Магній вуглекислий фарм
153 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 616273123
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.


magnesium carbonate
(харчова добавка E504) - безбарвні кристали майже нерозчинні у воді, магнієва сіль вугільної кислоти. Добре реагує з кислотами, при цьому розкладається з виділенням вуглекислого газу. Широко поширений в природі як корисна копалина - мінерал «магнезит».
Хімічна формула: MgCO3. Карбонат магнію сам по собі не токсичний, але застосування його в їжу у великих кількостях може викликати пригнічення центральної нервової системи і порушення роботи серця. Може викликати подразнення дихальних шляхів і травного тракту (у великих концентраціях діє як проносне), викликає роздратування шкіри і слизових оболонок. У харчовій промисловості використовується як антиокислювач для збереження кольору продуктів.
Також широко застосовується в якості добавки до кухонної солі, що б уникнути її комкования.
Інші використання карбонату магнію: - в косметичній промисловості, в якості одного з компонента масок для нормальної і сухої шкіри обличчя, завдяки своїм м'яким і в'язким властивостями; - використовується в якості сушильного порошку для рук у важкій атлетиці, гімнастиці, пауерліфтингу, скелелазінні; - у виробництві пластика, як протидимного компонент; - в складах для гасіння вогню; - для виготовлення теплоізоляційних матеріалів; - для виробництва присипки, зубної пасти.
Також, у нас на сайті, ви можете замовити таку продукцію:
Характеристики
склад magnesium carbonate
Тип карбонат магнію
упаковка мішок
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре