кислота азотна
12 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Азот
Країна виробник: Украина
Модель: 223573475
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 20.

Кислота азотна від каністри, також є бочки і куби, доставка
кислота азотна (Україна) Каністри 28 кг
Азотна кислота - прозора рідина з щільністю 1,52 г / см3 і уїдливим запахом. Кислота твердне, утворюючи кристали при температурі -41С, а закипає при 84с. Речовина комбінується з водою в різних співвідношеннях, але в більшості випадків використовується концентрат (найбільша щільність 1, 4 г / см3, з вмістом від 65%, але не більше 70% HNO3). У свою чергу, димить азотна кислота відрізняється концентрацією не менше 97%.
Варто враховувати, що зі збільшенням температури, підвищується концентрація кислоти і розкладання відбувається швидше. В процесі виділяється діоксид азоту, який надає бурий колір. Саме тому рекомендується зберігати речовина в темному, холодному приміщенні. Щоб розбавити кислоту, необхідно змішати концентрат з водою.
Азотна кислота, ціна якої трохи нижче, ніж інших речовин зі схожою дією, перевозиться і зберігається в ємностях з хромової сталі. Оскільки концентрована кислота пасивує хром, залізо і алюміній (утворюючи батоги, які не розчиняються) (2Al + 6HNO3 = Al2O3 + 6NO2 + 3H2O.) З оксидів її перевозять в тарі з алюмінію. Припустимо зберігання невеликого обсягу цієї речовини в пляшках зі скла. Варто враховувати, що кислота швидко деформує гуму. З цієї причини важливо вибирати пляшки з поліетиленовими або притертими пробками.
Азотна кислота (концентрат) виробляє оксиди азоту (отруйні гази). При цьому вона окисляє різні речовини органічного походження. Наприклад, окислюючись, руйнуються тканину і папір. При довгому контакті зі шкірою залишаються сильні опіки, а при короткому - жовті плями, що говорить про виділення сірки. Її особливість полягає в появі жовтого кольору в результаті виділення елементної сірки, яка виробляється під дією на білок азотної кислоти. З цієї причини, працюючи з концентратом кислоти необхідно використовувати рукавички. Робота з сірчаною кислотою більше небезпечна, т. К. Вона швидко випаровується. Залишки кислоти азотної необхідно змочувати розчином з соди або промивати великим обсягом води. У нашому магазині представлена ​​азотна кислота, ціна якої вас приємно здивує. Ми приймаємо оптові і роздрібні замовлення.
При зберіганні паруюча азотна кислота купити, яку також можна за доступною ціною, під впливом світла і теплоти втрачає свої властивості.
4HNO3 = 2H2O + 4NO2 + O2.
Найбільш часто кислота використовується в якості водного розчину. Крім того, вона є одним з елементів царської горілки і міститься в пробірних кислотах. У промисловій сфері використовується для виробництва органічних нітропродуктов, сірчаної кислоти, як окислювач пального в ракетній техніці і т. Д. Азотна кислота, купити яку можна в нашому маркеті з швидкою доставкою, поставляється як оптовими так і роздрібними партіями.
Кислота азотна впливає на безліч металів за винятком платини, золота, танталу, родію і небагатьох інших. Завдяки таким властивостям речовина використовується для відділення золота від срібла. В процесі реакції метали часто перетворюються в нітрати (олово / миш'як / молібден / вольфрам - в гідратованих оксиди), в свою чергу, азот кислоти відновлюється. Швидко вступають в реакцію лужні метали. На першому етапі окислення відбувається по реакції:
3Cu + 2HNO3 = 3CuO + H2O + 2NO.
Для окислення необхідні 2 молекули кислоти, в результаті виходить окис азоту і вода. А під впливом кисню та азоту додатково виробляється двоокис азоту (NO2), який виділяє отруйні коричнево-червоні пари. Далі окис металу вступає в реакцію з кислотою за формулою:
3CuO + 6HNO3 = 3Cu (NO3) 2 + 3H2O.
При виділенні води і солі використовується 6 молекул кислоти. Процес відбувається за формулою:
3Cu + 8HNO3 = 3Cu (NO3) 2 + 4H2O + 2NO.
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..
Вигідні ціни:
Навіть при спочатку низьких цінах, ми надаємо значні знижки в залежності від обсягу продукції, що закуповується
Швидка відвантаження:
Чітка робота нашого складу дозволяє здійснити швидку відвантаження необхідної продукції
Висока якість:
Працюючи безпосередньо з виробниками по всьому світу, ми забезпечуємо наших клієнтів продукцією високої якості
Доставка по Україні продукції:
автотранспортом;
Характеристики
склад азотна кислота
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити кислота азотна недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо кислота азотна у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.