Карбід кальцію FORTISCHEM as «Novacke chemicke zavody» AS Словаччина
65 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: FORTISCHEM a. s.
Країна виробник: Словакия
Модель: 211054165
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 100.

Неорганічна бінарна сполука, така як карбід кальцію, застосовується в хімічній, металургійній промисловості, в агросфері при виробництві мінеральних добрив. Якщо ви шукаєте, де купити карбід кальцію, пропонуємо скористатися вигідними пропозиціями нашого інтернет магазину «MegaChem». Завдяки прямим поставкам від провідних виробників, придбати карбід ви можете без переплат посередникам, за вигідною оптовою вартістю.

Вперше сполука була отримана в 1861 році при лабораторних дослідженнях реакцій сплаву кальцію і цинку з вугіллям. Сьогодні для промислових цілей вуглецевий кальцій випускається очищеним або технічним — з нижчим ступенем очищення. Технічні сорти містять близько 80% чистого карбіду. Решта складу — це різні види домішок, серед яких кремнезем, вуглець, негашене вапно, інші мікроелементи.

Властивості карбіду кальцію

Популярність з'єднання пов'язана з корисними властивостями продукту. Для комерційної сфери купити карбід кальцію потрібно з огляду на наступні переваги неорганічної речовини:

 • виділення великої кількості тепла та ацетилену при розкладанні;

 • висока гігроскопічність;

 • утворення гашеного вапна.

Запропонований карбід належить до сполук I класу небезпеки, є пожежо- та вибухонебезпечною, сильно токсичною речовиною. Газ, що виділяється при реакції карбіду з водою, вважається наркотичним. При попаданні порошку на слизові оболонки, шкіру, в дихальні шляхи, з'являється сильне роздратування, опіки, отруєння. Вживання продукту всередину не допускається, тому що є небезпечним для здоров'я.

Характеристика карбіду кальцію

Вуглецевий кальцій є кристалоподібною твердою речовиною. Колір гранул залежить від чистоти карбіду, може бути прозоро білим, а також сіруватим, коричневим з відтінками різного кольору. Відповідно до Держстандарту грануляція продукту поділяється на кристали розмірами 2х8, 8х15, 15х25, 25х80 мм. Ви можете карбід кальцію купити в Києві або в іншому місті України з вмістом основного компонента в об’ємі не менше 80%.

Для промислових цілей сполуку отримують в електричній печі при t від +1900 С шляхом прожарювання суміші коксу з оксидом кальцію. Виробництво зазвичай включає кілька основних етапів:

 1. Обпалюється вапняк;

 2. Кокс і вапно переробляються в порошкоподібну суміш — шихту;

 3. Суміш підлягає обробці в дуговій електропечі при високих температурах (+1900 — +2300 С) до моменту, поки сполука не перейде в стан кускового сплаву;

 4. Здійснюється автоматизоване дроблення отриманих шматків до необхідного розміру фракції.

Отриманий продукт може мати домішки, які впливають на відтінок. Через утворення в процесі реакції сірководню з фосфіном речовина має неприємний запах. Велика фракція після реакції з водою дає більший обсяг ацетилену. При цьому збільшується і час протікання реакції. Гранули розміром 8х15 мм або 15х25 мм розкладаються протягом 5-6 хвилин. Для розкладання карбіду фракцією 25х80 мм знадобиться не менше 10 хвилин.

Запобіжні заходи

 1. Екзотермічна реакція взаємодії карбіду з водою протікає бурхливо. Тому важливо дотримуватися техніки безпеки, щоб не отримати травми та не допустити випадкового загоряння. Працюючи з речовиною, необхідно використовувати захисний одяг та аксесуари, пам'ятати про наявність хорошої вентиляції в приміщенні й граничного рівня вологості.

 2. Зберігання речовини допускається в сталевих герметичних місткостях об'ємом 100 л, 130 л.

 3. Відкриття ємностей здійснюється далеко від відкритого вогню з використанням зубила і дерев'яного молотка.

 4. Закривати місткості з невикористаним карбідом необхідно водонепроникними кришками.

 5. Слід уникати потрапляння карбідного пилу в дихальні шляхи, очі, на слизові оболонки.

 6. Не допускається робота з карбідним пилом, а також з фракціями карбіду, розмір яких становить менш як 2 мм.

 7. При проведенні карбідного зварювання не можна використовувати електрозварювання, болгарку.

Хімічні властивості карбіду кальцію

Формула сполуки — CaC2. При t +20 С щільність речовини становить 2.2 г/см3. Взаємодіючи з водою навіть при низьких температурах карбід утворює велику кількість ацетилену. Чим чистіше вихідний карбід і вода, чим менше розмір гранул речовини, чим вище t, тим більший обсяг ацетилену на виході й тим менше часу йде на розкладання сировини. В середньому, 1 кг CaC2 дає на виході 235-300 л ацетилену.

Розкладання кальцію карбіду відбувається і під впливом атмосферної вологості, тому зберігання сполуки повинно здійснюватися в герметичній упаковці, в місцях, захищених від підвищеної вологості, далеко від трубопроводів, відкритих водойм. При роботі з хімікатом, тривалому контакті рекомендується використання ЗІЗ, а також регулярне провітрювання приміщення. Максимальна доза концентрації в повітрі, допустима для приміщень, становить 1 мг/м3.

Застосування карбіду кальцію

Підприємствам різної сфери діяльності карбід кальцію купити ми пропонуємо для реалізації наступних завдань:

 • зварювальні роботи;

 • різання металу;

 • забезпечення підсвічування шляхом використання ацетиленового полум'я на маяках, у сфері спелеології;

 • отримання ціанідів;

 • синтез алканів;

 • десульфурація металів;

 • виробництво ацетиленової сажі, синтетичного каучуку, ацетилену, штучних смол, стиролу та ін.

Вуглецевий кальцій має попит у виробництві комплексних добрив, призначених для прискорення росту рослин, поліпшення стійкості культур до негативних факторів навколишнього середовища, підвищення врожайності. 

Карбід кальцію ціна в Україні

У нашому інтернет магазині «MegaChem» на карбід кальцію ціна найбільш доступна, тому що постачання здійснюється безпосередньо від виробника. Вартість продукту більш вигідна при замовленні великих оптових партій. Ви можете уточнити ціну партії, яку плануєте придбати, зв'язавшись з нашими менеджерами зручним способом. Речовина, що поставляється, має сертифікати, які підтверджують відповідність чинним міжнародним стандартам.

Щоб карбід купити Україні, оформляйте заявку через наш сайт або по телефону. При покупці партії обсягом понад 300 л, доставка в Київ, Харків, Одесу, Черкаси, Житомир, Львів, інші міста здійснюється власним спеціалізованим транспортом нашої компанії. Телефонуйте або пишіть нам у зручний час.


Характеристики
Вага упаковки 100.0 кг
Мінімальний вихід ацетилену 300 л / кг
Максимальний вихід ацетилену 350 л / кг
сорт 1
Фракція, мм 50 × 80
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре