N-метил пірролідон
450 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Украина
Модель: 239108976
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 200.

Н-метілпірролідона (НМП)
Міжнародна назва: N-Methyl-2-Pyrrolidone (NMP)
Н-метілпірролідона (НМП) використовується в якості розчинника у виробництві технічних полімерів і смол для покриттів.
Являє собою рідину з високою температурою кипіння, з полярної апротонного і низькою в'язкістю. НМП добре розчинний у багатьох органічних і неорганічних з'єднаннях, змішується з водою при будь-яких температурах і володіє високою хімічною і термічною стабільністю.
Полярність і низький поверхневий натяг НМП дозволяють застосовувати його в якості засобу для чищення та розчинника фарби.
НМП повністю змішується з водою, спиртами, ефірами, кетонами, ароматичними і хлоровані вуглеводнями, іншими апротонного розчинниками і рослинними оліями, як правило використовується в якості функціонального розчинника для різного роду пластиків, смол, воску і фарб.
Застосування:
НМП - сильний розчинник з низькою испаряемостью , що використовується в різного роду хімікати, в тому числі і в нафтохімічному виробництві. Застосовується як засіб екстракції в різних промислових процесах, тому що схожий з ненасиченими і ароматичними вуглеводнями, наприклад при відновленні бутадієну, екстракції BTX, очищення мастила.
Застосування по галузях промисловості:
У виробництві електроніки:
Розчин для видалення фоторезиста, знежирення і очищення.
Розчинник для продукції FCCL, поліамідних / полімідних емалей, епоксидних і поліуретанових покриттів.
У фармацевтичному виробництві:
Розчинник, засіб екстракції.
У промисловій та побутовій очищення:
для зняття фарб, в засобах для видалення графіті, в очисники печей, в автомобільних і промислових миючих засобах.
у агрохімічної промисловості:
Розчинник під час синтезу або як речовина складу.
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. У нас завжди ..
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити N-метил пірролідон недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо N-метил пірролідон у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.