кислота нітрилотриметилфосфонова
87 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 616272134
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Нітрилотриметилфосфонова кислота
nitrilotrimethylphosphonic acid
являє собою безбарвний або злегка зеленуватий кристалічний сипкий порошок, добре розчинний у воді , кислотах ..
Чи не розчинний в органічних розчинниках. Нітрилотриметилфосфонова кислота є горючою речовиною, за ступенем впливу на організм відноситься до речовин 3-го класу небезпеки.
Застосовується в нафтовидобувній промисловості в якості регулятора фізико-хімічних властивостей бурових і тампонажних розчинів, в якості інгібітора солеотложенія в процесах видобутку нафти, в будівництві як сповільнювач термінів схоплювання бетонних сумішей у виробництві монолітного і збірного залізобетону, в теплоенергетиці в якості інгібітора солеотложенія в різних теплообмінних апаратах; в целюлозно-паперовій промисловості в процесі відбілювання целюлози всіх видів на стадії хелатаціі.
Використання НТФ кислоти і її солей в якості активного початку в ингибиторах відкладення сульфатних і карбонатних солей дозволяє повністю запобігти солеотложенія в обладнанні свердловин і в теплообмінниках установок термохімічного зневоднення і знесолення нафти.
При бурінні свердловин НТФ кислота ефективно знижує в'язкість природних глинистих розчинів, залишаючись стабільною протягом тривалого часу.
Фасовка
Од. вим.
1000
кг
<
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре