окис магнію
79 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Модель: 616273952
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Оксид магнію (палена магнезія, окис магнію) являє собою невеликий білий легкий порошок. Практично не розчиняється у воді, але легко її вбирає, розчинний в розведеною соляної кислоти. Основна форма - мінерал периклаз.
Щільність 3,58 г / см ³. Температура плавлення - 2825 ° C, температура кипіння - 3600 ° C. Оксид магнію отримують шляхом випалу мінералів магнезиту і доломіту. Залежно від температури отримання, оксид магнію буває двох видів:
1. Легка магнезія - безбарвний порошок, легко реагує з розведеними кислотами і водою з утворенням відповідних солей;
2. Важка магнезія, або металургійний порошок, який складається з великих кристалів периклаза і характеризується кислотостойкостью і водостійкість. Хімічна формула: MgO Магнезія, Окис магнію Області застосування: У промисловості застосовується для виробництва вогнетривів, цементів, очищення нафтопродуктів, як наповнювач при виробництві гуми. Надлегкий окис магнію застосовується як дуже дрібний абразив для очищення поверхонь, зокрема, в електронній промисловості. У медицині застосовують при підвищеній кислотності шлункового соку, так як вона обумовлюється надмірним вмістом соляної кислоти. Жжёную магнезію приймають також при випадковому попаданні в шлунок кислот. У харчовій промисловості зареєстрований в якості харчової добавки E530, що перешкоджає злежуванню і злежуванню. У спортивній гімнастиці, нанесений на долоні спортсмена, порошок оберігає його від небезпеки зірватися з гімнастичного снаряда. Є абсолютним відбивачем - речовиною з коефіцієнтом відображення, що дорівнює одиниці в широкій спектральній смузі. Може застосовуватися як доступний еталон білого кольору. Також, у нас на сайті, ви можете замовити таку продукцію: Хімічна сировина Промислова хімія Добрива Кормові добавки, амінокислоти Харчові добавки Сировина для хлібзаводів та пекарень Засоби дезінфекції Амінокислоти Кислоти Ветеринарні та фармацевтичні субстанції Вітаміни Розчинники хімічні Будівельні і зварювальні матеріали Побутова хімія, мило і пральні порошки в асортименті
Характеристики
Температура плавлення 2825 ° C
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре