Натрій дітіоніт (hydrosulfite), тих
31 грн.
Виробник: Европа
Страна производитель: Китай, Европа
Модель: 616273021
Stock Instock
Overview
Натрій гідросульфіт (натрій дітіоніт, натрій бісульфіт, натрій гіподісульфіт, натрій дітіоністокіслий) - білий кристалічний порошок добре розчинний у воді. Натрію гідросульфіт технічний (дітіоніт натрію) застосовують в легкій, медичної, харчової, хім...
Натрій гідросульфіт (натрій дітіоніт, натрій бісульфіт, натрій гіподісульфіт, натрій дітіоністокіслий) - білий кристалічний порошок добре розчинний у воді. Натрію гідросульфіт технічний (дітіоніт натрію) застосовують в легкій, медичної, харчової, хімічної та інших галузях промисловості.

Так само гідросульфіт натрію застосовується в текстильній промисловості головним чином як відновне засіб для кубових барвників, для відновлювальної очищення при фарбуванні поліефіру і для зняття прямих, активних барвників при фарбуванні бавовни. У харчовій промисловості застосовується як консервант або антиокислювач. Гидросульфит натрію використовується майже у всіх, хто йде на експорт вина для запобігання окислення і збереження смаку.

При консервуванні фруктів застосовується для запобігання потемніння і для боротьби з мікробами. З нами як харчова добавка Е222.

уточнювати ЦІНУ ЗА ТЕЛ. У РОЗДІЛІ "КОНТАКТИ", ДОСТАВКА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЯК ПО МІСТУ, ТАК І ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.
Фасовка
Од. вим.


50
кгХарактеристики
склад натрій дітіоніт
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре