монокалійфосфат
48 грн.
Виробник: импорт
Страна производитель: Китай, Европа
Модель: 616276416
Stock Instock


Монокалійфосфат є повністю розчинним добривом, що не містить шкідливих домішок.

Застосування

Сільське господарство

Застосовується в якості висококонцентрованого добрива для підживлення культур в різних системах.

Зареєстровані і допущені до використання на території Росії в якості добрива марки монокалійфосфату знаходяться в таблиці справа.

Промисловість

Монокалійфосфат застосовують як модулятори і перетворювачів частот в лазерній техніці. У харчовій промисловості він використовується як компонент пекарських порошків, харчових дріжджів, рідких миючих засобів, а також як емульгатор харчових продуктів і складів для очищення нафтопродуктів і пом'якшувач води.

Відсутність азоту дозволяє широко варіювати використання добрива в якості підгодівлі, як в кількісному (норми витрати), так і в тимчасовому (терміни внесення) параметра. Так, наприклад, в якості пізньої осінньої підгодівлі багаторічних культур азотні і азотовмісні добрива використовувати не можна, оскільки це послаблює рослини, не дозволяючи їм вчасно підготуватися до несприятливих умов зимового сезону. Внесення в цей час монокалій фосфату, дозволяє збагатити рослини калієм і фосфором, що підсилює їх морозостійкість і підвищує шанси благополучного виходу після зимівлі. (Упорядник)

Поведінка в грунті

Монокалійфосфат швидко розчиняється в грунтовому розчині розпадаючись на позитивно заражені іони калію K + і іони ортофосфорної кислоти H2PO4-, HPO42- і PO43-.

Іони калію відрізняються слабкою здатністю міграції по грунтовому профілю. Винятки піщані і супіщані грунти, що володіють низькою поглинальною здатністю. Калій вступає у взаємодію з грунтовим що поглинає комплексом за обмінним (фізико-іміческому) і Необмінна типам поглинання.

Іони ортофосфорної кислоти в слабокислою середовищі (а саме в таких умовах найбільш успішний ріст рослин) поводяться по-різному . Так H2PO4- ставати ідеальним джерелом фосфору, оскільки не відчуває ніяких перешкод перед проникненням в системи рослини, HPO42- - менш успішний в цьому відношенні, а PO43-.

- практично не доступний рослинам. При розчиненні монокалійфосфату основна кількість виділених іонів ортофосфорної кислоти першого виду - H2PO4- Це дозволяє поставляти рослинам необхідну кількість фосфорних сполук оперативно, без додаткових тимчасові затримки на проходження хімічних перетворень в грунті.

Чи не поглинені рослинами іони ортофосфорної кислоти поступово переходять в різні фосфорні сполуки характерні для даного типу грунтів, а згодом пройшовши ряд перетворень, надходять в системи рослин


Характеристики
вага 25.0 кг
вид добрива монокалійфосфат
Концентрована форма добрива да
Мінімальна температура ефективної дії 40.0 град.
Максимальна температура ефективної дії 60.0 град.
Масова частка не розчинної у воді залишку менше 0,1%.
монокалійфосфат вміст води не менше 0,5%
монокалійфосфат вміст калію не менше 33%
монокалійфосфат зміст не менше 50%
монокалійфосфат кислотність одновідсоткового розчину 4,0-4,5 од.
монокалійфосфат плавиться з розкладанням утворюючи фосфат калію (K3PO4).
монокалійфосфат розчинність в 100 г води при 25 ° C 251 м
монокалійфосфат розчинність в етанолі. практично не розчинний в етанолі.
монокалійфосфат температура плавлення 552,6 ° C
монокалійфосфат щільність при 20 ° C 2338 г / см3.
Препаративна форма гранули
Термін зберігання 120.0 міс
Тип комплексного добрива монофосфат калію
упаковка мішки
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре