Ортофосфорна кислота харчова 35 кг 85%
1 288 грн.
Ціна за канистру
Виробник: China chemical industry
Країна виробник: Китай
Модель: 616272941
Stock Instock
Ортофосфорна кислота: розкриваємо безмежні можливості
Звернувшись в нашу компанію, ви зможете купити ортофосфорну кислоту за найкращою ціною. Її якість підтверджена відповідним сертифікатом і лабораторними висновками. Менеджери готові відповісти на будь-які питання, надати кваліфіковану консультацію, обговорити умови оплати, визначити точні терміни доставки. Оформити замовлення, отримати необхідну інформацію можна також скориставшись електронною поштою.
Ортофосфорная кислота, що має молекулярну формулу H3PO4, - найбільш відоме хімічна речовина, що є основою багатьох промислових процесів. Вона характеризується наступними властивостями:
• в звичайному стані являє собою кристали білого кольору;
• перетворюється в безбарвну рідину при температурі плавлення понад 420C;
• розчиняється за допомогою розчинників, етанолу та води;
• гігроскопічна, не запалюється , не горить.
в основному використовується у вигляді 85-відсоткового водного розчину сиропообразной консистенції, що не має кольору і запаху, з характерною в'язкістю.
Її можна отримати шляхом з'єднання соляної або сірчаної кислоти і будь-якого неорганічного фосфату, наприклад, кальцію, а також в результаті гідролізу пентахлориду фосфору, реакції води і оксиду фосфору (V). У промисловості переважають термічний і екстракційний способи.
Ортофосфорная кислота: застосування
Завдяки унікальним властивостям і невисокою ціною вона використовується в провідних галузях промисловості: хімічної, металургійної, харчової, машинобудівної.
Речовина використовують в якості флюсу під час пайки, що є важливим технологічним процесом. Кислота дає можливість легко працювати з чорними металами, нержавіючої сталлю і окисленої міддю. Її використовують в чистому вигляді, а також вводять до складу інших флюсів. Вона незамінна для хімічної полірування і усунення іржі на металевих поверхнях, сприяє запобіганню корозії. Входить в структуру фосфатованої покриття, що підвищує зносостійкість, що збільшує твердість, що підсилює електроізоляцію.
Властивість речовини перетворювати іржу в фосфати заліза, дозволяє застосовувати його для очищення і промивання змійовиків, бойлерів, парогенераторів, водонагрівачів, котлів, деталей машин і механізмів.
При використанні в побутових цілях слід дотримуватися запобіжних заходів і чітко слідувати інструкції.
У харчовій промисловості вона відома під маркуванням Е338. Використовується головним чином в якості регулятора кислотності в складі солодких безалкогольних газованих напоїв, збільшує термін придатності, підсилює дію антиоксидантів і антиоксидантів. Речовина дозволяє стабілізувати колір і смак, надаючи кислинку. Завдяки своїй невисокій вартості застосовується у виробництві ковбасних, борошняних виробів, сирів, приправ, солодощів і цукру.
Ортофосфорна кислота визнана безпечною харчовою добавкою за умови дотримання допустимих норм і дозволена для використання у багатьох країнах. Дане твердження неодноразово піддавалася сумніву і було приводом для виникнення нескінченних суперечок і домислів.
До широкого спектру сфер її застосування відноситься медицина. Речовина входить до складу лікарських препаратів, використовується в стоматології безпосередньо перед пломбуванням і в протезуванні.
У хімічній промисловості кислота незамінна в якості каталізатора в процесі органічного синтезу. Входить до складу синтетичних миючих, миючих і пом'якшуючих засобів.
Речовина є пожежобезпечним. Це дає можливість широко використовувати для виробництва вогнетривких засобів, що перешкоджають горінню виробів з деревини та інших матеріалів. Застосовується для виготовлення вогнезахисних будівельних матеріалів: деревних плит, фарб, емалей, лаків, кераміки. У текстильній промисловості використовується для виготовлення тканин з просоченням, стійкою до займання, а також захисної непромокаючої і не продувається верхнього одягу, наприклад, гірськолижних костюмів.
Основною продукцією, що містить в своєму складі фосфорну кислоту, є мінеральні добрива. Вони незамінні для сільського господарства. Своєчасне внесення фосфорних і комплексних добрив (суперфосфату, ортофосфата, амофосу, диаммофоса, метафосфат калію) сприяє підвищенню врожайності сільськогосподарських культур, br />
• як компонент хімічних реактивів;
• в відбілюючих зубних пастах.
Кислота ортофосфорна: купити
Компанія має власні склади, що є гарантією постійної наявності товару. Ортофосфорну кислоту купити в роздріб та оптом не складе труднощів. Ціна ортофосфорної кислоти безпосередньо залежить від придбаного кількості. При замовленні великої партії можна отримати суттєву знижку, яка обговорюється з менеджером. Наявність автопарку значно прискорює процес відвантаження і доставки в будь-яку точку України. Транспортування здійснюється при строгому дотриманні заходів безпеки, з урахуванням вимог і правил, що пред'являються до перевезення небезпечних вантажів.
Фасовка
Од. вим.
35
кг
Характеристики
склад Ортофосфорна кислота 85%
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре