модифікований крохмаль
31 грн.
Виробник: Avebe
Країна виробник: Нидерланды
Модель: 795855135
Stock Instock
Якісні харчові добавки та інгредієнти - обов'язкова умова для виробництва смачної і корисної продукції. Тому, звертаючись до нашого магазину, ви зможете покращувати якість товарів, а також підвищувати попит на продукцію. Основним нашим напрямком є ​​продаж крохмальної продукції оптом. При цьому висока якість, низькі ціни і оперативні поставки гарантуються, а крохмаль модифікований купити варто підприємствам, що випускають загусники, наповнювачі, емульгатори та іншим.
Яким буває крохмаль?
За походженням і іншим якостям крохмаль підрозділяється на 4 види:
пшеничний;
картопляний;
кукурудзяний;
модифікований.
У кожного з них є переваги і недоліки. Варто відзначити, що крохмаль з пшениці з економічних міркувань на Україні випускати перестали. Серед плюсів крохмальної продукції лояльна вартість, постійно поновлювані джерела вихідної сировини і простота модифікації.
У зв'язку з цим на таку продукцію, особливо на модифікований кукурудзяний крохмаль, є великий попит у багатьох сферах промисловості. Велика його частина йде в паперове виробництво, решту ділять між собою харчове напрямок, а також фармацевтика, текстильні фабрики і будівельна ніша.
Чому модифікований крохмаль лідирує?
Крохмалі, одержувані з натуральних джерел, мають деякі недоліки. Це нестабільний стан при зберіганні, чутливість до температурних перепадів та інші. Модифікований картопляний крохмаль і інші види відрізняються від натуральних добавок кольором, запахом, точніше, його відсутністю, здатність зберігати розсипчасту структуру. Найвідоміший з них - харчова добавка Е1422.
Саме слово «модифікований» нерідко викликає негативну реакцію. Воно асоціюється з генетичними змінами в продукті. Але в даному випадку генна інженерія абсолютно ні при чому. У модифікованому крохмалі змінені одне або кілька початкових якостей в будь-якому з фізичних, біохімічних, хімічних або змішаних процесів. Таким чином досягаються необхідні перетворення, не порушуючи генетичну структуру.
Стабілізатор модифікований - крохмаль завдає людському здоров'ю ні найменшого збитку. Він не змінює генетичні зв'язки, нічого не руйнує і при цьому є досить популярним інгредієнтом в різної продукції. Так як наша компанія співпрацює з відомим виробником такої сировини - воно завжди є у нас на складі і готове до відправки в місце призначення. Всього через добу крохмаль виявиться в будь-якій точці України. Ціна на крохмаль модифікований невелика, цю сировину вважається одним з економічних. А якість продукції з його вмістом виходить дуже високим.
Ціна на крохмаль модифікований невелика, цю сировину вважається одним з економічних. А якість продукції з його вмістом виходить дуже високим.
Ціна на крохмаль модифікований невелика, цю сировину вважається одним з економічних. А якість продукції з його вмістом виходить дуже високим.
Характеристики
склад Модифікований крохмаль відповідає стандартам якості Європейського Союзу
Тип Модифікований крохмаль для виробництва майонезу, соусів, цукерок, десертів, джемів, конфітюру, сирної маси, кетчупів
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре