Натрієва селітра (натрій азотнокислий) Україна NaNO3
20 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Азот
Країна виробник: Украина, Китай
Модель: 616274119
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Натрій азотнокислий (чилійська селітра) або натрієва селітра, купити яку легко вже сьогодні через наш каталог товарів «MegaChem», має попит в сучасній промисловості. В агросфері нітрат Na використовується як ефективне добриво для с/г культур. Є галузі промисловості, в яких селітра натрієва вважається незамінним компонентом виробничих процесів.

У нашій компанії продукт пропонується від перевірених виробників, за найбільш доступною ціною, зі зручною доставкою по містах України. В спеціалізованому інтернет магазині ви можете замовити чилійську селітру необхідної вам марки А або Б, з гарантією отримання сертифікованої продукції. 

Властивості натрієвої селітри

Запропонований нітрат натрію використовується в сільськогосподарській, металообробній, скляній промисловості та не тільки. У харчопромі застосовується як зареєстрована добавка Е251. Важливі властивості речовини наступні:

 • гігроскопічність;

 • хороша розчинність;

 • консервуючий агент;

 • елемент збагачення ґрунтів;

 • активатор варіння, освітлення, знебарвлення скла в виробничих процесах;

 • окислювач, реагент.

Характеристика натрієвої селітри

Зовні тверда речовина виглядає як досить великі кристали білого кольору, подовженої форми. Запаху не має. Смак солоний. Високоякісний порошок на вигляд нагадує звичайну сіль кухонну. У промислових масштабах натрієва селітра нітрат проводиться різними способами:

 • вилуговування з природних мінералів із застосуванням гарячої води, з кристалізацією;

 • абсорбція окисів азоту розчинами соди;

 • розкладання селітри (аміачної, кальцієвої) взаємодією з натрію карбонатом, хлоридом, сульфатом.

Виробники пропонують 2 види чилійської селітри:

 • марка А

 • марка Б.

Селітра натрієва марки А

Речовина має склад з чітко лімітованою кількістю домішок окислюваних елементів. Застосовується в складі флюсів, необхідних в процесі плавки металів, виробництві скла, реактивів, сумішей піротехнічних.

Чилійська селітра марки Б

Має жовтуватий або брудно-сірий відтінок. Використовується при травленні металів, в ході промислового освітлення скла технічних сортів, для плавки вольфраму з кускових відходів.

Хімічні властивості натрієвої селітри

Органічна селітра натрієва розчинна у воді, піридині, етанолі, аміаку рідкому, гідразині, метанолі. Хімічна формула солі кислоти азотної — NaNO3. Розкладання настає при t від 380 С. Вступає в обмінні реакції з деякими солями металів. Сприяє загорянню матеріалів з горючими властивостями. Не рекомендується змішувати з суперфосфатного добривами.

Речовина відноситься до III класу небезпеки. Пожежонебезпечна, при горінні відбувається виділення токсинів, вимагає дотримання певних умов безпеки. Сильне нагрівання з детонацією може супроводжуватися вибухом. При роботі з чилійською селітрою необхідно використовувати ЗІЗ. Попадання порошку на слизові, в органи дихання, провокує серйозні пошкодження, хімічні опіки.

Застосування натрієвої селітри

Чилійська селітра необхідна в багатьох сферах сучасної промисловості. Речовина застосовується:

 • в агропромисловості як ефективне добриво, придатне для ґрунтів з різним складом. Використовується для с/г овочевих, плодово-ягідних, фруктових культур, декоративних рослин. Оптимальні результати застосування добрива дає на кислих ґрунтових складах. Кращий період внесення селітри натрієвої — весняний посів, а також активний вегетативний розвиток рослин;

 • в харчовій сфері як добавка Е251 з властивостями консерванту, який забезпечує привабливий вигляд продуктів, продовжує термін придатності, запобігає розмноженню хвороботворних бактерій. Із застосуванням Е251 виробляють м'ясні, рибні фарші;

 • при виготовленні комбікормів. Азотнокислий натрій входить до складу комбінованого корму для тварин, яких утримують на фермах або приватних господарствах;

 • в скляній промисловості (виробництво скла, оптичного скла, кришталю);

 • для виготовлення фармацевтичної продукції. Чилійська селітра високої якості входить до складу судинорозширювальних, бронхолітичних, протиспазмових, проносних препаратів. Також речовина використовується як ефективний антидот при отруєннях ціанідами;

 • в ході металообробки (компонент гартівних ванн, агент вальцювання та кислотного травлення нержавіючих труб);

 • при створенні сольових холодоагентів рідкої форми;

 • для виробництва ракетного палива, в піротехніці.

Купити селітру натрієву з доставкою в Україні

У нашому каталозі товарів селітра натрієва, ціна якої доступна, пропонується в необхідній вам кількості (від 50 кг в упаковці). Щоб сертифікований натрій азотнокислий купити, вам достатньо оформити замовлення онлайн або зв'язатися з менеджерами «MegaChem» зручним способом.

Упаковка селітри натрієвої — це герметичні багатошарові мішки, запечатані в заводських умовах. При транспортуванні речовина захищена від пошкодження, загоряння. При зберіганні рекомендується виконувати умови, зазначені на упаковці, дотримуватися температурного режиму в приміщенні.

Ми пропонуємо чилійську селітру оптом і в роздріб. Ціна за 1 кг залежить від марки, виробника, обсягу, який ви замовляєте. Якщо ви купуєте від 300 кг продукту, доставка по Києву, Черкасам, Харкову, Дніпру, іншим містам України здійснюється нашим власним транспортом. Перевезення виконується відповідно до усіх норм та вимог. Ви отримуєте своє замовлення вчасно.


Характеристики
вид добрива Аміачна селітра
Концентрована форма добрива True
Максимальна температура ефективної дії 40.0
Препаративна форма гранули
селітра аміачна селітра калієва
селітра магнієва селітра кальцієва
селітра натрієва натрій азотнокислий
упаковка мішок паперовий
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре