моноетаноламін
62 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Иран
Модель: 616272119
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 200.

Моноетаноламін
моноетаноламін є рідиною органічного походження, маслянистої консистенції. Вона безбарвна, вязковатая, з хорошим рівнем гігроскопічності і слабким аміачним запахом.
Ця речовина завжди в наявності на нашому складі. Його можна купити в будь-якій кількості, а якість здивує кожного замовника. Ціни доступні, а при закупівлі моноетаноламіна великими оптовими партіями надається додаткова знижка. Завдяки наявності власних складських приміщень і відповідного транспорту наша компанія може оперативно доставити моноетаноламін, ціна якого доступна кожному покупцеві, в будь-яку область України.
Склад і властивості
Речовина відноситься до найпростіших аміноалкогольним речовин, які представляють первинний амін і спирти, і додатково є лугом. Добре змішується з водою, розчиняється в хлороформі, спиртових з'єднаннях, бензолі. В організмі утворюється під впливом білкової їжі. У промислових обсягах виходить при з'єднанні аміаку з оксидом етилену і водою. У хімічних лабораторіях аміаком впливають на дещо інші сполуки етилену. Зі складу виділяють три види етаноламіну. Ще один спосіб його отримання - з'єднати формальдегід з нітрометаном.
Як і будь-який амін, моноетаноламін, застосування якого досить велике, містить аміногрупи і гідроксильну частина, а також є слабкою основою. Легко запалюється, виділяє токсичні речовини. Не має кольору, прозорий, в'язкий по консистенції і слабо пахне аміаком. Крім моно-варіанту є ди-і триетаноламін. Вони відносяться до єдиної групі (аміноспірти), мають антигістамінні і абсорбуючі властивості. Кількість кожного з одержуваних аміноспіртов можна регулювати співвідношенням реагентів (вихідної сировини).
Де застосовують моноетаноламін?
Так як ця речовина має розширений набір корисних для промисловості речовин - його застосовують в різних сферах виробництва - в хімічній, газовій, паливної промисловості, у фармакології, на косметичних фабриках. Властивості лугу і здатність нейтралізації кислих газоподібних речовин, які характерні для розчинів етаноламіну, роблять його відмінним абсорбентом. З цією метою його використовують в нафтопереробній промисловості, а також в сферах, пов'язаних з газом і хімічними процесами. Головна причина, по якій активно застосовується моноетаноламін - ціна в Україні цілком доступна, тому його закупівля навіть в промислових масштабах не надто б'є по бюджету підприємства.
Є і інші області його застосування:
У фармакології моноетаноламін використовується в якості емульгатора, оскільки він робить будь-які склади однорідними, розчиняє жири, а також служить стабілізатором при виготовленні ін'єкційних розчинів. Його участь важко переоцінити - антигістамінні препарати і різні солі також містять етаноламін.
Виготовлення пластмаси, лакофарбової продукції, текстилю, також застосовується в якості емульгатора і стабілізуючих речовин.
На підприємствах, що виготовляють косметичні засоби і хімію для застосування в побутових умовах. Використовується не у всій продукції, але нерідко стає вихідною сировиною для стабільності пінних складів, емульгуючих речовин, дисперсних продуктів, шампунів, засобів для наведення чистоти і порядку, фарб для волосся, а також освітлювачів. В останніх саме етаноламін дає ясно відчувається запах аміаку.
На хімічних підприємствах використовується для органічного синтезу деякої продукції в промислових масштабах. Прикладом може послужити таурин або етилендіамін.
Сільське господарство з його допомогою виготовляє деякі види гербіцидів - складів для знищення бур'яну та інших рослин.
Водний розчин моноетаноламіна добре гасить кислотні гази в силу лужного середовища. У фармакології він застосовується не тільки як емульгатор і стабілізатор, але і як регулятор кислотно-лужного балансу. З його допомогою очищають деякі види газів від домішок, наприклад, від вуглекислого газу. Завдяки лужному середовищі, ця речовина нейтралізує кислотні групи в різних складах. Таким чином збільшується кількість іонних молекул, розчин набуває протилежні властивості і рівень його розчинності в холодних складах суттєво збільшується.
Купити моноетаноламін в Києві можуть і підприємства з вироблення електрики. Ця речовина нейтралізує кислотність води, яка застосовується для створення парового циклу на електричних станціях, в тому числі і ядерних. Воно допомагає контролю за появою корозії на металевих деталях. Склад зручний в цій якості тому, що активний, не скупчується в одному сегменті, а здатний рівномірно розподілитися усередині обладнання. Він робить воду більш лужною і метал не окислюється, а значить і довше не іржавіє.
Правила зберігання і перевезення
Ідеальна упаковка для такого речовини - бочки зі сталі. Перевозити моноетаноламін, властивості якого, хоч і небезпечні, але при дотриманні правил не проявляються, можна практично будь-яким закритим видом транспорту. Це легкові автомобілі, вантажні авто, спеціальні цистерни залізницею і так далі. Головне - в обов'язковому порядку дотримуватися правил транспортування горючих складів. Зберігання допустимо в складському приміщенні закритого типу в герметичних ємностях зі сталі. Виключена наявність поблизу опалювальних приладів, нагрівальних елементів, агресивних або їдких речовин. Термін зберігання залежить від сорту моноетаноламіна. Вищий і перший зберігають 1 рік, другий і третій - 3 роки.
Купити моноетаноламін можна в нашій компанії за вигідною вартості. Остаточна ціна залежить від обсягу і сорти. Дізнайтеся більше докладну інформацію по телефону або залиште заявку на сайті, щоб наш менеджер передзвонив вам. Зрозуміла і докладна консультація, оперативна доставка і шанобливе ставлення до клієнтів будуть приємним бонусом до вартості продукції.
Фасовка
Од. вим.
220
кг
Фасовка
Од. вим.
220
кг
Фасовка
Од. вим.
220
кг
Характеристики
склад моноетаноламін
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре