Метоксіпропілацетат
51 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: Польша
Модель: 1038088360
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 200.

Метоксіпропілацетат
Methoxypropyl acetate
тара 200 л
виробництво Польща
Метоксіпропілацетат: основні характеристики і промислове використання
Неможливо уявити сучасне підприємство автомобільної, поліграфічної або лакофарбової промисловості, на якому б масово не використовувався метоксіпропілацетат. Це хімічна речовина відмінно справляється з розчиненням різних типів смол і фарб, воно незамінне в процесі друку і миття промислового обладнання.
Метоксіпропілацетат: формула, основні фізичні і хімічні характеристики
Зовні ця хімічна субстанція виглядає як рухлива безбарвна рідина, вона має м'який ефірним ароматом середньої летючості і поганий розчинність в воді. Зате речовина добре поєднується з більшістю розчинників органічного типу - спиртами, кетонами, гликолями і їх ефірами.
Формула речовини - C₆H₁₂O₃, а його основні фізичні і хімічні властивості такі:
· молярна маса речовини становить 132,16 г / моль;
· в ньому міститься не більше 0,05% води;
· його температура на початку перегонки дорівнює 140 ºС, а в кінці - 150 ° С;
· по платіновокобольтовой шкалою кольоровість речовини дорівнює 10;
· інтервал кипіння дорівнює 145-147 ° C;
· речовина запалюється при температурі в 315 ° C.
Метоксіпропілацетат: застосування в промисловості
Часто дана речовина використовується в процесі отримання сложномолекулярних субстанцій, а також в якості ефективного сповільнювача висихання основного типу розчинника у флексодруку.
Без нього також не обходиться профілактична мийка промислового обладнання. В процесі друку метоксіпропілацетат є незамінним, адже він дозволяє забезпечити безперебійний процес роботи на високошвидкісних друкованих машинах. Особливо це актуально в холодну пору року.
Виготовлення фарб на основі цього розчинника робить їх практично універсальними, на відміну від водорозбавляються і УФ-фарб. Їх можна використовувати на будь-яких типах матеріалів:
· картоні і папері разом зі всмоктуючою підкладкою;
· Плівках з не вбирає підкладкою;
· фользі, виготовленої з алюмінію.
Фарби на основі метоксіпропілацетата можуть використовуватися як при межслойной, так і при фронтальній друку. Вони володіють всіма необхідними характеристиками стійкості, які потрібні в друкованої промисловості. Також ця речовина покращує їх якої завдають і растекаемости, полегшує вирівнювання їх на поверхні.
Метоксіпропілацетату також знайшлося застосування на промислових виробництвах, що займаються виготовленням гравірувальних і флексографічних чорнила, а також чорнила, які використовуються при трафаретного друку.
Метоксіпропілацетат: властивості і токсичність речовини
Дана речовина має властивість акумулювати воду з повітря навколишнього його середовища. Метоксіпропілацетат згідно класифікації рівня токсичності хімічних речовин відноситься до 3 класу.
Він практично не має токсичного впливу на організм людини при одноразовому попаданні його невеликої кількості всередину. Також метоксіпропілацетат не є небезпечним при одноразовому контакті зі шкірою або при його одноразовому вдиханні. Якщо ж в повітрі в приміщенні він буде міститися у великій кількості, ця речовина здатна приспати людину за принципом дії препаратів, які використовуються для введення пацієнтів під наркоз.
Метоксіпропілацетат - це речовина, яка не викликає роздратування на шкірних покривах і слизовій оболонці очей. Воно є досить безпечним для здоров'я і життя людини. Також не є токсичним для живих організмів, які проживають у водному середовищі. Якщо вводити його невелику кількість в спеціально адаптовані очисні установки в водоймах, це дозволить знизити розкладає ефект взаємодії активного мулу з навколишнім середовищем.
У своєму складі ця хімічна субстанція не містить органічно пов'язаних галогенів. Також не варто очікувати від нагромадження значної кількості метоксіпропілацетата в організмі будь-якого негативного впливу.
Зберігання та особливості використання
Що стосується транспортування хімічної сполуки, то для цього варто використовувати надійну тару , яка щільно закривається. Краще, щоб вона виготовлялася з міцного металу - це можуть бути каністри, баки, цистерни. Речовина варто берегти від прямого впливу на нього сонячних променів, опалювальних приладів і вологи. Перевозити метоксіпропілацетат дозволено будь-якими видами водного, повітряного і наземного транспорту лише за умови дотримання вищезазначених рекомендацій.
Розташовувати тару з метоксіпропілацетатом в транспорті слід якомога далі від джерел можливого іскроутворення, також речовина потрібно берегти від контактів з відкритим вогнем і киснем - в результаті реакції його взаємодії з повітрям утворюється вибухонебезпечна суміш.
Рекомендується під час використання речовини і після закінчення робіт повністю провітрити приміщення, а також використовувати в роботі з ним освітлення і обладнання, яке відрізняється вибухобезпечністю.
Працівникам, які використовують метоксіпропілацетат, слід пам'ятати про те, що відкриту тару з речовиною слід розташовувати подалі від джерел статичної електрики.
Застосування метоксіпропілацетата на промислових виробництвах має на увазі використання захисних окулярів та спецодягу - гумових рукавичок, спецвзуття та спецодягу, респіраторів для додаткового захисту організму . При попаданні на шкіру речовини її слід промити теплою водою. Використана тара після метоксіпропілацетата можна поводитися, як із побутовим сміттям.
Метоксіпропілацетат купити за вигідною ціною зручно в нашому інтернет-магазині - ми пропонуємо клієнтам якісні та сертифіковані хімічні речовини, виготовлені відповідно до європейських стандартів.
Характеристики
склад метоксіпропілацетат
упаковка бочки
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Метоксіпропілацетат недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Метоксіпропілацетат у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.