монофосфат кальцію
21 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: Литва, Россия
Модель: 616274113
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Монокальцій фосфат (кормової монокальцийфосфат) використовується в якості мінеральної підгодівлі для всіх видів сільськогосподарських тварин і птахів. З кормами, доповненими монокальційфосфат, тварини отримують кальцій і фосфор, які сприяють формуванню твердої кісткової тканини і скелета, покращують функції організму тварин, обмін речовин, роботу нервової, імунної та репродуктивної систем, збільшують їх продуктивність. Високоефективні, екологічно чисті мінеральні добавки такого складу особливо рекомендуються для вигодовування травоїдних тварин. Так само застосовується з метою консервації в харчовій промисловості, а також для обробки пакувальних матеріалів (харчові продукти).
Є сірий або з іншим отттенков порошок з включенням дрібних гранул. Містить близько 23% фосфору і 17% кальцію. Монокальцийфосфат володіє найбільшою біологічною засвоюваністю.
Хімічна формула: Ca (H2PO4) 2. Сертифікат Особливості монокальційфосфат: кальцій паралізує шкідливі впливи шкідливих елементів, так як натрій, магній, калій і т.д .; кальцій просто незамінний для нормального функціонування м'язів, серця, нервової системи і т.д .; кальцій сприяє гарному травленню, активуючи травні ферменти; кальцій підвищує імунітет організму; фосфор, що міститься в монокальційфосфат, проводить кишкову адсорбцію, транспорт ліпідів, підвищує імунітет, а так само входить в структуру нуклеїнових кислот і регулює біосинтез білка; фосфор не руйнує вітаміни і ферменти; фосфор, що міститься в монокальційфосфат, не блокує амінакіслоти і білки; фосфор корисний для всіх видів обміну - вуглеводний, мінеральний, енергетичний, ліпідний, білковий; фосфор, що міститься в монокальційфосфат, вільний від домішки важких металів. Монокальцийфосфат є одним з основних видів хімічної продукції, яку пропонує наша компанія. У нас ви можете купити монокальцийфосфат з чистого фосфатного сировини, який відповідає всім вимогам європейських стандартів.
Не допускається зберігання і транспортування спільно з іншими мінеральними добривами та отрутохімікатами
Характеристики
вага 25.0 кг
вид кормової монокальцийфосфат
застосування корми
Концентрована форма добрива True
монокальцийфосфат кормової
Термін зберігання 120.0 міс
Тип кормова добавка
Тип комплексного добрива органічне
упаковка 25 кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре