натрій селеністокіслий
1 540 грн.
Виробник: Европа
Країна виробник: ЕС
Модель: 616273959
Stock Instock
натрій селеністокіслий застосовують в лабораторній практиці, фармацевтиці, ветеринарії, як микродобавки для комбікормів і ін.
На додаток до глутатіонпероксидази, селен є складовою частиною інших селенопротеїни, кожен з яких відрізняється за біологічними функціями. В організмі налічується від 30 до 100 селенопротеїни. Ключовими селенопротеіни є такі як селенопротеіни W. Втрата селенопротеіна W пов'язана з розвитком беломишечной хвороби у овець, підвищеною втратою рідини при зберіганні свинини і асцитом у бройлерів. Він також характеризується антиоксидантними властивостями. Інший селенопротеіни є структурною складовою капсули сперматозоїдів, тобто цей білок є головним компонентом сперматозоїдів.
натрій селеністокіслий регулює проникність клітинних мембран, запобігає міопатії шлунка і серця, фіброзну дегенерацію підшлункової залози. Він знаходиться в микроколичествах практично у всіх тканинах тварин, виключаючи жирову. Синергістами селену є вітамін Е і антиоксидант сантохін, тому що вони сприяють посиленню синтезу глутатіонпероксіда в організмі, збільшення концентрації ферменту в плазмі крові. Покращують всмоктування селену і затримують його виділення з організму підвищені дози вітаміну В1. Антагоністами селену є свинець (Pb) і ртуть (Hg). Сам селен може служити антидотом при отруєннях ртуттю і свинцем.
Також, у нас на сайті, ви можете замовити таку продукцію:
Характеристики
Лікарська форма порошок
склад sodium selenite
Тип гіпс натрію
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре