Катіоніт
25 грн.
Страна производитель: Украина
Страна производитель: Украина
Модель: 239108942
Stock Instock

Такий реактив, як катионит марки КУ-2-8, є синтетичною ионообменной смолою кислотної групи з класу твердих полімерів. Використовується нерозчинний речовина для якісної очистки води в природних або штучних водосховищах, на різних об'єктах комунального або промислового призначення. Також іонообмінна смола застосовується як каталізатор в процесах синтезу органічних речовин, для реакцій виділення рідкісних металів, регенерації токсичних відходів в металургії.

Синтетичний реактив класу полімерів відрізняється осмотической стабільністю, стійкістю до дії всіляких агресивних середовищ. У водних, а також в водно органічних розчинах нерозчинний твердий полімер активізує іонний обмін. Дана особливість дозволяє використовувати катионит як ефективний «магніт» для елементів, а також роздільник речовин органічного та неорганічного складу для виділення необхідних компонентів.

Якщо вам потрібно катионит купити , то пропонуємо скористатися спеціалізованим інтернет магазином «MegaChem» і замовити реактив в потрібній кількості, за вигідною ціною. На продукцію надаються офіційні сертифікати відповідності, що підтверджує належну якість. При цьому ми забезпечуємо поставку іонообмінної смоли в стандартизованої пакувальній тарі, що виключає пошкодження катионита в період транспортування за вказаним в заявці адресою.

Опис катионита КУ-2-8

Візуально катионит ку-2-8 є гранули діаметром до 1-1.25 мм, кольором від світло -жовтого до коричневого, без будь-якого запаху. Іонообмінна смола має пористу гелеву структуру і є високомолекулярним полімерним речовиною. До складу катионита входять кислотні групи, що мають у своїй формулі водень. Дана особливість забезпечує здатність реактиву при взаємодії з іншими речовинами здійснювати обмін водню на іони наявних в розчинах металів.

Для промислового виробництва іонообмінної смоли в основному використовуються полімери сітчастого класу, одержувані при полімеризації продуктів акрилової кислоти, стиролу, вінілпіридину. Структура катионита гелева, з поперечно пов'язаними полімерами і його мікропори характеризуються молекулярними розмірами. Гелеві катіонітові реактиви з фіксованими по всьому об'єму іонами відрізняються підвищеною обмінної ємністю, але при цьому мають невисоку швидкість процесу обміну. ​​

Характеристики катионита КУ-2-8

Полімер, заснований на дивінілбензолу і Стиролі, поставляється в гранульованому вигляді. При виробництві іонообмінної смоли застосовується технологія поліконденсації органічних мономерних молекул. Основні характеристики пропонованого катионита КУ-2-8 наступні: < / p>

·         В складі присутні фіксовані іони одного виду, приєднані до кілець ароматичного класу;

·         підвищена механічна міцність;

·         font-variant-east-asian: normal; vertical-align: baseline; white-space: pre-wrap; ">         нерозчинність в органічних розчинниках, воді;

·         осмотическая стабільність;

· < / Span>         відсутність в складі   радіоактивних, що містять озон речовин;

·         негорючість, атоксічность.

Також іонообмінна смола невибухонебезпечна, не піддається плавлення під дією температур в межах 120С. Обмінна ємність реактиву малозавісіма від кислотно-лужного балансу робочого середовища. Але результативність використання катіоніту в розчинах або водних сумішах безпосередньо залежить від ступеня очищення оброблюваної рідини.

Застосування катіоніту КУ-2-8 < / Span>

Завдяки особливостям складу та властивостей легкого обміну воднем з іншими елементами, іонообмінна смола на сьогодні знайшла застосування в багатьох сферах. Катіоніт використовується на теплоенергетичних, атомних станціях, котельних.

Водопостачання

Нерозчинний катионит активно застосовується для:

·         опріснення морської води;

·         демінералізації, пом'якшення води;

·         водопідготовки на комунальних і промислових об'єктах;

·         очищення стічних або зворотних вод;

·         ефективного очищення природних водойм, водосховищ від різних забруднень;

·         пом'якшення жорсткої води.

Хімічна промисловість

У сфері аналітичної хімії іонообмінний полімер використовується в реакціях хроматографії для поділу різних речовин. Додатково катионит застосовується як каталізатор при проведенні органічного синтезу в процесі отримання елементів з особливо чистим складом, дозволяє створювати необхідні матеріали з наперед заданими характеристиками.

Гідрометалургія

< Гранульований катионит дозволяє очищати розчини від органічних або неорганічних елементів, розділяти різні речовини, селективно виділяти біологічно активні компоненти з оброблюваного біосировини. Застосування реактиву популярно у виробництві алкогольних напоїв, цукру, бутильованої води, пива.

Особливості ефективного застосування полімерного реактиву

Ефективність реакції катионита залежить від ступеня підготовки розчину або природної води (фільтрування, вапнування, коагуляція). Якщо планується використання катіоніту, то робоче середовище повинна попередньо пройти максимальну очистку для позбавлення від оксидів заліза, різноманітних органічних сполук, завислих часток, масел, інших засмічень.

Купити катионит з доставкою по Україні

Щоб вже сьогодні катионит купити в необхідній кількості і по оптимально вигідною ціною на оптові партії, оформляйте замовлення на сторінках online магазину« MegaChem »або зв'яжіться з нашими менеджерами зручним способом. Оперативна доставка упакованої за всіма вимогами стандартів іонообмінної смоли здійснюється по Києву, Харкову, Одесі, Дніпру, Львову, іншим містам України транспортно-кур'єрськими службами.


в необхідній кількості і по оптимально вигідною ціною на оптові партії, оформляйте замовлення на сторінках online магазину «MegaChem» або зв'яжіться з нашими менеджерами зручним способом. Оперативна доставка упакованої за всіма вимогами стандартів іонообмінної смоли здійснюється по Києву, Харкову, Одесі, Дніпру, Львову, іншим містам України транспортно-кур'єрськими службами.

в необхідній кількості і по оптимально вигідною ціною на оптові партії, оформляйте замовлення на сторінках online магазину «MegaChem» або зв'яжіться з нашими менеджерами зручним способом. Оперативна доставка упакованої за всіма вимогами стандартів іонообмінної смоли здійснюється по Києву, Харкову, Одесі, Дніпру, Львову, іншим містам України транспортно-кур'єрськими службами.

vertical-align: baseline; white-space: pre-wrap; ">
vertical-align: baseline; white-space: pre-wrap; ">
Характеристики
вага 25.0 кг
Використання Для холодної води | Для гарячої води
Гарантійний термін 360 міс
Підключення до водопроводу да
стан нове
Тип водопідготовки промислова водопідготовка
Тип умягчителя води іонообмінна смола
Тип фільтруючого матеріалу іонообмінна смола
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре