Натрій кремнекислих Ч
56 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Країна виробник: ЕС
Модель: 616274907
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

натрій кремнекислих є дрібнокристалічним порошок білого або сірого кольору, добре розчиняється у воді утворюючи кристалогідрати, на повітрі поглинає вуглекислоту і воду. Це неорганічна сполука, сіль лужного металу натрію і метакремнієвої кислоти.
Водні розчини мають сильно лужну реакцію і за своїми хімічними властивостями ідентичні розчинів лугів. Концентровані розчини утворюють колоїдний розчин «рідке скло». Під дією кислот на водні розчини метасилікат натрію відбувається його розкладання з виділенням гелю кремнієвої кислоти. Розкладається в гарячій воді.
Метасилікат натрію існує в двох кристалічних формах (кристалогідратів): з п'ятьма молекулами води (температура плавлення 78, 2 ° С) і з дев'ятьма молекулами води (температура плавлення 48 ° С). Перша форма містить 42,5% (мас.) Води, друга - 57,3% (мас.) Води.
Проводиться методом изогидрической кристалізації з лужно-кремнеземистого розчину.
Хімічна формула: безводний Na2SiO3, пятіводного Na2SiO3 • 5H2O, девятіводний Na2SiO3 • 9Н2O.
Магній сірчанокислий Область застосування метасилікат натрію:
у виробництві синтетичних технічних і побутових миючих, чистячих та відбілюючих засобів, наприклад МЛ, "Дезмол", "Посудомой" і ін .;
в текстильній і нафтовидобувної промисловості для відбілювання;
Характеристики
колір білий
Тип кристали
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Натрій кремнекислих Ч недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Натрій кремнекислих Ч у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.