казеїнат натрію
275 грн.
Страна производитель: Польша
Страна производитель: Польша
Модель: 200028496
Stock Instock
/ Span> Альтернативні назви: CASEIN SODIUM; CASEIN SODIUM MILK; CASEIN SODIUM SALT; казеїн, натрієвий комплекс; казеїни, натрієві комплекси; натрій казеїн; NUTROSE; натрій казеинат :  

така як казеинат натрію, активно використовується в сучасній харчовій промисловості в якості нешкідливого ущільнювача і стабілізатора структури готової продукції, а також замінника м'яса, молока, білків рослинного походження. Якщо ви хочете казеинат натрію купити з гарантією отримання високоякісного продукту за оптимальною ціною, Натуральний складний білок з вмістом білкової бази згідно із затвердженими ГОСТам не менше 88%, в промислових масштабах може використовуватися в сухому або в гідратованому вигляді. Речовина має властивості поліпшення консистенції, влагосвязивающімі, емульгуючими здібностями. При додаванні в продукти харчування казеинат натрію харчовий забезпечує:

·         надання соковитості, пружності;

·         поліпшення загального товарного вигляду;

·         стабілізацію, ущільнення консистенції;

·         зниження кількості бульйонно-жирових підтікань при термообробці, що дозволяє знизити кількість браку.

Також застосування натуральної білкової добавки дозволяє підвищити обсяг виходу готової продукції, продовжити термін придатності.

Характеристика казеїнату натрію

У комерційних цілях казеинат натрію виробляється за технологією промислової переробки попередньо знежиреного коров'ячого молока. Переробка сировини здійснюється з використанням допоміжних компонентів (двовуглекислого натрію, гідроксиду натрію), з наступним сушінням до порошкової форми на розпилювальних установках. Зовні речовина являє собою дрібнодисперсний сипучий порошок, який має білий колір з легким світло-кремовим відтінком.

Казеїнат натрію склад має повністю натуральний, з високим вмістом корисних амінокислот, а сам казеїн є базовим білком коров'ячого молока. В процесі зберігання в порошку, готовому до застосування, допускається наявність невеликих грудочок, які при механічному натисканні розсипаються. запах продукту характерний молочний, неяскраво-виражений. Смак молочний.

Хімічні властивості казеїнату натрію

Натрію казеїнат нетоксичний, не має шкідливого впливу на людину, тварин, навколишнє середовище. Речовина належить до групи фосфопротеинов, добре розчиняється в сильних кислотах, розбавлених лужних розчинах. При цьому в розбавлених кислотах казеїн натрію згортається , випадає в осад. Перед додаванням до складу різних продуктів, для досягнення оптимального ефекту, рекомендується заздалегідь виконувати замочування білкового порошку до набрякання.

Застосування казеїнату натрію

Білкова добавка з натуральним складом є відмінний аналог-замінник м'ясної і молочної продукції. На сьогоднішній день казеинат натрію знайшов застосування в багатьох сферах сучасної промисловості.

·         м'ясних фаршів;

·         варених ковбас, сосисок, сардельок;

·         пельменів, рубаних напівфабрикатів;

·         паштетів, ліверних ковбас;

·         варено-копчених, напівкопчених видів ковбас;

·         м'ясних рулетів.

Молоко та молочні продукти

Порошок з білкової базою, що не має яких-небудь протипоказань, застосовується у виробництві всілякої молочної продукції:

·         морозива;

·         сирів;

·         кисломолочних продуктів;

·         йогуртів.

Також казеинат натрію додають в випічку при приготуванні ніжного і легкого тесту, яке рівномірно піднімається при випіканні в духовці.

Тваринництво

Натуральна добавка з високою концентрацією якісного білка застосовується для кормових сумішей, необхідних в тваринництві, забезпечує поповнення нестачі білків, сприяє активному росту і здоров'ю сільськогосподарських тварин.

Спортивне харчування

Властивості казеїну натрію роблять його популярної добавкою при виробництві спортивного харчування, призначеного для набору м'язової маси, що має антикатаболические властивості. Таке харчування рекомендується професійними спортсменами, атлетами, які займаються у фітнес-центрах, готуються до змагань . Також білковий порошок вноситься до складу багатьох фармацевтичних препаратів, БАДів.