N-метил пірролідон
325 грн.
Страна производитель: Украина
Модель: 239108976
Stock Instock
Overview
Н-метілпірролідона (НМП) Міжнародна назва: N-Methyl-2-Pyrrolidone (NMP) Н-метілпірролідона (НМП) використовується в якості розчинника у виробництві технічних полімерів і смол для покриттів. Являє собою рідину з високою температурою кипіння, з п...
Н-метілпірролідона (НМП)

Міжнародна назва: N-Methyl-2-Pyrrolidone (NMP)

Н-метілпірролідона (НМП) використовується в якості розчинника у виробництві технічних полімерів і смол для покриттів.

Являє собою рідину з високою температурою кипіння, з полярної апротонного і низькою в'язкістю. НМП добре розчинний у багатьох органічних і неорганічних з'єднаннях, змішується з водою при будь-яких температурах і володіє високою хімічною і термічною стабільністю.

Полярність і низький поверхневий натяг НМП дозволяють застосовувати його в якості засобу для чищення та розчинника фарби.

НМП повністю змішується з водою, спиртами, ефірами, кетонами, ароматичними і хлоровані вуглеводнями, іншими апротонного розчинниками і рослинними оліями, як правило використовується в якості функціонального розчинника для різного роду пластиків, смол, воску і фарб.

Застосування:

НМП - сильний розчинник з низькою испаряемостью , що використовується в різного роду хімікати, в тому числі і в нафтохімічному виробництві. Застосовується як засіб екстракції в різних промислових процесах, тому що схожий з ненасиченими і ароматичними вуглеводнями, наприклад при відновленні бутадієну, екстракції BTX, очищення мастила.

Застосування по галузях промисловості:


У виробництві електроніки:
Розчин для видалення фоторезиста, знежирення і очищення.
Розчинник для продукції FCCL, поліамідних / полімідних емалей, епоксидних і поліуретанових покриттів.
У фармацевтичному виробництві:
Розчинник, засіб екстракції.


У промисловій та побутовій очищення:


для зняття фарб, в засобах для видалення графіті, в очисники печей, в автомобільних і промислових миючих засобах.


у агрохімічної промисловості:


Розчинник під час синтезу або як речовина складу.


Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. У нас завжди ..


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре