кизельгур
37 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: Украина, Евро
Модель: 726235236
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 20.

Кизельгур для фільтрації пива, все марки в наявності на складі, замовити доставку (050) 495-37-71 багатоканальна лінія або замовте зворотний дзвінок!
Кизельгур: міфи і реальність корисної добавки
Сучасний ринок харчових добавок представлений десятками унікальних засобів. Кизельгур, широко застосовуваний в різних галузях промисловості, - один з них. Мова йде про спеціальний піску, джерелі органічного кремнію. Як гірської породи його добувають не одне десятиліття. А ось як харчова добавка, кизельгур, нерідко іменований діатомітом або гірської борошном, використовується недавно.
Кизельгур для здоров'я і будівництва
У складі цієї речовини водорості, у яких клітинна стінка містить велика кількість діоксиду кремнію. Його дефіцит в організмі людини нерідко стає причиною ламкості нігтів, випадіння волосся і навіть 58% захворювань суглобів.
У промисловості кизельгур купують для виробництва паперу, гуми, пластмаси та будматеріалів. Для людини він токсичний. У складі харчового діятимуть 80 - 90% кремнію.
Діатоміт - інсектицид
При взаємодії з комахами кизельгур видаляє воскове покриття з твердого зовнішнього скелета жуків-шкідників, павуків і багатьох інших членистоногих . В результаті комахи гинуть від зневоднення. Якщо речовина додати в корм, таким же чином можна позбутися від внутрішніх паразитів. Однак це твердження - поки лише припущення.
нехарчової і харчової види
Різниця між промисловим і харчовим кізельгуром - в концентрації кристалів. У першому, наприклад, - від 0,5 до 2% діоксиду кремнію, необхідного для активного розвитку рослин і правильного удобрення грунту. В нехарчової Кизельгур - понад 60% кристалічного діоксиду кремнію. У комплексі зі сланцем і вапняком він представляє основу для виготовлення цементу.
У чому користь діятимуть?
Як харчова добавка використовує для:
· очищення шлунково-кишкового тракту (у складі цієї речовини - велика кількість негативно заряджених частинок, що поглинають грибки, цвіль, токсини, залишки ліків і важкі метали; з організму вони виводяться з калом);
· поліпшення травлення;
· насичення організму мікроелементами, необхідними для зміцнення кісток, нігтів, суглобів і волосся;
· поліпшення загального стану пацієнтів, які страждають серцево-судинними недугами і навіть зайвою масою тіла.
Однак наукового підтвердження більшість цих висловлювань поки що не мають.
Гірська борошно - для кісток
Оскільки диатомит не змішується з водою, його швидка засвоюваність організмом - під сумнівом. В даному випадку не доводиться говорити, що речовина сприяє зміцненню кісток. Однак якщо мова заходить про кремнії, як про мінерал, стимулюючому зростання всіх органів опорно-рухового апарату, маємо справу з науково підтвердженим фактом. Крім того, цей хімічний елемент робить благотворний вплив на роботу нервової, серцево-судинної та імунної систем.
Як диатомит справляється з токсинами?
Кизельгур очищає безбарвною рідиною від важких металів. Саме тому його нерідко використовують в промислових фільтрах. Чи надає ця речовина подібна дія на роботу шлунково-кишкового тракту, науці поки невідомо. Крім того, ще жоден учений в світі не заявляв про необхідність обов'язкового виведення з організму токсинів. З цим тіло людини справляється без допомоги ескулапів.
У боротьбі з холестерином
Згідно з результатами одного невеликого дослідження, кизельгур знижує рівень холестерину в крові. Під час експерименту взяли участь 19 осіб. Протягом восьми тижнів кожен з них тричі на день вживав цю добавку. В результаті загальні показники холестерину, в порівнянні з початковими даними, знизилися на 13,2%. Ці результати потребують додаткового підтвердження.
Безпека кизельгура
Сьогодні кизельгур купити можна як у спеціалізованих магазинах, так і в мережі. Він не потрапляє в кров і не надає шкідливої ​​дії на травлення. Правда, якщо гірську борошно вдихнути, можна травмувати органи дихання. Йдеться про можливість запалення і навіть рубцювання легких. Подібний стан може спричинити за собою смерть.
Покупцям на замітку
Замовляючи кизельгур за ціною, доступною кожному другому споживачеві, не варто сподіватися на швидке одужання. Жоден виробник цієї харчової добавки не гарантує 100-відсоткового ефекту.
<
Характеристики
Зовнішній вигляд Порошок молочного кольору
склад кизельгур
упаковка картонний пакет
Фасовка 250 г
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре