Натрій гідроокис фарм ХЧ
99 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 211054229
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.


Натрій гідроокис фарм ХЧ для фармацевтичної промисловості
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..
Вигідні ціни:
Навіть при спочатку низьких цінах, ми надаємо значні знижки в залежності від обсягу продукції, що закуповується
Швидка відвантаження:
Чітка робота нашого складу дозволяє здійснити швидку відвантаження необхідної продукції
Висока якість:
Працюючи безпосередньо з виробниками по всьому світу, ми забезпечуємо наших клієнтів продукцією високої якості
Доставка по Україні продукції:
автотранспортом;
залізничними контейнерами, вагонами;
через транспортні компанії .
Гідроксид натрію (інші назви - каустична сода, каустик, їдкий натр, їдкий луг) - найпоширеніша луг, хімічна формула NaOH.
у рік в світі виробляється і споживається понад 57 мільйонів тонн їдкого натру. Гідрат окису натрію NaOH - біла тверда речовина. Якщо залишити шматок їдкого натру на повітрі, то він незабаром розпливається, так як притягує вологу з повітря. Їдкий натр добре розчиняється в воді, при цьому виділяється велика кількість теплоти.
Розчин їдкого натру милок на дотик. Каустик застосовується в целюлозно-паперовій промисловості для делигнификации (сульфатний процес) целюлози, у виробництві паперу, картону, штучних волокон, деревно-волоконних плит. Для омилення жирів при виробництві мила, шампуню та інших миючих засобів. У хімічних галузях промисловості - для нейтралізації кислот і кислотних оксидів, як реагент або каталізатор в хімічних реакціях, в хімічному аналізі для титрування, для травлення алюмінію та у виробництві чистих металів, в нафтопереробці - для виробництва олій.
для виготовлення біодизельного палива - одержуваного з рослинних масел і використовуваного для заміни звичайного дизельного палива. В якості агента для розчинення засмічень каналізаційних труб, у вигляді сухих гранул або в складі гелів. Гідроксид натрію дезагрегірует засмічення і сприяє легкому просуванню його далі по трубі. В цивільної оборони для дегазації і нейтралізації отруйних речовин, у тому числі зарину, в ребрізеров (ізолюючих дихальних апаратах (ІДА), для очищення повітря, що видихається від вуглекислого газу.
У приготуванні їжі: для миття та очищення фруктів і овочів від шкірки, у виробництві шоколаду і какао, напоїв, морозива, фарбування карамелі, для розм'якшення маслин і надання їм чорного забарвлення, при виробництві хлібобулочних виробів. З нами в якості харчової добавки E524. в косметології для видалення ороговілих ділянок шкіри: бородавок, папілом .
Фасовка
Од. вим.
25
кг
Характеристики
склад Sodium hydroxide chemically pure
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре