Комплексні стабілізуючі фосфатні суміші
48 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Країна виробник: Евро Союз
Модель: 200028544
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

На базі цих компонентів, в процесі тривалих експериментів і випробувань нами були розроблені високоякісні фосфатні суміші, які показали максимально усереднені виходу і найнадійніше утримання вологи на кусковому м'ясі, середньо- і подрібнену фарші з яловичини, свинини, курки та індички, а також їх комбінацій . Препарати протестовані на м'ясопереробних підприємствах України та адаптовані під українську сировину, що дозволяє отримати максимальний ефект від роботи з нашими фосфатними сумішами.
Особливістю пропонованих нами фосфатних систем є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів і дозволяють використовувати їх не тільки для ковбасних виробів, м'ясних консервів, напівфабрикатів але і для розсолів (цільном'язові і шинкові вироби)! При контакті з водою і незначному помішуванні наші продуті моментально розчиняються, і відповідно починають працювати. Другий позитив - це відсутність злежування і грудкуваті грудкуваті фосфатів, що дозволяє їх з успіхом використовувати не тільки м'ясопереробним підприємствам, але і виробникам сухих харчових композицій !!!
Дані продукти можна використовуватися як варіант регулювання кислотності при виробництві м'ясопродуктів . Вони створюють певну кислотність фаршу, і взаємодіє з м'ясними білками, що дозволяє їм прийняти на себе певну кількість вологи. Використання фосфатів в значній мірі дозволяє отримати більш щільний продукт, поліпшуються емульгуючі і реологічні властивості фаршу, наші фосфати ефективно працюють і як регулятори кольору готових продуктів. Завдяки якісному вхідній сировині, дані продукти вирішує складні технологічні та економічні рішення
і мають ряд істотних переваг:
- коригують рН, завдяки чому м'ясної білок більш активно підбирає вологу;
- надають щільність і одночасно соковитість готового продукту, робить його більш ніжним на смак;
- добре розчиняються навіть у холодній воді;
- коригують кольороутворення в «м'ясних» виробах;
- володіє невеликим «консервує ефектом»
- не злежується в процесі тривалого зберігання, зберігає сипкість;
- Чи не грудок при контакті з водою <
Характеристики
склад Комплексні стабілізуючі фосфатні суміші
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Комплексні стабілізуючі фосфатні суміші недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Комплексні стабілізуючі фосфатні суміші у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.