карагенан
190 грн.
Виробник: Fufeng Group
Страна производитель: КНР
Страна производитель: КНР
Модель: 200028520
Stock Instock
font-family: Arial; background-color: transparent; font-variant-numeric: normal; font-variant-east-asian: normal; vertical-align: baseline; white-space: pre-wrap; "> який за доступною ціною ви завжди можете в інтернет магазині« MegaChem ». Природний гелеутворювач, зареєстрований за європейськими стандартами як харчова добавка Е407, широко застосовується в сучасній харчовій, косметологічної, хімічної, будівельної промисловості. < / span>

Харчовий стабілізатор представляє собою аналог желатину і не є продуктом тваринного походження. Унікальні властивості Карраген дозволяють використовувати загущувач для надання продуктам харчування гладкою структури, насиченого кольору, приємного аромату. При цьому речовина, виготовлена ​​з натуральних водоростей за методом екстракції, в допустимих дозах не має будь-якого токсичного впливу на людину, навколишнє середовище.

Опис

Очищений, а також напівочищення карагенан є дрібнодисперсний гранульований порошок білого або світло-коричневого кольору, який не має запаху і смаку. Хімічні властивості лінійного полімеру забезпечують можливість:

·         набухати при попаданні в воду;

·         желіровать маси будь-якого типу;

·         покращувати консистенцію;

·         збільшувати готову масу;

·         підвищувати в'язкість продукції;

·         збільшувати термін зберігання;

·         < "> Карраген купити для застосування в сучасній промисловості, косметології або для інших цілей, то замовляйте відповідну марку добавки в« MegaChem ».

Характеристики

Процес отримання каррагинана включає переробку висушених натуральних водоростей з багатоетапної очищенням отриманої маси від різних домішок. Очищення здійснюється осадженням сировини, фільтрацією, ретельним промиванням, виправними. Ступінь очищення розділяє карраген на рафінований, полурафінірованний. За ступенем етерифікації і типу полімеризації стабілізатор розділяється на наступні види:

·         каппа - це тверді гелі, які виготовляються з водоростей класу Kappaphycus cottonii;

·         йота - м'які гелеутворювачі, для виробництва яких використовуються водорості Eucheuma sniposum;

·         лямбда - утворюють гелі виключно при змішуванні з білками, застосовуються для виробництва молочних, кисломолочних продуктів. Джерело такого Карраген - водорості сімейства Gigartina.

Види каппа і йота розчинні в гарячій воді. Лямбда-карагенан можуть розчинятися у воді з низькою температурою. Скориставшись онлайн каталогом« MegaChem », ви можете гелеутворювач купити видів каппа, йота.

Застосування

Карагенан активно використовується в сучасній харчовій промисловості як натуральна добавка, що має властивості емульгатора, стабілізуюча масу і надає густоту. гелеутворювача вносять до складу:

·         молочної продукції;

·         кокосового, соєвого, мигдального молока;

·         кондитерських виробів (кекси, пончики, заварні тістечка, пироги, шоколад);

·         шербету;

·         м'ясної консервованої продукції (ковбас, сосисок, сардельок, шинки, м'ясних напівфабрикатів і консервів);

·         продуктів пивоваріння;

·                 рибних продуктів;

·         приправ;

·         соків.

Також купити рослинний желатин можна для застосування в косметології при виробництві гелів для волосся, желеподібних масок, гелів для скрабування і вмивання. Крім того загущувач Е407 використовується для додавання в зубні пасти, дезодоранти, освіжувачі повітря. У будівельній сфері карраген вводять в формулу деяких видів пінобетону для додання липкості, потовщення піни. Якщо вам потрібно карагенан купити за вигідною ціною, з оперативною доставкою по Києву, Харкову, Дніпру, Одесі, Львову, іншим містам України, то оформляйте замовлення на сайті інтернет магазину« MegaChem »або по телефону, зв'язавшись з менеджерами в -який зручний час. <

Характеристики
склад карагенан
упаковка 25 кг мішок
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре