Ксилол-о технічний
32 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Brenntag CEE
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 214728291
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 200.

Ксилол являє собою безбарвну рідину з характерним запахом бензолу. Малорастворима в воді (менше 0,015%), добре розчиняється в органічних розчинниках таких як етанол, діетиловий ефір, ацетон, хлороформ, бензол. Виявляє властивості типових ароматичних вуглеводнів, легко алкілуючі, хлорується, сульфируют і нітрит.
Є нафтопродуктом, сумішшю трьох ізомерів ксилолу і етилбензолу. Існує три ізомери ксилолу: орто-, мета- і пара-ксилол (о-Ксилол, м-Ксилол і п-Ксилол).
Щільність: о-Ксилол 0,8802 г / см³, м- ксилол 0,8642 г / см³, п-ксилол 0,8611 г / см;
Температура плавлення: о-ксилол -25,2 ° C, м-ксилол -47,8 ° C, п -Ксілол 13,26 ° C;
Температура кипіння: о-Ксилол 144,4 ° C, м-Ксилол 139,1 ° C, п-Ксилол 138,3 ° C.
Хімічна формула: C6H4 (СН 3) 2.
Для синтезу ксилолов використовуються процеси каталітичного риформінгу бензину, а також піролізу бензину, підданого гідроочистки. Для виділення о-ксилолу з суміші, що утворюється ізомерів використовують чітку ректифікацію. У промисловості ксилоли отримують при коксуванні вугілля або при каталітичному риформінгу прямогонной бензинової фракції.
Ксилол призначений для виділення ізомерів ксилолу та застосування в якості розчинників лакофарбових матеріалів. З трьох ізомерів ксилолу найкращою розчинюючої здатність має про-ксилол. Ксилол входить до складу сумішевих розчинників 649, 650, Р-5, Р-12, РС-2, РКБ-1 і ін., Що застосовуються для розчинення епоксидних, вінілових, акрилових, кремнійорганічних полімерів, нітроцелюлози, хлоркаучук.
У виробничих цілях ксилол застосовується на виробництві різноманітних пластмасових виробів, а також при виробництві лінолеуму і різноманітних мастик.
Використовують в синтезі барвників (замінник сольвенту), а також в якості високооктанової добавки до моторних палив.
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..
Вигідні ціни:
Навіть при спочатку низьких цінах, ми надаємо значні знижки в залежності від обсягу продукції, що закуповується
Швидка відвантаження:
Характеристики
вид матеріалу
вид розчинника неорганічний
Тип використання універсальний
Тип оброблюваної поверхні
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре