Лимонна кислота Е-330
65 000 грн.
Ціна за 1 тонна
Виробник: RZBC Juxian CO LTD
Країна виробник: Китай
Модель: 616273083
Stock Instock

Універсальною харчовою добавкою Е330 органічного походження є лимонна кислота, купити в Києві яку ви можете через інтернет магазин «MegaChem». Речовина використовується в сучасній харчовій, фармацевтичній, косметичній, хімічній, целюлозній, сільськогосподарській промисловості. При дотриманні рекомендованих доз сполука позитивно впливає на організм людини, бере участь у тканинному диханні на клітинному рівні. 

У природі лимонна кислота міститься в багатьох видах цитрусових, в ягодах, фруктах, овочах. У промислових масштабах добавку отримують методами біосинтезу з різного виду сировини — кристалічної сахарози, відходів сільськогосподарського виробництва, гідролізату кукурудзи, а також гідролізатів інших видів рослин.

У нашому каталозі «MegaChem» представлена високоякісна лимонна кислота технічна, купити яку ви можете з доставкою по Україні. Також в асортименті наявна добавка Е330 високого ґатунку, яка підходить для використання в харчовій промисловості.

Властивості лимонної кислоти

Виробники пропонують харчову лимонну кислоту вищого сорту, а також «Екстра», і продукцію для технічного застосування в різних галузях промисловості. У побуті, а також на комерційному виробництві, лимонну кислоту використовують як:

 • консервант;

 • регулятор кислотності;

 • підсилювач та поліпшувач смаку;

 • фіксатор кольору;

 • хелатуючий агент.

Речовина є біорозкладаною, при дотриманні допустимих доз не діє шкідливо на людину, навколишнє середовище. Також добавка Е330 відрізняється стійкістю до займання.

Характеристика лимонної кислоти

Візуально лимонна кислота купити Київ яку ви вже сьогодні можете в інтернет магазині «MegaChem», являє собою безбарвний дрібнокристалічний порошок, який в масі набуває білого, іноді світло-жовтого відтінку (характерно для продукції вищих сортів). При звичайних температурах і стандартній вологості кристали тверді, не утворюють грудки.

Добавка не має вираженого запаху, на смак кисла. У воді, етанолі розчинність висока. Плавлення настає при t +153 С, кристалізація з водних розчинів відбувається при t нижче +36.6 С. Безводний порошок активно поглинає вологу, тому кислота відрізняється гігроскопічністю.

Вперше речовину було отримано в XVIII столітті, в якості сировини був використаний натуральний сік недостиглого лимона. Сьогодні виробництво лимонної кислоти здійснюється з органічних компонентів природного походження, а також з різних органічних сполук — продуктів хімічного синтезу.

Хімічні властивості лимонної кислоти

Добавка є слабкою 3-основною кислотою, утворює 3 ряди солей. При взаємодії зі спиртами утворює естери (складні ефіри), поліефіри. Для комерційних цілей сьогодні використовується ферментативний біосинтез, що дозволяє отримати лимонну кислоту у великих обсягах. У процесі отримання речовини до вихідної сировини додають грибкові культури.

Для поліпшення якості отриманої лимонної кислоти технологія виробництва передбачає спеціальне очищення різними способами. Також є й інші методи отримання добавки — шляхом лабораторного синтезу, повного хімічного синтезу.

Слід акуратно ставитися до порошку, не допускати попадання в очі, на слизові в великих кількостях. При контакті кислоти зі слизовою очей, а також зі шкірою, можуть виникати подразнення різного ступеня. При вживанні всередину великої кількості речовини, що перевищує допустимі норми, можлива поява болю, кашлю, подразнення шлунка, сильної блювоти. Вдихання сухої кислоти лимонної провокує виникнення роздратування дихальних шляхів.

Застосування лимонної кислоти

Сфера застосування лимонної кислоти широка. Речовина використовується в різних галузях:

 • харчова промисловість. Добавка вноситься до складу м'ясних, овочевих, рибних, фруктових консервів. Також додають кислоту в шипучі напої, соки, кондитерські вироби, сухі суміші, молочну продукцію, тісто, соуси, плавлені сири, фарші та ін.;

 • медичні препарати. Лимонну кислоту вводять до складу порошків, таблетованих препаратів, сиропів, капсул;

 • косметична продукція (доглядова косметика, різні креми, лосьйони, тоніки, маски, піна для ванн);

 • при травленні мідного шару на друкованих платах;

 • нафтова промисловість. Кислота лимонна входить до складу бурових розчинів, що застосовуються під час буріння свердловин;

 • побутова хімія. Речовина є активним компонентом очисних засобів, які позбавляють поверхні від накипу, іржі, відкладень солей і металів;

 • будівельні суміші. Кислота лимонна вводиться до складу цементних, гіпсових сумішей для уповільнення зчеплення (затвердіння).

Лимонна кислота купити Україна яку легко через онлайн каталог «MegaChem», застосовується у виробництві ковбасних виробів для додання продукції красивого кольору, фіксації забарвлення. У фруктову сировину добавка Е330 вноситься для запобігання потемніння маси. У тісті лимонна кислота сприяє розпушуванню, надає готовій випічці пишність, красивий колір.

Фармацевтичні препарати з вмістом лимонної кислоти сприяють нормалізації метаболізму та енергетичного обміну. Добавка входить до складу ліків, які знижують згортання крові й використовуються при переливанні крові.

Лимонна кислота ціна

Якщо вам потрібна якісна лимонна кислота, купити продукцію в кількості від 1 кг, в упаковках по 25 кг ви можете, скориставшись пропозиціями нашого інтернет магазину «MegaChem». Ціна харчової добавки Е330 залежить від сорту, виробника, а також від обсягу продукції, що поставляється партією. Для великих оптових покупців у нас розроблені системи вигідних знижок.

Чи потрібна вам лимонна кислота 1 кг купити, або ви хочете придбати партію в кілька сотень кілограмів, наші менеджери організують виконання замовлення в максимально короткі терміни. Доставка можлива по Києву, Львову, Харкову, Одесі, Дніпру, іншим містам України. Кожна упаковка 25 кг герметична, може зберігатися на складі в відповідних умовах.

Купити лимонну кислоту

При замовленні великого опту (від 300 кг і більше), доставка лимонної кислоти виконується власними транспортними засобами компанії «MegaChem», з дотриманням всіх чинних норм і правил. Якщо обсяг вашого замовлення становить 200-300 кг, продукція передається в спеціалізовану транспортно-кур'єрську службу, умови роботи якої та ціни попередньо узгоджені з клієнтом.

Оплата за продукцію виконується в розмірі 100% і перераховується на розрахунковий рахунок компанії. Для постійних клієнтів є послуга відстрочки платежу, умови якої визначаються індивідуально. У зручний час ви можете оформити замовлення на покупку необхідної кількості лимонної кислоти, отримати консультацію щодо ціни, а також уточнити можливість доставки харчової добавки Е330 за вказаною вами адресою.

Характеристики
вага 25.0 г
Лимонна кислота Лимонна кислота
склад кислота лимонна
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре