Метоксіпропілацетат
51 грн.
Виробник: импорт
Страна производитель: Польша
Модель: 1038088360
Stock Instock
Overview
Метоксіпропілацетат Methoxypropyl acetate тара 200 л виробництво Польща Метоксіпропілацетат: основні характеристики і промислове використання Неможливо уявити сучасне підприємство автомобільної, поліграфічної або лакофарбової промисловості,...
Метоксіпропілацетат

Methoxypropyl acetate

тара 200 л

виробництво Польща

Метоксіпропілацетат: основні характеристики і промислове використання

Неможливо уявити сучасне підприємство автомобільної, поліграфічної або лакофарбової промисловості, на якому б масово не використовувався метоксіпропілацетат. Це хімічна речовина відмінно справляється з розчиненням різних типів смол і фарб, воно незамінне в процесі друку і миття промислового обладнання.

Метоксіпропілацетат: формула, основні фізичні і хімічні характеристики

Зовні ця хімічна субстанція виглядає як рухлива безбарвна рідина, вона має м'який ефірним ароматом середньої летючості і поганий розчинність в воді. Зате речовина добре поєднується з більшістю розчинників органічного типу - спиртами, кетонами, гликолями і їх ефірами.

Формула речовини - C₆H₁₂O₃, а його основні фізичні і хімічні властивості такі:

· молярна маса речовини становить 132,16 г / моль;

· в ньому міститься не більше 0,05% води;

· його температура на початку перегонки дорівнює 140 ºС, а в кінці - 150 ° С;

· по платіновокобольтовой шкалою кольоровість речовини дорівнює 10;

· інтервал кипіння дорівнює 145-147 ° C;

· речовина запалюється при температурі в 315 ° C.Метоксіпропілацетат: застосування в промисловості

Часто дана речовина використовується в процесі отримання сложномолекулярних субстанцій, а також в якості ефективного сповільнювача висихання основного типу розчинника у флексодруку.

Без нього також не обходиться профілактична мийка промислового обладнання. В процесі друку метоксіпропілацетат є незамінним, адже він дозволяє забезпечити безперебійний процес роботи на високошвидкісних друкованих машинах. Особливо це актуально в холодну пору року.

Виготовлення фарб на основі цього розчинника робить їх практично універсальними, на відміну від водорозбавляються і УФ-фарб. Їх можна використовувати на будь-яких типах матеріалів:

· картоні і папері разом зі всмоктуючою підкладкою;

· Плівках з не вбирає підкладкою;

· фользі, виготовленої з алюмінію.

Фарби на основі метоксіпропілацетата можуть використовуватися як при межслойной, так і при фронтальній друку. Вони володіють всіма необхідними характеристиками стійкості, які потрібні в друкованої промисловості. Також ця речовина покращує їх якої завдають і растекаемости, полегшує вирівнювання їх на поверхні.

Метоксіпропілацетату також знайшлося застосування на промислових виробництвах, що займаються виготовленням гравірувальних і флексографічних чорнила, а також чорнила, які використовуються при трафаретного друку.

Метоксіпропілацетат: властивості і токсичність речовини

Дана речовина має властивість акумулювати воду з повітря навколишнього його середовища. Метоксіпропілацетат згідно класифікації рівня токсичності хімічних речовин відноситься до 3 класу.

Він практично не має токсичного впливу на організм людини при одноразовому попаданні його невеликої кількості всередину. Також метоксіпропілацетат не є небезпечним при одноразовому контакті зі шкірою або при його одноразовому вдиханні. Якщо ж в повітрі в приміщенні він буде міститися у великій кількості, ця речовина здатна приспати людину за принципом дії препаратів, які використовуються для введення пацієнтів під наркоз.

Метоксіпропілацетат - це речовина, яка не викликає роздратування на шкірних покривах і слизовій оболонці очей. Воно є досить безпечним для здоров'я і життя людини. Також не є токсичним для живих організмів, які проживають у водному середовищі. Якщо вводити його невелику кількість в спеціально адаптовані очисні установки в водоймах, це дозволить знизити розкладає ефект взаємодії активного мулу з навколишнім середовищем.

У своєму складі ця хімічна субстанція не містить органічно пов'язаних галогенів. Також не варто очікувати від нагромадження значної кількості метоксіпропілацетата в організмі будь-якого негативного впливу.

Зберігання та особливості використання

Що стосується транспортування хімічної сполуки, то для цього варто використовувати надійну тару , яка щільно закривається. Краще, щоб вона виготовлялася з міцного металу - це можуть бути каністри, баки, цистерни. Речовина варто берегти від прямого впливу на нього сонячних променів, опалювальних приладів і вологи. Перевозити метоксіпропілацетат дозволено будь-якими видами водного, повітряного і наземного транспорту лише за умови дотримання вищезазначених рекомендацій.

Розташовувати тару з метоксіпропілацетатом в транспорті слід якомога далі від джерел можливого іскроутворення, також речовина потрібно берегти від контактів з відкритим вогнем і киснем - в результаті реакції його взаємодії з повітрям утворюється вибухонебезпечна суміш.

Рекомендується під час використання речовини і після закінчення робіт повністю провітрити приміщення, а також використовувати в роботі з ним освітлення і обладнання, яке відрізняється вибухобезпечністю.

Працівникам, які використовують метоксіпропілацетат, слід пам'ятати про те, що відкриту тару з речовиною слід розташовувати подалі від джерел статичної електрики.

Застосування метоксіпропілацетата на промислових виробництвах має на увазі використання захисних окулярів та спецодягу - гумових рукавичок, спецвзуття та спецодягу, респіраторів для додаткового захисту організму . При попаданні на шкіру речовини її слід промити теплою водою. Використана тара після метоксіпропілацетата можна поводитися, як із побутовим сміттям.

Метоксіпропілацетат купити за вигідною ціною зручно в нашому інтернет-магазині - ми пропонуємо клієнтам якісні та сертифіковані хімічні речовини, виготовлені відповідно до європейських стандартів.


Характеристики
склад метоксіпропілацетат
упаковка бочки
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре