Кокамідпропілбетаін
41 грн.
Виробник: ECHO CHEM SDN BHD
Страна производитель: Малайзия
Модель: 971491180
Stock Instock
Overview
Кокамідпропілбетаін Виробництво: ECHO CHEM SDN BHD Тара: 200 кг Кокамідпропілбетаін або лаурамідопропілбетаін - амфолітнимі поверхнево-активна речовина. Порошкоподібна речовина не має різкого, специфічного запаху і відрізняється високою розчинн...
Кокамідпропілбетаін

Виробництво: ECHO CHEM SDN BHD

Тара: 200 кг

Кокамідпропілбетаін або лаурамідопропілбетаін - амфолітнимі поверхнево-активна речовина. Порошкоподібна речовина не має різкого, специфічного запаху і відрізняється високою розчинністю в гліцерині і водному середовищі. Отримання кокамідопропілбетаїн відбувається з масла кокоса, що дозволяє вважати його екологічно чистим інгредієнтом і застосовувати для створення натуральних косметичних засобів. Оскільки речовина відносять до амфолітнимі, він проявляє себе по-різному, в залежності від середовища. У лугах проявляється як аніонний ПАР, а в кислому середовищі - катіонна поверхнево-активна.

Властивості в різних засобах

Кокамідопропілбетаїн в косметиці застосовують, завдяки його м'якому впливу на шкіру. Інгредієнт у складі засобів не викликає подразнень і алергічних реакцій, чи не порушує природний гідро-ліпідний баланс шкіри, не пересушує її.

Крім цього, речовина використовують і для додання і регуляції в'язкості емульсій, поліпшення піноутворення різних засобів. В продукції для догляду за волоссям грає роль антістатіка і входить до складу кондиціонерів.

Продукція з кокамідопропілбетаїн в складі

Кокамідопропілбетаїн входить до складу різної косметичної і побутової продукції:

· Гелевидні кошти і рідкі мила.

· пенообразной і миючі засоби для шкіри обличчя.

· Продукція для прийняття ванн (піна, бомбочки).

Характеристики
вага 200.0 кг
Тип засобу ПАР
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре