Монокальцій фосфат кормовий
19 грн.
Виробник: ФосАгро
Страна производитель: Россия
Страна производитель: Россия
Модель: 221231358
Stock Instock
transparent; font-weight: 700; font-variant-numeric: normal; font-variant-east-asian: normal; vertical-align: baseline; white-space: pre-wrap; "> монокальцій фосфат , застосовується в агропромисловій сфері як добриво, а також в тваринництві як корисної підгодівлі для сільськогосподарських тварин . Якщо вам необхідно купити монокальцій фосфат з гарантією високої якості, за доступною ціною, зі зручною доставкою, то замовляйте препарат в інтернет магазині MegaChem.

Властивості монокальцій фосфату кормового

Як харчова добавка монокальцій фосфат володіє наступними корисними властивостями:

·         запобігання негативного впливу шкідливих елементів (калій, натрій, магній);

· < / Span>         сприяння травленню, активація ферментів;

·         поліпшення вуглеводного, ліпідного, мінерального, білкового обміну;

·         підвищення захисних сил організму щодо бактеріальних, вірусних інфекцій.

Характеристика монокальцій фосфату

Зовні продукт являє собою тверде безбарвна речовина у вигляді гігроскопічних гранул і порошку, частіше сірого кольори. Продукт не токсичний при дотриманні рекомендованих доз, не злежується під час зберігання. У воді речовина розчиняється добре, не містить домішок важких металів.

Хімічні властивості монокальцій фосфату

Є неорганічним видом з'єднання фосфору і кальцію, зазвичай пропонується в формі моногідрату. При виробництві суперфосфатів, використовуваних в агропромисловості, монокальцій фосфат обробляється з додаванням кислот. Для використання в хлібопеченні речовина на основі кальцію і font-family: Arial; background-color: transparent; font-variant-numeric: normal; font-variant-east-asian: normal; vertical-align: baseline; white-space: pre-wrap; ">. Харчова промисловість використовує порошок в складі розпушувачів тесту. Також добавка застосовується не тільки для підгодівлі тварин і птахів, але і для поліпшення стану грунтів.