Кобальту оксісь (ll)
590 грн.
Виробник: импорт
Страна производитель: импорт
Страна производитель: импорт
Модель: 221231368
Stock Instock
Окису кобальту є кристалічні порошки від чорного до сірувато-зеленого кольору, неорганічні сполуки. Чи не розчинні у воді і інших розчинниках.

Окис кобальту (II) СоО. Одержують нагріванням металевого кобальту иа повітрі або прожарюванням Со (ОН) 2 або СоСО3 без доступу повітря. Темно-зелені (майже чорні) кристали. Також відомий як закис кобальту. Розчиняється в розбавлених кислотах, повільно розчиняється в гарячих лугах. Окислюються киснем повітря при нагріванні. Відновлюється воднем. Щільність: 6,45 г / см³. Температура плавлення 1810 ° C.

Окис кобальту (II, III) Со3О4. Одержують нагріванням витриманого на повітрі СоО або прожарювання Со2О3. Сіро-чорні кристали. Також відомий як закис-окис кобальту. Є парамагнетиком. Розкладається при нагріванні. Повільно розчиняється в концентрованих кислотах. При сплаві з лугами окислюється киснем. Відновлюється воднем. Щільність: 6,073 г / см³. Температура плавлення 900 ° C (розкладається).

Окис кобальту (III) Со2О3. Виходить, окисленням окислів кобальту перекису, бромом, перманганатом калію або осадженням лугом з солей Со (III). Чорні кристали. Ступінчасто розкладається при нагріванні. Окисляє соляну кислоту. Щільність: 5,18 г / см³. Температура плавлення 300 ° C (розкладається).

Застосування окису кобальту:

Окис кобальту досить часто використовують в скляної промисловості. Це стійкий і інтенсивний барвник (пігмент) для скляних виробів. Забарвлення сполуками кобальту вельми постійна і не залежить від режиму варіння. При використанні сполук кобальту в комплексі з іншими барвниками можна отримати скла з різними відтінками.

У хімічній промисловості він застосовується в якості каталізатора різних хімічних процесів.

Також він використовується в електротехнічній промисловості при виробництві конденсаторів, варисторів і негативних електродів акумуляторів.Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..


Вигідні ціни:


Навіть при спочатку низьких цінах, ми надаємо значні знижки в залежності від обсягу продукції, що закуповується

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре