Натрій гідросульфіт (натрій дітіоніт, натрій бісульфіт, натрій гіподісульфіт, натрій дітіоністокіслий)
31 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Модель: 616272125
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Увага!
У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!

Гідросульфіт натрію — це натрієва сіль бісульфат-аніону S2O4. Речовину також можна зустріти під назвами бісульфіт натрію, натрій дітіоністокіслий, натрій гіподісульфіт, NA2S2O4, Е 222. Речовина являє собою білу кристалічну сіль, яка широко використовується для знебарвлення тканин перед фарбуванням в текстильній промисловості. Дітіоніт натрію купити можна гуртом за ціною кілька грн кг. 

Властивості гідросульфату натрію

Може існувати у вигляді моногідрату, або безводної форми. Остання має вигляд гранульованої білої пудри з щільністю 2.74 грамів/моль і температурою плавлення 315 градусів Цельсія.

Своєю чергою, моногідрат — це біла тверда гранульована речовина. Щільність становить 1.8 грамів/моль, температура плавлення — 59 градусів за Цельсієм. Моногідрат вважається сухою кислотою, яка є абсолютно безпечною для зберігання і транспортування. Її розчинність в воді відповідає наступним показникам:

  • 28.5 грамів на 100 мілілітрів при температурі 25 градусів за Цельсієм;

  • 100 грамів на 100 мілілітрів при температурі 100 градусів за Цельсієм.

Характеристика натрій дітіоніту

Гідросульфіт натрію дітіоніт характеризується гострим, пекучим запахом. Рівень pH становить 5,5-8,5. Займання відбувається при температурі вище 100 градусів за Цельсієм, а розкладання — при нагріванні до температури понад 80 градусів. Натрій дітіоніт не класифікується як вибухова речовина, але самозаймання відбувається при температурі вище 200 градусів. При постійному інтенсивному нагріванні утворює з повітрям вибухонебезпечні суміші. Може бурхливо реагувати з наступними речовинами:

  • окислювачами, солями кислот кисневих галогенів, що може привести до пожежі або до появи негорючих газів чи парів;

  • кислотами — виробляє небезпечні гази або пари.

Ціна сполучення невисока і складає декілька грн/кг.

Хімічні властивості натрій дітіоніту

Натрію гідросульфіт добре розчинний у воді. Водні розчини мають високий рівень кислотності. Хімічна формула бісульфіта натрію — NaHSO3. Молекулярна формула — HNaO3S, а молярна маса (молекулярна вага) становить 104,06 грамів/моль. Це іонне сполучення, що складається з катіона натрію (Na +) і бісульфітного аніона (HSO3-). У бісульфіт-іоні центральний атом сірки пов'язаний з гідроксильною групою (ОН) і двома атомами кисню одинарними та подвійними зв'язками, які знаходяться в резонансі.

NA2S2O4 отримують промисловим способом шляхом пропускання газоподібного діоксиду сірки через водні розчини речовин, таких як гідроксид натрію або бікарбонат натрію.

SO2 + NaOH → NaHSO3 

NA2S2O4 дисоціює у водному середовищі з утворенням бісульфіту та іонів натрію. Це слабка кислота, що руйнує метали. Діє як м'який агент відновлювання і використовується для відновлення багатьох функціональних груп в органічному синтезі. Розкладається при нагріванні або в присутності кислот з виділенням газоподібного діоксиду сірки.

NaHSO3 + HCl → NaCl + H2O + SO2

Може бурхливо реагувати з сильними окислювачами та кислотами, викликаючи пожежі або вибухи. 

Застосування натрій дітіоніту

Гідросульфіт натрію класифікується як кислотна сіль. Речовина широко використовується в харчовій промисловості як консервант і харчова добавка. Дітіоніт натрій забезпечує хороший підйом тіста, а також використовується при фабричній обробці м'яса і птиці. Останнім часом часто є компонентом нарізок зі свіжих продуктів, що запобігає потемнінню. Також гідросульфіт натрію входить до складу деяких фармакологічних засобів, зокрема таблетованих вітамінів. 

Як добавка в басейни, бісульфат натрію у водному середовищі виступає агентом, що знижує рівень pH. Важливо, що саме ця речовина є найбільш безпечною для використання в домашніх умовах, а також в СПА салонах. Якщо говорити про витратність гідросульфіт натрію, її легко продемонструвати на прикладі басейнів: на 40 літрів води потрібно 450 грамів. Тобто, на стандартний резервуар з водою об'ємом 6300 л буде потрібно близько 70 кг речовини, а на менші за розміром басейни приблизно 25 кг. Всього через годину після додавання хімічної сировини в воду, pH почне вирівнюватися і наблизиться до показника 7.2-7.6.

Важко переоцінити значення речовини натрій гідросульфіт для важкої та сільськогосподарської промисловості. Це незамінний компонент при обробці металів. Також бісульфіт натрій є важливим складником хімічних спреїв, призначених для обприскування ґрунту перед посадкою або захисту рослин від шкідників. Він підвищує активність діючих компонентів і виступає в ролі консерванту.

Натрій бісульфіт виступає також в ролі засобу для видалення накипу (в бойлерах, градирнях, трубах). У легкій промисловості речовина застосовують в процесі обробки шкіри. Хоча речовина потрібна в багатьох галузях, ціна становить всього кілька грн/кг.

Натрій дітіоніт ціна

Гідросульфіт натрію купити можна за зовсім невисокою ціною. Зазвичай речовина продається в пакуваннях по 50 кг в гуртових магазинах. Залежно від виробника та обсягу, який купується, бісульфіт натрію ціна може становити кілька грн/кг.

Ви можете купити гідросульфіт натрію в онлайн-магазині «Megachem». В наявності не тільки Е 222, але і величезна кількість інших необхідних у побуті та на виробництві речовин, які у вас є можливість придбати. Всі права захищені.


Характеристики
упаковка мішок
Фасовка 25, 50, 75, 100 кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Натрій гідросульфіт (натрій дітіоніт, натрій бісульфіт, натрій гіподісульфіт, натрій дітіоністокіслий) недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Натрій гідросульфіт (натрій дітіоніт, натрій бісульфіт, натрій гіподісульфіт, натрій дітіоністокіслий) у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.