креатин моногідрат
1 110 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: импорт
Модель: 616273971
Stock Instock
Креатин моногідрат креатин моногідрат - одна з найбільш популярних форм креатину на ринку спортивного харчування. Як правило, моногідрат креатину випускається в порошку або в капсулах. Це натуральна речовина природного походження, яке міститься в м'язах людини і тварин. Креатин потрібно для підтримання нормального енергетичного обміну людини і є джерелом енергії для м'язів. В організмі людини міститься близько 100-140 г креатину, а його витрата для середньостатистичної людини становить приблизно 2 г на добу. Креатин (купити можна у нас) грає не менш важливу роль ніж, наприклад, білок або вуглеводи. Він може вироблятися організмом самостійно або вступати в організм ззовні - разом з їжею. Особливо не вдаючись в наукові подробиці можна сформулювати основні впливу креатину на організм людини такий спосіб: Збільшення сили. Збільшення м'язової маси. Збільшення секреції власних анаболічних гормонів. Позитивний вплив на рельєфність мускулатури. Звідси можна зробити головний висновок - креатин дозволяє поліпшити власні спортивні показники в різних видах спорту: біг, велосипедні гонки, стрибки, бодібілдинг, пауерліфтинг і т.д.
Особливу увагу хочеться приділити бодібілдингу, де ефект креатину проявляється найбільш повно. Креатин дозволяє домогтися збільшення сухої м'язової маси (за деякими даними від 2 до 5 кг за перший місяць прийому). Також дивовижне вплив робить цю речовину на силові показники. Останні дослідження показали, що креатин моногідрат дозволяє домогтися збільшення ваги в жимі лежачи на 10 кг вже через тиждень прийому (такий креатин купити можна у нас). В інших вправах також спостерігається значне збільшення ваги снарядів.
Також, у нас на сайті, ви можете замовити таку продукцію: Хімічна сировина Промислова хімія Добрива Кормові добавки, амінокислоти Харчові добавки Сировина для хлібзаводів та пекарень Засоби дезінфекції Амінокислоти Кислоти Ветеринарні та фармацевтичні субстанції Вітаміни Розчинники хімічні Будівельні і зварювальні матеріали Побутова хімія, мило і пральні порошки в асортименті
Характеристики
вага 1.0 кг
вид креатину Моногидрат
смак Без смаку і запаху
Тип амінокислота
упаковка мішок паперовий
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре