кислота глутамінова
145 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: импорт
Модель: 223573492
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.


Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за номером, вказаним в контактах.

У нас завжди

 Вигідні ціни:  Навіть при низьких цінах, ми надаємо значні знижки в залежності від обсягу продукції, що закуповується

Швидка відвантаження: Чітка робота нашого складу дозволяє здійснити швидку відвантаження необхідної продукції


Висока якість: Працюючи безпосередньо з виробниками по всьому світу, ми забезпечуємо наших клієнтів продукцією високої якості
Доставка по Україні продукції:
автотранспортом;
залізничними контейнерами, вагонами;
через транспортні компанії.


Засіб, що регулює метаболічні процеси в ЦНС; надає ноотропну, дезінтоксикаційну, звязуючу аміак дію.
Замінна амінокислота, яка відіграє роль нейромедіатора з високою метаболічною активністю в головному мозку, стимулює окислювально-відновні процеси в головному мозку, обмін білків. Нормалізує обмін речовин, змінюючи функціональний стан нервової і ендокринної систем.
Стимулює передачу збудження в синапсах ЦНС; зв'язує і виводить аміак. Є одним з компонентів міофібрил, бере участь в синтезі ін. амінокислот, ацетилхоліну, АТФ, сечовини, сприяє перенесенню і підтримці необхідної концентрації K + в мозку, перешкоджає зниженню окисно-відновного потенціалу, підвищує стійкість організму до гіпоксії, служить сполучною ланкою між обміном вуглеводів і нуклеїнових кислот, нормалізує зміст показників гліколізу в крові й тканинах; надає гепатозахисну дію, пригнічує секреторну функцію шлунка.
Фасовка
Од. вим.
25Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити кислота глутамінова недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо кислота глутамінова у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.