Лабомид 203
22 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Украина
Модель: 211054196
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.


Лабомид 203
мішки 40 кг
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..
Вигідні ціни:
Навіть при спочатку низьких цінах, ми надаємо значні знижки в залежності від обсягу продукції, що закуповується
Швидка відвантаження:
Чітка робота нашого складу дозволяє здійснити швидку відвантаження необхідної продукції
Висока якість:
Працюючи безпосередньо з виробниками по всьому світу, ми забезпечуємо наших клієнтів продукцією високої якості
Доставка по Україні продукції:
автотранспортом;
залізничними контейнерами, вагонами;
через транспортні компанії.
Лабомид (засіб миючий СМ-2, лабомід 203, лабомід М) Лабомид (лабомід 203, лабомід М) являє собою ефективний миючий засіб, що складається з різних добавок і солей, а також поверхнево-активних речовин.
Поставляється лабомід (лабомід 203, лабомід М) у вигляді порошку від білого до світло-сірого кольору. Лабомид (лабомід 203, лабомід М) хімічно не схильний до окислення і полімеризації, добре розчинний у воді. Він відноситься до негорючих і не токсичних речовин. Лабомид (лабомід 203, лабомід М) в промисловості застосовується у вигляді розчинів.
Показники якості Лабомід Якість Лабомід визначається наступними фізико-хімічними показниками: концентрація водневих іонів; -масова частка спирторозчинних речовин; -загальна лужність в перерахунку на Na2O; -масова частка вологи. Залежно від фізико-хімічних показників промисловість випускає різні марки Лабомід, такі як лабомід 203, лабомід М. Наша компанія пропонує лабомід марки лабомід 203, лабомід М, інші види Лабомід Ви можете придбати під замовлення. Реалізований нами лабомід (лабомід 203, лабомід М) відвантажується від мішка зі складу в Києві. Ми доставляємо лабомід по території України автотранспортом, в тому числі кур'єрськими службами (нова пошта, Інтайм і т. Д.) Застосування Лабомід (лабомід 203, лабомід М) Основне призначення Лабомід (лабомід 203, лабомід М) є очищення металевих поверхонь різних механізмів і агрегатів, промислового обладнання.
Лабомид (лабомід 203, лабомід М) успішно видаляє такі забруднювачі як консерваційні мастила, експлуатаційні забруднювачі різних видів, а також деякі інші забруднювачі. Важливим якістю, визначальним умови застосування і призначення Лабомід (лабомід 203, лабомід М), є концентрація і температура робочого розчину. Кожна з поставляються марок має свої, певні виробником, ці величини. Це слід враховувати при купівлі та використанні Лабомід (лабомід 203, лабомід М). Упаковка і зберігання Лабомід Поставляється лабомід упакований в поліетиленові мішки. Маса мішків складає 25 кг.
Крім того, за погодженням із споживачем можуть використовуватися спеціальні одноразові контейнери або поліетиленові мішки, а також інші види упаковки, що забезпечують збереження Лабомід (лабомід 203, лабомід М) при зберіганні і транспортуванні. Зберігання Лабомід (лабомід 203, лабомід М) здійснюється в критих і сухих складських приміщеннях з використанням стандартної заводської упаковки. При зберіганні Лабомід (лабомід 203, лабомід М) слід оберігати його від попадання вологи і пошкодження заводській упаковці. Гарантійний термін зберігання Лабомід (лабомід 203, лабомід М) становить 12 місяців.
Зберігання Лабомід (лабомід 203, лабомід М) здійснюється в критих і сухих складських приміщеннях з використанням стандартної заводської упаковки. При зберіганні Лабомід (лабомід 203, лабомід М) слід оберігати його від попадання вологи і пошкодження заводській упаковці. Гарантійний термін зберігання Лабомід (лабомід 203, лабомід М) становить 12 місяців.
Зберігання Лабомід (лабомід 203, лабомід М) здійснюється в критих і сухих складських приміщеннях з використанням стандартної заводської упаковки. При зберіганні Лабомід (лабомід 203, лабомід М) слід оберігати його від попадання вологи і пошкодження заводській упаковці. Гарантійний термін зберігання Лабомід (лабомід 203, лабомід М) становить 12 місяців.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре