метіонін кормовий
77 грн.
Виробник: импорт
Страна производитель: Франция
Страна производитель: Франция
Модель: 235340408
Stock Instock
position: relative; vertical-align: baseline; bottom: -0.25em; "> 2 S

Мішки 25 кг.Добавка, така як dl-метіонін кормовий , являє собою одну з різновидів незамінних амінокислот, які беруть участь в побудові білкових молекул. Продукт використовується в сучасній промисловості при виробництві кормів і додається в суміші для вигодовування сільськогосподарських тварин. Якщо ви хочете купити метіонін кормовий високої якості, від перевірених виробників, то скористайтеся пропозиціями інтернет магазину MegaChem.

Властивості метіоніну кормового

Незамінна амінокислота, якій є метіонін кормовий , не синтезується організмом, тому з метою поліпшення росту і здоров'я поголів'я штучно вводиться в щоденний раціон. Додавання речовини в комбікорми для тварин сприяє активному приросту м'язової маси, нормалізує роботу внутрішніх органів і систем, запобігає появі рахіту і хронічних захворювань, стабілізує репродуктивні функції.

Характеристика метіоніну кормового

Пропонований dl-метіонін кормовий є дрібнодисперсним кристалічним порошком. Речовина безбарвне або має світло-сіруватого відтінку. З огляду на утримання у формулі сірки продукт характеризується вираженим неприємним запахом. У воді розчиняється добре. Раніше метіонін отримували з гідролізату казеїну. Сьогодні в комерційних цілях продукт виробляють шляхом промислового синтезу.

Хімічні властивості метіоніну кормового

Амінокислота бере активну участь в побудові м'язових волокон, кровоносних судин на клітинному рівні. При застосуванні в рекомендованих дозах кормової метіонін нетоксичний, не має будь-якого негативного впливу на людину, тварин, навколишнє середовище.

Застосування метіоніну кормового

У сфері тваринництва кормової метіонін використовується для формування збалансованого раціону харчування сільськогосподарської худоби, птахів. Застосування незамінної амінокислоти з високим вмістом сірки в якості кормової добавки надає наступні позитивні ефекти:

·         пропорційний розвиток кісткового, м'язового скелета, профілактика рахіту;

·         прискорення і збільшення приросту м'язової маси, ваги;

·         стимулювання синтезу гормонів, вітамінів, білків, ферментів;

·         поліпшення процесу вироблення гемоглобіну, креатину, адреналіну;

·         нормалізація ліпідного обміну;

·         нормалізація функцій печінки, нирок;

·         стимулювання апетиту;

·         підвищення захисних сил організму.

Метіонін кормовий ціна

На високоякісний метіонін кормовий ціна в інтернет магазині MegaChem відрізняється доступністю. Вартість продукту залежить від придбаного кількості, а на оптові партії незамінної амінокислоти надаються вигідні знижки.

Метіонін кормовий купити в Україні

Щоб купити метіонін кормовий в необхідній кількості, оформляйте замовлення через онлайн каталог MegaChem або по телефону. Доставка добавки для комбікормів здійснюється по містах України.

Характеристики
вага 25.0 кг
застосування корми Птахівництво | Тваринництво
концентрована форма да
упаковка мішок
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре