Етиленгліколь
35 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Країна виробник: Польша
Модель: 616274017
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 200.

Етиленгліколь — це спирт, який містить дві гідроксильні групи у своїй молекулі, звідси і його систематична назва 1,2-етандіол. Основне застосування гліколю — виробництво синтетичних волокон і смол, які використовуються для створення ламінатів і фарб. Сполучення входить до складу охолоджувальної речовини для автомобільних радіаторів (антифриз), який можна використовувати при температурі до -35 ° C. Продукт міститься в косметиці та миючих засобах. Етиленгліколь, ціна на який становить від 20 грн до 50 грн, є дуже потрібною речовиною. Доставка з нашого магазину здійснюється протягом декількох днів.

Властивості етиленгліколю

Гліколі — це органічні речовини з групи дігідроксоспиртів, тобто діолів. Типи гліколю це  різні хімічні сполуки, які відрізняються кількістю атомів вуглецю і водню. Найпростіший багатоатомний спирт — моноетиленгліколь з формулою C2H6O2. Доставка етиленгліколю і поліетиленгліколю можлива з нашого магазину для оптових і роздрібних замовників.

Гліколь 1,2-етандіол, C2H6O2 або C2H4(OH)2 — безбарвна, дуже в'язка рідина. Змішується з водою без обмежень, що є наслідком присутності високої частки гідроксильних груп в структурі молекул гліколю. Завдяки групі ОН транспортування та постачання речовини абсолютно безпечне.

Розчинність в інших речовинах варіюється. Наприклад, етандіол добре розчиняється в аліфатичних спиртах, альдегідах, кетонах і оцтовій кислоті; погано розчиняється в бензолі, бензині та мінеральних оливах і зовсім не розчиняється в чотирихлористому вуглеці. Доставка з нашого магазину цієї речовини здійснюється за кілька робочих днів.

Субстанції властива висока температура кипіння при відносно низькій молекулярній масі. Це вказує на дуже сильну асоціацію молекул в рідкій фазі в результаті утворення водневих зв'язків. Доставка моноетиленгліколю проводиться нашим магазином для всіх клієнтів протягом декількох днів.

Характеристика етиленгліколю

Моноетиленгліколь в основному отримують з етилену. Першим етапом реакції, при якій виділяється 1,2-етандіол, є окислення етилену в присутності каталізатора до оксиду етилену. Потім отриманий оксид піддають кислотному гідролізу, щоб отримати кінцевий продукт — моноетиленгліколь. 

Гліколь як теплоносій можна також отримати з дихлоретану шляхом реакції лужного гідролізу 1,2-дихлоретану:

СН2 = СН2 + СН2 → Cl - CH2 - CH2 - Cl

Моноетиленгліколь — шкідлива речовина для людини, яка пригнічує центральну нервову систему, дратує слизові оболонки носа та очей. Організм поглинає сполуку через дихальні шляхи, шкіру і шлунково-кишковий тракт. У травному тракті гліколь спочатку викликає симптоми, схожі на отруєння алкоголем, а потім (через кілька годин) призводить до метаболічного ацидозу. Коли гліколь нагрівається, пар, що утворюється, може призвести до втрати свідомості, а в низьких концентраціях він викликає роздратування носа, горла і головні болі. Тому при роботі з гліколем варто бути особливо обережним. Не дивлячись на це, моноетиленгліколь є незамінною в багатьох галузях речовиною, а його доставка на виробництва завжди повинна здійснюватися вчасно.

Хімічні властивості етиленгліколю

Молекулярна вага етиленгліколю становить 62,07. При кімнатній температурі (приблизно 20 ° C) речовина має фізичний стан рідини. У більшості випадків, доставка субстанції здійснюється в цьому агрегатному стані.

Температура плавлення становить -13 ° C. Кипіння відбувається при температурі 197,6 ° C. Саме ці властивості моноетиленгліколю дозволяють використовувати його як антифриз для машин. Це економічно вигідний антифриз, адже бочка рідини і її доставка коштують менш як сто грн.

Точка спалаху в закритому тиглі становить 111 ° C, у відкритому тиглі — 115,5 ° C. Самозаймання етиленгліколю починається при температурі 410 ° C. Безпечна доставка повинна проводитися з урахуванням допустимих температур.

Що стосується інших показників, характеристики виглядають наступним чином:

  • стехіометрична концентрація: 7,75 об.%;

  • щільність при 20 ° C: 1,113 г/см3;

  • тиск парів при 20 ° C: 0,07 гПа;

  • концентрація насиченої пари при 20 ° C: 0,15 г/м3;

  • теплоємність при 20 ° C: 2345 Дж/(г · К);

  • теплота випаровування при температурі кипіння: 813,3 Дж/г;

  • теплота згоряння: -19,07 кДж/г.

У більшості випадків, моноетиленгліколь застосовують як антифриз, його доставка і ціна досить невисокі, всього кілька грн для оптових замовлень.

Застосування етиленгліколю

Моноетиленгліколь — це хімічна речовина, що зазвичай використовується в промисловості, в першу чергу в холодильному обладнанні. Моноетиленгліколь як антифриз застосовується для запобігання замерзання двигунів автомобіля взимку, і діє як охолоджуюча рідина при високих температурах влітку. Як правило, замовлення і доставка речовини здійснюються оптом.

Застосовується як промислові теплоносії для газових компресорів, систем опалення, вентиляції та кондиціонування. Своєчасна доставка цієї речовини на підприємства дуже важлива для всього процесу виробництва.

Моноетиленгліколь дуже добре підходить для використання як незамерзаюча монтажна рідина. У порівнянні з пропіленгліколем він дешевший і має нижчу кінематичну в'язкість у всьому діапазоні температур (навіть удвічі нижче, ніж пропіленгліколь). Купити етиленгліколь в Україні для будь-яких цілей значить зробити вигідне придбання, бо вартість речовини не висока, а доставка здійснюється швидко.

Моноетиленгліколь також використовується як сировина при виробництві широкого спектра продуктів, включаючи:

  • поліефірні волокна для одягу, оббивки, килимів і подушок;

  • скловолокно, яке використовується в таких виробах, як водні лижі, ванни та кулі для боулінгу;

  • поліетилентерефталатні смоли, які використовуються в пакувальних плівках і пляшках.

Багато з цих продуктів є енергоефективними й економічними, а також придатні для вторинного перероблення. Їх доставка на підприємство безпечна і недорога, вартість становить кілька грн.

Моноетиленгліколь можна знайти в різних будівельних хімікатах. Дуже часто зустрічається в складі поліефірних і лужних смол. Його також використовують при виробництві синтетичних волокон, розчинників і пластифікаторів. Завдяки тому, що моноетиленгліколь недорогий і коштує всього кілька грн, ціни на продукти з його змістом невисокі, а доставка безпечна і, тому, своєчасна.

Моноетиленгліколь має також ряд інших застосувань. Найбільш важливим з них є виробництво поліефірних полімерів, таких як, наприклад, ПЕТ поліетилентерефталат, який використовується у виробництві пляшок для напоїв, або поліефірних волокон, з яких виготовляються тканини. Доставка рідин в тарі з етиленгліколю безпечна і своєчасна.

Крім ПЕТ, моноетиленгліколь в поєднанні з етиленоксидом формує ще одне сімейство полімерів з широким спектром застосування — ПЕГ, поліетиленоксид. ПЕГ — це рідини або тверді речовини, які добре розчиняються у воді, вони використовуються, наприклад, в якості водозатримних і зволожувальних агентів в косметиці, в медицині як проносний засіб. Своєчасна доставка речовини на фармакологічні підприємства дуже важлива для процесу виробництва.

Ще одне застосування гліколю — виробництво охолоджуючих рідин і рідин для захисту від обмерзання — 60% розчин моноетиленгліколю в воді замерзає при -52 ° і тому вважається, що це кращий антифриз.

Етиленгліколь ціна

Етиленгліколь купити значить зробити вигідне придбання, адже його вартість варіюється в діапазоні від 20 грн до 50 грн/бочка (для оптових покупок). У магазині «Megachem» купити етиленгліколь можна за найвигіднішою ціною 35 грн плюс доставка. Водночас поліетиленгліколь коштує від 100 грн до тисячі грн плюс доставка.


Характеристики
вага 50.0 кг
вид рідини готова рідина
вид розчинника етиленгліколь
колір безбарвний
Температура кипіння 197 ºС
Тип використання універсальний
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Етиленгліколь недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Етиленгліколь у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.