Ортофосфорна кислота 85% харчова
29 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Китай
Модель: 616272942
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 35.

Куби 1,7 тонн, каністри 35 кг
Ортофосфорная кислота: без неї немає життя?
Ортофосфорная кислота відноситься до неорганічних сполук, її хімічний склад відповідає формулі H3PO4. У звичайних умовах являє собою білі кристали, що володіють здатністю поглинати вологу. Починає плавитися при температурі понад 420C, перетворюючись в безбарвну рідину. Добре розчиняється в різних розчинниках, етанолі і воді. В основному використовується у вигляді 85% водного розчину сіропоообразной консистенції, що не має кольору і запаху, з характерною в'язкістю.
Її можна отримати шляхом з'єднання соляної або сірчаної кислоти і будь-якого неорганічного фосфату (наприклад, кальцію), а також в результаті гідролізу пентахлориду фосфору, реакції води і оксиду фосфору (V). У промисловості переважають термічний і екстракційний способи.
Мало хто знає, що вона дуже важлива в житті людини, адже є основою багатьох складних промислових процесів, міститься в складі не тільки хімічних засобів, але переважної більшості харчових продуктів. Сфера її застосування обширна і різноманітна. Висока затребуваність обумовлена ​​її якостями і невисокою ціною.
Ортофосфорная кислота: застосування
Завдяки своїм фізичним і хімічним властивостям використовується більш ніж в семи галузях промисловості , в сфері медицини, для вирішення побутових проблем.
в даний час жодне велике підприємство, що спеціалізується на обробці металів, що випускає миючі засоби або добрива, не обходиться без неї. Застосовується як флюс для пайки, незамінна при роботі з чорними металами, окисленої міддю, нержавіючої сталлю. C її допомогою можна видалити іржу, відполірувати металеву поверхню. Вона входить до складу захисного фосфатованої покриття, що підвищує зносостійкість, що підсилює електроізоляцію, що збільшує твердість, що захищає від корозії. Такі властивості дозволяють використовувати її при проведенні реставраційних робіт. Працюючи з нею в домашніх умовах, необхідно чітко слідувати інструкції і будьте обережні.
У хімічній промисловості їй віддана роль каталізатора в процесах органічного синтезу. Використовується в якості сировинного джерела в виробництві синтетичних миючих засобів, сорбційних матеріалів на основі активованого вугілля, добрив. Ортофосфорна кислота має вибухо-і пожежобезпечними властивостями. Тому є компонентом вогнетривких засобів, що перешкоджають загорянню виробів з деревини та інших матеріалів. Завдяки таким властивостям її використовують у виробництві вогнезахисних будівельних матеріалів (зокрема деревних плит, фарб, емалей, лаків), кераміки, а також в текстильній промисловості для виготовлення тканин з просоченням, стійкою до займання. Також застосовується для виробництва непромокаючої і не продувається верхнього одягу, наприклад, гірськолижних костюмів.
Фосфатні і комбіновані добрива (суперфосфат, подвійний суперфосфат, амофос, ортофосфат, диаммофос, метафосфат калію), вироблені на її основі, безпосередньо впливають на врожайність, є основою успішного ведення сільського господарства. Завдяки своєчасним підживлення рослини більш стійкі до впливу несприятливих погодних умов, поліпшується якість вирощуваної продукції. Ортофосфорну кислоту включають до складу препаратів і кормових добавок, призначених для сільськогосподарських і домашніх тварин з метою зниження рівня кислотності і запобігання сечокам'яної хвороби.
Ортофосфорная кислота широко застосовується в харчовій промисловості як добавка, що має позначення Е338 - регулятор кислотності . Є важливим компонентом безалкогольних газованих напоїв, стабілізуючи їх колір і смак, сприяє збільшенню терміну придатності. Використовується при виготовленні плавлених сирів, ковбасної продукції, приправ, хлібопекарських порошків, цукру. Також вона підсилює дію антиоксидантів і антиоксидантів.
Завдяки своїм властивостям знайшла застосування в медицині, зокрема стоматології. C допомогою реактиву на її основі обробляють зубну емаль перед пломбуванням, під час протезування наноситься на внутрішню частину коронок. У незначній кількості входить до складу відбілюючих зубних паст.
До безмежного списку сфер її застосування можна додати авіаційну промисловість, де вона використовується в якості компонента гідрорідин, і скляне виробництво. Є сполучною ланкою в складі фреону, який використовується для промислових морозильних установок. Є складовою реагенту для освітлення зрізів тканин, що застосовується біологами в дослідженнях молекулярного складу.
Ортофосфорная кислота: купити
Виробничий процес будь-якої складності безпосередньо залежить від безперебійної поставки і якості використовуваної сировини. У нашому магазині представлений товар завжди в наявності в достатньому обсязі, а його якість підтверджено відповідним сертифікатом і лабораторним висновком. Товар можна купити в роздріб та замовити оптову партію. Незаперечною перевагою і приємним бонусом є персональні знижки для оптових покупців. Ми можемо здійснити доставку в найкоротші терміни в будь-яку точку України спеціальним транспортом, призначеним для транспортування даного виду вантажів з дотриманням пропонованих норм і правил.
Наші менеджери завжди на зв'язку, готові компетентно відповісти на будь-які питання, обговорити ціну ортофосфорної кислоти, умови оплати і доставки, без зволікання прийняти заявку.
Характеристики
кислота ортофосфорна харчова
склад Ортофосфорна кислота харчова
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре