різних видах тари (ємності з нержавіючої сталі, пластику, вуглецевих сталевих сплавів).

Собівартість карбамідно-аміачної рідини нижче, ніж собівартість використання гранульованого азотного добрива. Завдяки особливостям КАС, втрати азоту при проведенні підгодівлі знаходяться в межах 10%. Для порівняння – втрати азоту при використанні гранульованого карбаміду досягають 40%. Але при цьому існують і деякі недоліки КАС, серед яких слід виділити:

· ризики отримання опіків с / г культур при недотриманні фази росту і дозування, а також ризики, обумовлені погодними умовами;

· особливі умови транспортування і зберігання;

· необхідність застосування спецтехніки в процесі обробки грунту рідким складом.

Як можна використовувати добриво КАС

Дозування і норми внесення карбамідно-аміачного.

Характеристики
вид добрива карбамідно-аміачна суміш
Концентрована форма добрива да
Препаративна форма розчин
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре