молібдат амонію
525 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Китай
Модель: 222558719
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

br>

Препарат, такий як молібдат амонію , являє собою добавку, яка використовується в багатьох сферах сучасної промисловості, а також в якості сільськогосподарського добрива в агропромисловій сфері. Якщо ви хочете купити < > Відрізняється вибухо- , пожежонебезпекою зважаючи на високий вміст амонію. Отримання продукту в промислових масштабах виконується реакцією етанолу з концентрованим розчином оксиду молібдену.

молибдат амонію ціна в інтернет магазині MegaChem доступна. При замовленні оптової партії надаються знижки, розмір яких вже зараз можна уточнити у менеджерів. Зберігати речовина рекомендується в герметичній тарі з огляду на можливості випаровування аміаку.

, оформляйте замовлення на необхідну кількість продукту через online каталог MegaChem. Доставка молибдата амонію здійснюється транспортно-кур'єрськими службами по містах України.








span style = " text-decoration: none ; ">, оформляйте замовлення на необхідну кількість продукту через online каталог MegaChem. Доставка молибдата амонію здійснюється транспортно-кур'єрськими службами по містах України.








Характеристики
вага 20.0 кг
вид добрива молібдат амонію
Концентрована форма добрива да
Препаративна форма порошок
упаковка мішок паперовий
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре