Ортоксилол
39 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: Польша
Модель: 894041843
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 200.

ортоксилол
orthoxylol
відвантаження від 10 літрів
країна походження: Польща
Ортоксилол: особливості та сфера застосування
Ортоксилол - рідке безбарвна речовина, що належить до групи ароматичних вуглеводнів. Відрізняється низькою розчинністю у воді (менше 0,015%), і здатністю змішуватися з багатьма органічними речовинами, включаючи етанол, ацетон, бензол та інше.
Вартість ортоксілола, незважаючи на досить широке застосування в паливній, будівельної та інших виробничих галузях, досить невисока, а саме речовина є для замовлення в будь-яких обсягах. У нас ви зможете купити ортоксилол в роздріб за вигідними цінами і з швидкою доставкою в будь-який регіон України.
Особливості отримання
Що таке ортоксилол стає більш зрозумілим, якщо дізнатися спосіб його отримання. Найбільш частим є метод каталітичної переробки лигроина, що містить значну кількість аліциклічних вуглеводнів. Після закінчення даного процесу утворюються фракції ароматичних сполук, таких як феніловий водень, ксилоли, метилбензол. В результаті з продукту каталітичного риформінгу отримують ізомери ксилолу, використовуючи методи ректифікації і екстрагування, засновані на різних точках кипіння компонентів. О-ксилол має найвищу температуру кипіння, тому осідає в нижній частині дистиляту.
Сфери використання
Купити ортоксилол може знадобитися різним підприємствам, адже без нього не обходяться важливі виробничі процеси. Так виробництво фталевого ангідриду не обходиться без його участі. Фталевий ангідрид, в свою чергу, використовується при виготовленні поліефірних і алкідних смол, палива і добавок до нього, клеях, герметиках, пластифікатора, будівельних матеріалах і навіть лікарських препаратах.
Завдяки тому, що ортоксилол має прекрасні розчинювальними якостями, його використання не обмежена якоюсь однією галуззю, і він успішно застосовується в різних технологічних процесах.
Купити ортоксилол з доставкою в будь-яку область і населений пункт України можна, зв'язавшись з нашим менеджером і погодивши необхідний обсяг партії.
оформити замовлення
Характеристики
вид матеріалу
вид розчинника orthoxylol
Тип оброблюваної поверхні
Фасовка матеріалу 10.0 л
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре