Карбід кальцію FORTISCHEM as «Novacke chemicke zavody» AS Словаччина
35 грн.
Виробник: FORTISCHEM a. s.
Страна производитель: Словакия
Модель: 211054165
Stock Instock
Overview
Карбід кальцію виробництва FORTISCHEM as «Novacke chemicke zavody» AS (Словаччина) 100 кг Евробочка; FORTISCHEM as calcium carbide novatsky chemical plant бочки 100 кг карбід кальцію: властивості і особливості застосування карбід кальц...



Карбід кальцію виробництва FORTISCHEM as «Novacke chemicke zavody» AS (Словаччина) 100 кг Евробочка;

FORTISCHEM as


calcium carbide novatsky chemical plant


бочки 100 кг

карбід кальцію: властивості і особливості застосування

карбід кальцію - з'єднання кальцію з вуглецем, в чистому вигляді має білий колір і кристалічну форму. Формула виглядає так: СаС2. Речовина технічного призначення у вигляді твердих кристалів, пофарбованих у сірий або коричневий колір. Вуглецевий кальцій, як його ще називають, відрізняється підвищеним влагопоглощенієм, навіть на холоді. Речовина здатна розкладатися при впливі атмосферної вологи.

Купити крабід кальцію можна в нашому інтернет-магазині. Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому вся продукція супроводжується сертифікатами якості. Вартість товару залежить від обсягу партії, але завжди економічно вигідна покупцям.

Область застосування

Застосування карбіду кальцію не обмежена однією галуззю, і його широко використовують в різних промислових процесах. Наприклад, з його допомогою виробляють стирол, спирт, штучну смолу, каучук, азотисту вапно, технічний вуглець. Вуглецевий кальцій складова різних добрив і регуляторів росту рослин.

Правила зберігання і транспортування

Карбід кальцію необхідно зберігати і транспортувати в герметичних сталевих контейнерах з високою місткістю. Перевезення реактиву можна здійснювати повітряним транспортом - тільки критим наземним і водним. Допускається використання відкритого способу перевезення автотранспортом з обов'язковим накриттям контейнерів щільною парусиною.

Зберігання реактиву у відкритих приміщеннях повинне бути організоване з обов'язковим використанням навісів. Для зберігання в закритих приміщеннях необхідно вибирати склади і комори з низькою вологістю, добре провітрюваних, де дотримуються норми пожежної безпеки. Зберігати речовина необхідно в вертикальному положенні, допускається розміщення контейнерів з карбідом кальцію в кілька ярусів, не більше 3. Найчастіше виробники встановлюють гарантійний термін зберігання не більше півроку з моменту виробництва.

Оскільки для виробництва вуглецевого кальцію необхідно забезпечити досить високий температурний режим, він практично не зустрічається в природному середовищі. Робоча температура печей досягає позначки у 2000 градусів Цельсія.

Карбід кальцію частіше використовується при виробництві пального газу. Крім цього його застосовують для видобутку кальцієвої солі аміду ціанової кислоти, яка згодом використовується при створенні високоефективних рослинних добрив. Ацетилен також є стимулятором гормону дозрівання. Це зручно при перевезенні фруктів і овочів, які зривають і транспортують ще недоспевшімі. Карбіду кальцію, який поміщають поруч з плодами, вступає в реакцію з атмосферою, вивільняючи ацетилен, він дозволяє фруктам і овочам швидше дозрівати в зірваний вигляді.

На складах нашого інтернет-магазину завжди в наявності карбід кальцію, який можна придбати за вигідними цінами, незалежно від обсягу партії. Оформіть замовлення через сайт або зв'яжіться з менеджером по телефону.










Характеристики
Вага упаковки 100.0 кг
Мінімальний вихід ацетилену 300 л / кг
Максимальний вихід ацетилену 350 л / кг
сорт 1
Фракція, мм 50 × 80
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре