Лізин кормовий Meihua
58 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: КНР
Модель: 235340409
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Лізин кормовий зі складу в Києві, доставка по Україні
виробництво Tongliao Meihua Biological SCI-Tech
мішки 25 кг
лізин - одна з незамінних амінокислот , яка застосовується в якості кормової добавки в тваринництві. Отримують його методом глибинного культивування мікроорганізмів, які синтезують цю амінокислоту. Основні сировинні компоненти для виробництва лізину: меляса, кукурудзяний екстракт, соляна кислота, аміачна вода, вітаміни, висівки, соняшниковий шрот, рибне борошно, м'ясо-кісткове борошно та ріпак. Використання лізину дозволяє збільшити приріст тварин і птиці на 10-30%, підвищити надої молока на 12%, збільшити несучість курей на 10%.
Лізин - одна з незамінних амінокислот, яка застосовується в якості кормової добавки в тваринництві. Отримують його методом глибинного культивування мікроорганізмів, які синтезують цю амінокислоту. Основні сировинні компоненти для виробництва лізину: меляса, кукурудзяний екстракт, соляна кислота, аміачна вода, вітаміни, висівки, соняшниковий шрот, рибне борошно, м'ясо-кісткове борошно та ріпак. Використання лізину дозволяє збільшити приріст тварин і птиці на 10-30%, підвищити надої молока на 12%, збільшити несучість курей на 10%.
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..
Вигідні ціни:
Навіть при спочатку низьких цінах,
Характеристики
вага 25.0 кг
вид лізин
застосування корми Тваринництво | Птахівництво
Тип лізин
упаковка 25 кг мішок
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре