Катіоніт
25 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Украина
Модель: 239108942
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Такий реактив, як катіоніт марки КУ-2-8, є синтетичною іонообмінною смолою кислотної групи з класу твердих полімерів. Використовується нерозчинна речовина для якісного очищення води в природних або штучних водосховищах, на різних об'єктах комунального або промислового призначення. Також іонообмінна смола застосовується як каталізатор в процесах синтезу органічних речовин, для реакцій виділення рідкісних металів, регенерації токсичних відходів в металургії.

Синтетичний реактив класу полімерів відрізняється осмотичної стабільністю, стійкістю до впливу всіляких агресивних середовищ. У водних, а також у водно органічних розчинах нерозчинний твердий полімер активізує іонний обмін. Дана особливість дозволяє використовувати катіоніт як ефективний & laquo;магніт & raquo; для елементів, а також роздільник речовин органічного і неорганічного складу для виділення необхідних компонентів.

Якщо вам потрібно катіоніт купити, то пропонуємо скористатися спеціалізованим інтернет магазином «MegaChem» і замовити реактив у відповідній кількості, за вигідною ціною. На продукцію надаються офіційні сертифікати відповідності, що підтверджує належну якість. При цьому ми забезпечуємо поставку іонообмінної смоли в стандартизованій пакувальній тарі, що виключає пошкодження катіоніту в період транспортування за вказаною в заявці адресою.

Опис катіоніту КУ-2-8

Візуально катіоніт ку-2-8 являє собою гранули діаметром до 1-1.25 мм, кольором від світло-жовтого до коричневого, без будь-якого запаху. Іонообмінна смола має пористу гелеву структуру і є високомолекулярною полімерною речовиною. До складу катіоніту входять кислотні групи, що мають в своїй формулі водень. Дана особливість забезпечує здатність реактиву при взаємодії з іншими речовинами здійснювати обмін водню на іони наявних в розчинах металів.

Для промислового виробництва іонообмінної смоли в основному використовуються полімери сітчастого класу, одержувані при полімеризації продуктів акрилової кислоти, стиролу, вінілпіридинів. Структура катіоніту гелева, з поперечно пов'язаними полімерами і його мікропори характеризуються молекулярними розмірами. Гелеві катіонітові реактиви з фіксованими по всьому об'єму іонами відрізняються підвищеною обмінною ємністю, але при цьому мають невисоку швидкість процесу обміну.

Характеристики катіоніту КУ-2-8

Полімер, заснований на дивінілбензолі і Стиролі, поставляється в гранульованому вигляді. При виробництві іонообмінної смоли застосовується технологія поліконденсації органічних мономерних молекул. Основні характеристики пропонованого катіоніту КУ-2-8 наступні:

· у складі присутні фіксовані іони одного виду, приєднані до кілець ароматичного класу;

· підвищена механічна міцність;

· стійкість щодо впливу агресивних середовищ (кислот, лугів, різних окислювачів);

· нерозчинність в органічних розчинниках, воді;

· осмотична стабільність;

· відсутність у складі радіоактивних, що містять озон речовин;

· негорючість, атоксичність.

Також іонообмінна смола невибухонебезпечна, не піддається плавленню під дією температур в межах 120С. обмінна ємність реактиву малозалежна від кислотно-лужного балансу робочого середовища. Але результативність використання катіоніту в розчинах або водних сумішах безпосередньо залежить від ступеня очищення оброблюваної рідини.

Застосування катіоніту КУ-2-8

Завдяки особливостям складу і властивостям легкого обміну воднем з іншими елементами, іонообмінна смола на сьогодні знайшла застосування в багатьох сферах. Катіоніт використовується на теплоенергетичних, атомних станціях, котелень.

Водопідготовка

Нерозчинний катіоніт активно застосовується для:

· опріснення морської води;

· демінералізації, пом'якшення води;

· водопідготовки на комунальних і промислових об'єктах;

· очищення стічних або зворотних вод;

· ефективного очищення природних водойм, водосховищ від різних забруднень;

· пом'якшення жорсткої води.

Хімічна промисловість

У сфері аналітичної хімії іонообмінний полімер використовується в реакціях хроматографії для поділу різних речовин. Додатково катіоніт застосовується як каталізатор при проведенні органічного синтезу в процесі отримання елементів з особливо чистим складом, дозволяє створювати необхідні матеріали з попередньо заданими характеристиками.

Гідрометалургія

У сучасній гідрометалургії іонообмінна смола, купити яку ви можете через інтернет магазин «MegaChem», дозволяє здійснювати ефективне вилучення цінних полівалентних металів. Також катіоніт використовується для переробки відходів, одержуваних в процесі діяльності металургійних підприємств.

Харчова, фармацевтична промисловість

Гранульований катіоніт дозволяє очищати розчини від органічних або неорганічних елементів, розділяти різні речовини, селективно виділяти біологічно активні компоненти з оброблюваного біосировини. Застосування реактиву популярно у виробництві алкогольних напоїв, цукру, бутильованої води, пива.

Особливості ефективного застосування полімерного реактиву

Ефективність реакції катіоніту залежить від ступеня підготовки розчину або природної води (фільтрування, вапнування, коагуляція). Якщо планується використання катіоніту, то робоче середовище повинна попередньо пройти максимальну очистку для позбавлення від оксидів заліза, різноманітних органічних сполук, зважених частинок, масел, інших засмічень.

Купити катіоніт з доставкою по Україні

Щоб вже сьогодні катіоніт купити в необхідній кількості і за оптимально вигідною ціною на оптові партії, оформляйте замовлення на сторінках online магазину«MegaChem & raquo; або зв'яжіться з нашими менеджерами зручним способом. Оперативна доставка упакованої за всіма вимогами стандартів іонообмінної смоли здійснюється по Києву, Харкову, Одесі, Дніпру, Львову, іншим містам України транспортно-кур'єрськими службами.

Характеристики
вага 25.0 кг
Використання Для холодної води | Для гарячої води
Гарантійний термін 360 міс
Підключення до водопроводу да
стан нове
Тип водопідготовки промислова водопідготовка
Тип умягчителя води іонообмінна смола
Тип фільтруючого матеріалу іонообмінна смола
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Катіоніт недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Катіоніт у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.