Натрій кремнекислих Ч
56 грн.
Виробник: Европа
Страна производитель: ЕС
Модель: 616274907
Stock Instock
натрій кремнекислих є дрібнокристалічним порошок білого або сірого кольору, добре розчиняється у воді утворюючи кристалогідрати, на повітрі поглинає вуглекислоту і воду. Це неорганічна сполука, сіль лужного металу натрію і метакремнієвої кислоти.Водні розчини мають сильно лужну реакцію і за своїми хімічними властивостями ідентичні розчинів лугів. Концентровані розчини утворюють колоїдний розчин «рідке скло». Під дією кислот на водні розчини метасилікат натрію відбувається його розкладання з виділенням гелю кремнієвої кислоти. Розкладається в гарячій воді.Метасилікат натрію існує в двох кристалічних формах (кристалогідратів): з п'ятьма молекулами води (температура плавлення 78, 2 ° С) і з дев'ятьма молекулами води (температура плавлення 48 ° С). Перша форма містить 42,5% (мас.) Води, друга - 57,3% (мас.) Води.

Проводиться методом изогидрической кристалізації з лужно-кремнеземистого розчину.Хімічна формула: безводний Na2SiO3, пятіводного Na2SiO3 • 5H2O, девятіводний Na2SiO3 • 9Н2O.Магній сірчанокислий Область застосування метасилікат натрію:


у виробництві синтетичних технічних і побутових миючих, чистячих та відбілюючих засобів, наприклад МЛ, "Дезмол", "Посудомой" і ін .;
в текстильній і нафтовидобувної промисловості для відбілювання;
Характеристики
колір білий
Тип кристали
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре