карбоксиметилцелюлоза
98 грн.
Виробник: CHEMICO GROUP
Страна производитель: Евро Союз
Страна производитель: Евро Союз
Модель: 200028524
Stock Instock
являє собою зареєстровану харчову добавку Е466 / Е469, використовувану в сучасній харчовій, косметологічної, фармакологічної, електротехнічної, хімічної промисловості і не тільки. Високоякісна карбоксиметилцеллюлоза купити яку пропонується в спеціалізованому інтернет магазині MegaChem, поставляється від перевірених виробників, за доступною ціною.

З огляду на підвищеній здатності утримувати вологу добавка Е466 популярна у виробництві харчових продуктів, сировиною для яких є м'ясо, риба, молоко. Також речовина використовується в технологічних процесах виготовлення морозива, десертів, соусів, консервів. При цьому товарні форми натрієвої солі КМЦ можуть сильно відрізнятися за показниками влагоудержанія, в'язкості одержуваних розчинів.

Властивості карбоксиметилцелюлози

Пропонована карбоксиметилцелюлоза Е466 є похідною целюлози, має властивості пластифікатора, резорбента, згущувача. Також речовина в водних розчинах має властивості тиксотропії - здатності суміші розріджувати (зменшувати в'язкість) під механічним впливом, а також згущуватися (підвищувати в'язкість субстанції) в стані спокою.

Як пластифікатор камедь целюлози вводиться в формули полімерних матеріалів з метою підвищення / додання еластичності в процесі переробки сировини або при експлуатації. Речовина надає відразу кілька корисних пластифицирующих впливів:

підвищує морозостійкість продукту;

· яку ви хочете для комерційних цілей, то в MegaChem пропонується найбільш вигідна ціна на продукт.

У водному розчині карбоксиметилцеллюлоза безбарвна. При розчиненні в гидроксиде водню з концентрацією 1% рівень кислотності складає 7.7. Порошок добре розчинний в холодній / гарячій воді. Зважаючи на таку здатності КМЦ додається в різні промислові композиції   в водній фазі, на стадії замішування компонентів. Початкові властивості карбоксиметилцелюлози зберігаються тривалий час без змін, що обумовлює збільшення терміну придатності продукції, до якої вноситься добавка.

Отримання карбоксиметилцелюлози

карбоксиметилцеллюлоза харчова, купити яку вже сьогодні можна через інтернет магазин MegaChem, не містить жирів, вуглеводів, холестерину, білків та вітамінів.

майонези - до 1г / 1 кг;

· ·         сири плавлені - до 8г / 1 кг;

·         бульйони, супи - до 4г / 1 кг;

· бульйони, супи - до 4г / 1 кг;

· бульйони, супи - до 4г / 1 кг;

· бульйони, супи - до 4г / 1 кг;

·

Характеристики
Тип харчові добавки Е

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре