Модифікований крохмаль
31 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Avebe
Країна виробник: Нидерланды
Модель: 795855135
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

В сучасній харчовій промисловості, а також у багатьох інших комерційних і побутових сферах використовується модифікований крохмаль. Дана органічна речовина є похідною рослинної сировини, відрізняється поліпшеними властивостями та характеристиками. Якщо вам необхідно модифікований крохмаль купити від перевіреного виробника, за вигідною ціною, скористайтеся нашим online каталогом «MegaChem».

Властивості модифікованого крохмалю

Корисні якості порошку можуть бути різними — залежно від сорту сировини, методу модифікації змінений крохмаль може надавати продуктам:

 • густоту;

 • в'язкість;

 • крихкість;

 • гелеву структуру.

Крохмаль модифікований є хорошим емульгатором, наповнювачем, стабілізатором, плівкоутворювачем, утримувачем вологи. Речовина не токсична, при дотриманні рекомендованих доз безпечна для людини, навколишнього середовища.

Характеристика модифікованого крохмалю

Візуально це м'яка, «хрустка» при терті порошкова субстанція білого кольору, яка не має запаху. Речовина не є продуктом генної інженерії — крохмаль змінюють в готовому (вже переробленому) вигляді, а не на клітинному рівні рослин. Запропонований порошок випускається в різних версіях — це може бути добавка Е 1414, добавка Е1420, Е1404. Модифікація сировини здійснюється декількома способами:

 • хімічний. Реакція проводиться гідролізом з кислотою або окислювачем, з додатковою участю активних реагентів;

 • фізичний. Зміна відбувається з використанням високих t, екструзії, з розпилювальною сушкою, з ультразвуком;

 • ферментативний. Для біохімічної реакції застосовується альфа-амілаза.

Фізичний спосіб вважається найбільш екологічним, бо не передбачає залучення кислот. Через наш інтернет магазин «MegaChem» модифікований крохмаль купити ви можете відповідного виду:

 • розщеплений, отриманий реакцією з кислотою або з окислювачем за хімічним способом;

 • клейстеризований, який є результатом зміни фізичним способом.

Хімічні властивості модифікованого крохмалю

Гаряча вода активізує набухання (розчинення) крохмалю з утворенням клейстеру, а ось в холодній воді речовина є нерозчинною. Якщо в розчин додати кислоти, крохмаль гідролізується, знижується його молекулярна маса, утворюється розчинний крохмаль. Харчові добавки даної лінійки відрізняються зниженою t клейстеризації, поліпшеним поглинанням вологи, стабільністю під дією високих t.

Застосування модифікованого крохмалю

Найбільшого поширення добавка отримала в харчовій промисловості. Модифікований крохмаль купити можна для:

 • згущення соусів, кетчупів, салатних заправок, майонезів, молочних продуктів;

 • додання цільної структури м'ясним продуктам 2 сорту;

 • поліпшення смаку випічки, кондитерських виробів.

Ефективність добавки використовують для поліпшення споживчих і смакових властивостей м'ясної сировини, яка кілька разів піддавалася заморожуванню. При цьому існують обмеження по нормах введення крохмалю до складу продуктів — не більше 10% від загальної маси субстанції.

Крім харчопрому речовина активно застосовується в інших видах сучасної промисловості:

 • целюлозно-паперова;

 • текстильна;

 • хімічна;

 • фармацевтична;

 • косметична;

 • радіотехнічна;

 • нафтопереробна.

Косметичні засоби з крохмалем — це доглядові креми та лосьйони, засоби для очищення шкіри, декоративна косметика, засоби з UF-захистом. Добавка, яку вносять до складу косметики, забезпечує:

 • зниження жирності, липкості субстанцій;

 • забезпечення ефекту бархатистості;

 • пом'якшення і поліпшення текстури.

Модифікований крохмаль ціна

Якщо ви плануєте крохмаль модифікований купити Україна, пропонуємо оформити замовлення в нашому інтернет магазині «MegaChem». Прямі постачання від перевірених виробників забезпечують найбільш доступні ціни, постійну наявність продукції на складі. Для наших великих оптових клієнтів ми розробили систему знижок і бонусів.

Ви можете зв'язатися з менеджерами «MegaChem», уточнити ціну на вашу партію (30 грн, 32 грн кг, 45 грн кг, 68 грн кг), оформити замовлення з оплатою зручним способом. При купівлі товару понад 300 кг доставка по Києву, Харкову, Одесі, Дніпру, Львову, іншим містам України здійснюється нашим транспортом. Ви отримуєте замовлений крохмаль модифікований оперативно, з гарантією високої якості, за кращою вартістю.

Характеристики
склад Модифікований крохмаль відповідає стандартам якості Європейського Союзу
Тип Модифікований крохмаль для виробництва майонезу, соусів, цукерок, десертів, джемів, конфітюру, сирної маси, кетчупів
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Модифікований крохмаль недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Модифікований крохмаль у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.