патока крохмальна
34 000 грн.
Ціна за 1 тонна
Виробник: собств
Країна виробник: Украина
Модель: 616276540
Stock Instock
КРОХМАЛЬ ТА ІНШІ Харчові добавки Упаковка:
Автоцистерни
Барабани 55кг
Бочки металеві 290кг Додаткова інформація про відвантаження:
Крохмальна патока (глюкозний сироп) відпускається наливом або фасованим в барабани.
Крохмальна патока (глюкозний сироп) фасується в картонно-навивні барабани по 55кг (880кг на палеті).
Мінімальна партія 1 палета.
Крохмальну патоку (глюкозний сироп) можна придбати зі складів у Дніпропетровську, Києві та Львові. Технологія виробництва:
Крохмальну патоку (сироп глюкозний) - ІГ-42 отримують з кукурудзяного крохмалю шляхом розщеплення полісахариду на цукру, методом ферментативного гідролізу з використанням різних ферментних препаратів, які дозволяють отримати необхідний вуглеводний склад. Патока (сироп глюкозний) проходить очистку активованим вугіллям, після чого концентрується. ІГ-42 володіє низькою в'язкістю і кольоровістю в порівнянні з крохмальної патокою, отриманої лише кислотним способом, і не містить в своєму складі штучних або синтетичних речовин, а також харчових добавок. При виробництві ІГ-42 не використовується генетично модифікована сировина. Застосування:
Крохмальна патока (глюкозний сироп) зменшує швидкість кристалізації сахаропаточний сиропів, а при введенні її в великих кількостях кристалізація не відбувається. Дана властивість крохмальної патоки використовують при виробництві карамелі, ірису та інших некристалічних мас. Крохмальна патока також може змінювати гігроскопічність кондитерських напівфабрикатів і виробів (пряників і ін.), Що оберігає їх від швидкого висихання.
Характеристики
склад патока
Тип крохмаль
упаковка 55 кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре