Нітроамофоска
17 000 грн.
Ціна за 1 тонна
Виробник: импорт
Модель: 1041236373
Stock Instock
Увага!
У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!

Комбіноване добриво нітроамофоска підходить для всіх видів ґрунту, для більшості видів с/г культур, що обумовлює популярність застосування препарату в сучасній аграрній промисловості. В ґрунти нітроамофоска вноситься як в гранульованому вигляді, так і у водних розчинах різної концентрації. Купити універсальне добриво ви вже сьогодні можете, скориставшись нашим інтернет-магазином «MegaChem».

Ціна нітроамофоски залежить від компанії-виробника, а також від кількості, яку ви замовляєте. Доставка речовини здійснюється по Україні спеціалізованими транспортно-кур'єрськими службами, тому ви можете придбати добриво нітроамофоска незалежно від вашої геолокації, перебуваючи в Києві, Дніпрі, Харкові, Чернігові, Львові, Одесі та в будь-якому іншому місті України. 

Властивості нітроамофоски

Запропонована нітроамофоска є комплексним препаратом, що містить корисні для сільгоспкультур мікроелементи. Купити такі добрива необхідно, щоб забезпечити рослинам:

 • збалансоване підживлення калієм, фосфором, азотом — трьома найбільш життєво важливими речовинами;

 • підвищену стійкість до заморозків, опадів, перепадів температур, посухи, інших негативних факторів кліматичних умов;

 • підвищену врожайність шляхом живлення рослин необхідними мінералами, що застосовуються для міцності стебла, зміцнення листя, стимуляції формування плодів;

 • захищеність від поширених хвороб і пошкодження шкідниками.

При внесенні в ґрунт нітроамофоска не тільки підживлює с/г культури, а й зменшує ризик ураження рослин гниллю, іржею, борошнистою росою, іншими видами захворювань, що ведуть до зниження або втрати великої кількості врожаю.

Характеристика нітроамофоски

Зовні нітроамофоска — це сферичні гранули різного діаметру (не більше 6 мм), що мають світло-рожевий колір. Характеристики складу залежать від виробника. Є суміші з різною масовою часткою компонентів — азоту від 16%, насичених киснем фосфатів — від 16%, калію — від 16%. Також в складі добрива нітроамофоска може бути сірка — від 2-6%. При цьому в кожній гранулі є всі мікроелементи, що входять до складу препарату, тому мінералізація ґрунтів відбувається максимально рівномірно.

Для промислових і комерційних цілей нітроамофоска виготовляється синтезуванням. Сировиною для отримання добрива є солі калію, азотна кислота слабкої концентрації, фосфорна кислота — термічна або екстракційна. Технології відрізняються за способом нейтралізації кислот. Нітроамофоска ціна за тонну завжди залежить від концентрації мінеральних речовин. Доставка комбінованого препарату здійснюється в повністю герметичній упаковці, а термін зберігання речовини становить не більше 6 місяців.

Хімічні властивості нітроамофоски

Нітроамофоска розчинна у воді через наявність насичених киснем фосфатів. У складі препарат не має баластних добавок. У ґрунтах нітроамофоска дисоціює на іони амонію, нітрат-іони, фосфат-іони. Є марки добрива з різною кількістю поживних речовин, але не менше 45-55%. Універсальне добриво нітроамофоска ціна якого в нашому інтернет магазині «MegaChem» є доступною, відрізняється зниженою гігроскопічністю, не схильне до злежування, під час внесення в ґрунт добре розсіюється.

Концентрована нітроамофоска, доставка якої здійснюється в необхідних вам кількостях, нетоксична. Препарат є слабким окислювачем, належить до важкозаймистих речовин. Роботи з добривом рекомендується виконувати з використанням ІЗЗ, а після мити руки з великою кількістю проточної води, милом.

Застосування нітроамофоски

Зважаючи на універсальність нітроамофоска може ефективно застосовуватися на ґрунтах з різним складом:

 • дерново-підзолистих;

 • вилужених;

 • глинистих.

Також нітрофоска ціна і доставка якої в «MegaChem» відрізняються максимальною вигодою для кожного, використовується для підживлення чорноземів, сіроземів, південних карбонатних ґрунтів, каштанових ґрунтів. Дозування препарату розраховується відповідно до запланованої врожайності, агрохімічного аналізу ґрунту, біологічних потреб культур, кліматичних умов.

Збалансована нітроамофоска купити яку ви можете в будь-якій кількості, підходить для підживлення таких видів с/г рослин, як:

 • зернові культури;

 • овочі (картопля, капуста, томати, перець, огірки, баклажани, цукрові буряки та ін.);

 • плодово-ягідні (полуниця, малина, ожина, смородина, чорниця);

 • плодові дерева (яблуні, груші, персики, абрикос);

 • газонна трава;

 • декоративні квіти, кущі, дерева.

Вноситься нітроамофоска як основне добриво, а також як сезонна підгодівля. Основні рекомендації щодо застосування препарату наступні:

 • озима пшениця — від 5 ц/га;

 • цукрові буряки — від 8 ц/га;

 • овочі, картопля — від 1 кг/10м2 або по 3-4 г на лунку;

 • полуниця (в період ранньої весни, після проведення збору врожаю) — від 15 г на 1 м грядок.

Балконні, кімнатні квіти в весняно-літній період поливають водним розчином. Для цього буде потрібно купити добриво в достатній кількості й застосовувати таке дозування: 10-20 г гранул на 10 л відстояної води. Полив проводити 1 раз в 14 днів.

Нітроамофоска ціна і доставка

У нашому інтернет-магазині «MegaChem» всі товари пропонуються за оптовою вартістю. Тому нітроамофоска ціна радує доступністю. При замовленні великої партії доставка може бути здійснена за зниженими тарифами, а клієнтам надається суттєва знижка. Зверніть увагу — доставка відбувається оперативно, тому що концентровані добрива є на власних складах нашої компанії в достатній кількості.

Цікавить вас нітроамофоска ціна 50 кг або ж ви плануєте закупівлю тонами, в кожному разі ми запропонуємо оптимальну вартість. Упаковування гранул виконується відповідно до чинних норм і стандартів. Якщо маєш бажання, ви можете зробити самовивіз, уточнивши у наших співробітників години роботи складів. Крім того, доставка продукції можлива в будь-яке місто України.


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Нітроамофоска недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Нітроамофоска у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.