Кобальту оксісь (ll)
590 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: импорт
Модель: 221231368
Stock Instock
Увага!
У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
Окису кобальту є кристалічні порошки від чорного до сірувато-зеленого кольору, неорганічні сполуки. Чи не розчинні у воді і інших розчинниках.
Окис кобальту (II) СоО. Одержують нагріванням металевого кобальту иа повітрі або прожарюванням Со (ОН) 2 або СоСО3 без доступу повітря. Темно-зелені (майже чорні) кристали. Також відомий як закис кобальту. Розчиняється в розбавлених кислотах, повільно розчиняється в гарячих лугах. Окислюються киснем повітря при нагріванні. Відновлюється воднем. Щільність: 6,45 г / см³. Температура плавлення 1810 ° C.
Окис кобальту (II, III) Со3О4. Одержують нагріванням витриманого на повітрі СоО або прожарювання Со2О3. Сіро-чорні кристали. Також відомий як закис-окис кобальту. Є парамагнетиком. Розкладається при нагріванні. Повільно розчиняється в концентрованих кислотах. При сплаві з лугами окислюється киснем. Відновлюється воднем. Щільність: 6,073 г / см³. Температура плавлення 900 ° C (розкладається).
Окис кобальту (III) Со2О3. Виходить, окисленням окислів кобальту перекису, бромом, перманганатом калію або осадженням лугом з солей Со (III). Чорні кристали. Ступінчасто розкладається при нагріванні. Окисляє соляну кислоту. Щільність: 5,18 г / см³. Температура плавлення 300 ° C (розкладається).
Застосування окису кобальту:
Окис кобальту досить часто використовують в скляної промисловості. Це стійкий і інтенсивний барвник (пігмент) для скляних виробів. Забарвлення сполуками кобальту вельми постійна і не залежить від режиму варіння. При використанні сполук кобальту в комплексі з іншими барвниками можна отримати скла з різними відтінками.
У хімічній промисловості він застосовується в якості каталізатора різних хімічних процесів.
Також він використовується в електротехнічній промисловості при виробництві конденсаторів, варисторів і негативних електродів акумуляторів.
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..
Вигідні ціни:
Навіть при спочатку низьких цінах, ми надаємо значні знижки в залежності від обсягу продукції, що закуповується
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Кобальту оксісь (ll) недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Кобальту оксісь (ll) у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.